Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
bardzo dobra robota Kawul i ITC, nie przejmujcie sie hejterami, bo oni juz odlecieli konkretnie tak jak Mrozu, ktory mowi, ze KSW planuje zamach na jego zycie
 
Jakos nie przypominam sobie hejterskich atakow K&L na Cohones :jjsmile: .

Nie chce mi się przeglądać wszystkich wywiadów, ale zawsze gdzie było wspominane o prawdziwych fanach, to można było wyczuć ze strony K&L mocną pogardę. Zresztą program cyrkowy takich odbiorców nie potrzebuje. Przecież nie w tą grupę celują. :fjedzia:
 
To jest takie samo pierdolenie jak to Lewandowskiego, czyli ogolniki bez konkretow. Jak sa dobre zestawienia to sie je docenia, jak sa z dupy, albo opatrzone komentarzem w stylu tego odnosnie Ashkama, wowczas pietnuje. Proste.

A może tak nie jest. No popatrz, ITC się dostało za przeprowadzenie rozmowy. Fani chcieli by poruszyć tą kwestie i ich życzenie zostało spełnione. A tylko dlatego, że nie była przeprowadzona według ich (fanów) myśli, czyli nie atakowano Martina i KSW to już hejt i gadanie o robieniu gały. Temat zestawień to osobna kwestia, bo ilu fanów tyle opinii.
 
Nie chce mi się przeglądać wszystkich wywiadów, ale zawsze gdzie było wspominane o prawdziwych fanach, to można było wyczuć ze strony K&L mocną pogardę. Zresztą program cyrkowy takich odbiorców nie potrzebuje. Przecież nie w tą grupę celują. :fjedzia:
Tylko, ze najpierw byl hejt ze strony Cohones a potem delikatne przytyki od K&L, wiadomo najlepiej jakby udawali, ze na nich nie pluja tylko deszcz pada . Zreszta o czym tu mowic najlepszy przyklad to konfa z Kawulem, kiedy merytorycznie zaoral .
 
A może tak nie jest. No popatrz, ITC się dostało za przeprowadzenie rozmowy. Fani chcieli by poruszyć tą kwestie i ich życzenie zostało spełnione. A tylko dlatego, że nie była przeprowadzona według ich (fanów) myśli, czyli nie atakowano Martina i KSW to już hejt i gadanie o robieniu gały. Temat zestawień to osobna kwestia, bo ilu fanów tyle opinii.
Tu racja. Fani chcieli by ktoś zadał to pytanie i ktoś to zrobił i zbiera za to zjeby.
Druga strona medalu jest taka, że pytanie zadane tak żeby zadać jest serio bez sensu. Dziennikarz bezstronnie powinien drążyć temat i zadawać trudne pytania.
Tu została odjebana formułka, odpowiedź która pasowała właścicielom, oraz zadającemu i chuj- sprawa załatwiona.
 
A może tak nie jest. No popatrz, ITC się dostało za przeprowadzenie rozmowy. Fani chcieli by poruszyć tą kwestie i ich życzenie zostało spełnione. A tylko dlatego, że nie była przeprowadzona według ich (fanów) myśli, czyli nie atakowano Martina i KSW to już hejt i gadanie o robieniu gały. Temat zestawień to osobna kwestia, bo ilu fanów tyle opinii.
Na tym polega wlasnie problem, ze zadanie niewygodnego pytania, czy podnisienie problematycznej kwestii, zarowno Ty jak i Martin traktujecie jako atak. Ten wywiad nie mial na celu wyjasnienia, czegokolwiek tylko potwierdzenie z gory zalozonej tezy.
 
bardzo dobra robota Kawul i ITC, nie przejmujcie sie hejterami, bo oni juz odlecieli konkretnie tak jak Mrozu, ktory mowi, ze KSW planuje zamach na jego zycie
Wyobrazam to sobie jakby wygladal temat w ktorym Kawul sie zali, ze hejterzy chca go zamordowac , mialby milion stron i beka by byla z tego co najmniej 100 lat :pjelen: . Jak Mrozu takie dyrdymaly opowiada to tylko Alibaba sie do tego odnosi , nie ma to jak obiektywizm Cohones w czystej postaci :beczka: .
 
