Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Kiedyś nawet lubiłem słuchać Martina i Maćka, po prostu podziwiam ludzi, którzy tworzą coś z niczego. Ale to, co odpieprzają ostatnio, skutecznie mnie zniechęciło. Sodówka uderzyła, a po Narodowym to że zdwojoną siłą.
 
Mógłby ktoś w punktach streścić co włodarz KSW powiedział? Bo nie mam czasu słuchać 40 minut, a może komuś się nudziło.

Z innej beczki- obejrzałem minutę wstępu i po prostu nie mogę uwierzyć, że przed kamerę pcha się gość z taką dykcją. Człowieku idź do logopedy albo zacznij pisać zamiast mówić, przecież to jest dramat jak ty mówisz, to jakiś sepleniący bełkot, naprawdę nad tym można popracować, tylko trzeba chcieć. I nie mam na myśli pana Lewandowskiego.
 
40 min rozmowy a tak niewiele konkretow i pieprzenia 3 po 3

Mrozu nagadał się o tym wiele więcej, a też konkretów nie podał. Temat do zapomnienia. I jedni i drudzy pierdolą farmazony, a skończy się pewnie na tym, że Mrozu wróci zaraz na gale i już nie będzie AntyKSW.
 
Generalnie to nic nowego się nie dowiedziałem. Nadal pierdoły i zero konkretów ze strony KSW. Mimo wszystko najbardziej rozjebało tłumaczenie co do odwołania wywiadu ze Szpilką
"Rzeczywiście zadzwoniłem do Artura i wytłumaczyłem mu jak wygląda sytuacja a to czy wystąpi było tylko decyzją Szpilki" :damjan:
 
Ja pierdole, co za kompromitacja Lewandowskiego:facepalm::facepalm: chłop miał okazie się przygotować i odeprzeć atak na Mroza, a on wyciąga jakoś karteczkę, którą mu Juras podsunął i się chłopina sama zaorała coś pięknego :mjsmile: i jeszcze te głupie gadanie, że kilkadziesiąt zawodników nie lubi Mroza i narzekają na niego, ale chuj, że oni mają tylko kilkadziesiąt zawodników i praktycznie wszyscy go wychwalają nie wiem może mu się organizacje pojebały :lol: I jeszcze ta kpina, że nikt nie chce współpracować z wojtkiem i że on jest sam. Wole samego Wojtka, którą robi mega robotę, niż te pseudo portale. I jeszcze ten rozpaczliwy płacz na tych co pracowali kiedyś z Mrozem, a później na niego narzekali, a teraz milczą. Z tego co pamiętam to pracował z Mrozem tylko Franek, ale Franek Mroza poparł , więc nie wiem o co mu chodzi może mu się portale pojebały.


mam pytanie, czy nie wiecie, czy Lewandowski nie jest z spokrewniony z PISEM, bo PIS tak samo mówi o dziennikarzach jak martin ci co rozliczają są źli, a ci co na kolanach to dobrzy. kurwa wypisz wymaluj.


Wojtas nie odpowiadaj proszę, to nie ta liga, oni się jeszcze nie podnieśli po nokaucie jakim im zaserwowałeś.
 
to akurat moze byc prawda, przeciez nie raz zawodnicy pokazywali jaki maja do niego stosunek, tak z glowy Kurczewski, Kowalkiewicz czy Omielanczuk
Na FIWE właśnie widziałem jak go Kowalkiewicz i Juras zbojktowali. Jedynie Materla i Omielanczuk trzymają fason.
 
kilkudziesieciu zawodnikow to nawet na kontraktach nie maja, co za typ O.o

prawda jest taka ze wiekszosc srodowiska szanuje Mroza za to co robi, nawet zawodnicy krs1 - przyklad z brzegu - Wrzoszek, Narkun
reszta nie jest pod bandera tego rakotworczego tworu jakim jest krs1 i chetnie z Wojtkiem rozmawia
jebany, nawet powolal sie na bloga moralnego kregoslupa Jurasa i to czytanie z kartki...

ONI CZUJA SIE ODPOWIEDZIALNI ZA MMA W POLSCE :mjsmile:

fajnie Martin, dalej promujcie cpunow, aktorow i innych gownojadow
zamiast faktycznie rozwijac dyscypline, robic wiecej gal i stawiac na mlodych perspektywicznych zawodnikow (...)

#jkrs1
 
Generalnie to nic nowego się nie dowiedziałem. Nadal pierdoły i zero konkretów ze strony KSW. Mimo wszystko najbardziej rozjebało tłumaczenie co do odwołania wywiadu ze Szpilką
"Rzeczywiście zadzwoniłem do Artura i wytłumaczyłem mu jak wygląda sytuacja a to czy wystąpi było tylko decyzją Szpilki" :damjan:
Martin wywołuje presję jak kierownik, który żeby wydać polecenie, musi podejść do pracownika na odległość 10 cm jakby chciał dać buzi. Wje*ać się w przestrzeń osobistą a potem "tłumaczyć jak wygląda sytuacja". ::clintdis::

Wojtas nie odpowiadaj proszę, to nie ta liga, oni się jeszcze nie podnieśli po nokaucie jakim im zaserwowałeś.
Odpowie choćby jednym zdaniem i wygeneruje kolejne 20 stron tematu. :lol:
 
Jest jeszcze obecny fotograf KSW Bigos, który też działał z Wojtkiem, ale między nimi również nie ma animozji, czasami występuje w audycjach.

No tak zapominałem o Bigosie, ale oni są w przyjacielskich relacjach i obaj z Gliwic.

Martin wywołuje presję jak kierownik, który żeby wydać polecenie, musi podejść do pracownika na odległość 10 cm jakby chciał dać buzi. Wje*ać się w przestrzeń osobistą a potem "tłumaczyć jak wygląda sytuacja". ::clintdis::


Odpowie choćby jednym zdaniem i wygeneruje kolejne 20 stron tematu. :lol:


znając życie pewnie tak będzie:smile:
 
ONI CZUJA SIE ODPOWIEDZIALNI ZA MMA W POLSCE
Za to mają tylu hejterów.
Róbcie sobie zestawienia aktor vs. ćpun bo tylko z tego jest kasa i tu nie ma co dyskutować, ale to pierdolenie że to mma, że są drudzy na świecie (już pierwsi, bo wiadomo gdzie jest UFC), ta Ich arogancja mnie normalnie odpycha.
 
Dobrnąłem do 15 minuty, o 15 za dużo. Ciekawostki
- "przyjaciele w branży powinni informować o kontrowersyjnym materiale, który zamierzają przedstawić". Niedawno spotkałem się ze sprawą Manty, która udostępniła do niezależnych(!) testów deskę elektryczną Kubie Klawiterowi, ten zrecenzował ją, ale tak, że przedstawiciel napisał do niego czemu wcześniej nie przesłał do niego materiałów do oceny i poprawek!
- kilkunastu bojkotujących Wojtka zawodników. Co ciekawe w/g