Last edited:
Specjalnie pod niego się uaktywniłem i nabiłem 50 postów żeby w HP wejść :rutekajak:
a teraz uzależniony siedzę i odświeżam tematy i czytam post po poście :benny:
tak w skrócie, to na czym staneło ? Słuchałem wywiadu Jurasa w którym cisnął po Wojtku że ten nagrywał ich rozmowę zapewniając że tego nie robi a później wrzucił wszystko do sieci.
 
tak w skrócie, to na czym staneło ? Słuchałem wywiadu Jurasa w którym cisnął po Wojtku że ten nagrywał ich rozmowę zapewniając że tego nie robi a później wrzucił wszystko do sieci.
Powiem Ci szczerze, że nawet nie wiem. Merytorycznie to się skończyło, moim zdaniem, zaraz jak się zaczęło. Ale komentarze i pojazdy są na wagę złota :antonio:
 
Na tym polega wlasnie problem, ze zadanie niewygodnego pytania, czy podnisienie problematycznej kwestii, zarowno Ty jak i Martin traktujecie jako atak. Ten wywiad nie mial na celu wyjasnienia, czegokolwiek tylko potwierdzenie z gory zalozonej tezy.

No chyba podniesiono problematyczne kwestie, skoro w ogóle powstał materiał wideo. Bo dotychczas to nikt nie chciał o tym gadać przed kamerami (poza Wojtkiem). Nikt nie traktuje tego typu rzeczy jako ataku. Martin przedstawił swoją stronę całej sprawy i tyle, tego dotyczył materiał. I ciekawe, jak miałyby wyglądać te trudne pytania i jakich kwestii miałyby one dotyczyć?

P.S. Jak UFC zbanowało Helwaniego i Dana nie chciał o tym rozmawiać to też pisałeś, że ewentualnie pytania potraktowałby jako atak?
 
Te pociski o robieniu gały w stronę Mariusza są kurewsko słabe. Czuję się zażenowany w chuj. I w dupie mam to jak prowadził wywiad, a jak powinien, gdzieś do chuja pana jest granica
ktora minuta? ogladalem, ale mi umknelo gdzies
 
Te pociski o robieniu gały w stronę Mariusza są kurewsko słabe. Czuję się zażenowany w chuj. I w dupie mam to jak prowadził wywiad, a jak powinien, gdzieś do chuja pana jest granica
a to tu, która minuta mordo?
 
Tylko, ze najpierw byl hejt ze strony Cohones a potem delikatne przytyki od K&L, wiadomo najlepiej jakby udawali, ze na nich nie pluja tylko deszcz pada . Zreszta o czym tu mowic najlepszy przyklad to konfa z Kawulem, kiedy merytorycznie zaoral .

Tylko wtedy to byli nastolatkowie, więc wcale się nie dziwie, że inteligentny facet ich zagnał do rogu. Kilku cwaniaczków z forum jeszcze podpuszczało: "dowalcie mu", "pojedziecie po nim" (nie są to wycięte cytaty, ale sens został zachowany). Inna sprawa, że przy chłodnej postawie taki Jajcarz czy Naiver pięknie sobie poradzili.
 
Jak UFC zbanowało Helwaniego i Dana nie chciał o tym rozmawiać to też pisałeś, że ewentualnie pytania potraktowałby jako atak?
Ja nie mialem problemu jak Martin nie chcial o tym rozmawiac, bo to jego prawo, podobnie jak decyzja o nieudzielaniu Mrozowi akredytacji. Mam problem jak pierdoli glupoty. Tak, tak Dana rowniez, wiec KSW jest prawie jak UFC.
 
Wtedy nikt jeszcze nie przypuszczał, że ten z pozoru drobny konflikt przerodzi się w zarzewie największej wojny jaką widziało Cohones. Był to czas w którym należało podjąć decyzję po której stronie konfliktu się opowiedzieć. Czas w którym młodzi zamieniali się w mężczyzn, którzy bez zawahania sięgali po broń i gotowi byli poświęcić wszystko w imię walki o wolność. Krew w żyłach tyranów krążyła szybciej, a serca biły już mocniej. Wiedzieli, że ich upadek jest kwestią czasu a era ciemiężycieli dobiega końca. Młodzi ćwiczyli kunszt walki, kowale pracowali w pocie czoła od zmierzchu do świtu wykuwając broń zadającą śmiertelne rany. Poeci i bardowie pisali poemy wychwalające waleczność gnębionego ludu, który zdecydował się powstać z kolan. Kolos o glinianych nogach zaczął się niebezpiecznie chwiać a niezliczone zastępy wojowników o wolność zwiastowały koniec ery ciemności. Na nieboskłonie od niepamiętnych czasów pojawiło się słońce...
 
Last edited:
Ja nie mialem problemu jak Martin nie chcial o tym rozmawiac, bo to jego prawo, podobnie jak decyzja o nieudzielaniu Mrozowi akredytacji. Mam problem jak pierdoli glupoty. Tak, tak Dana rowniez, wiec KSW jest prawie jak UFC.

Prawie robi wielką różnicę. To już tylko tak pół żartem pół serio napiszę, że zaraz okaże się, że Martin pierdoli głupoty bo określił KSW mianem federacji MMA :P
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top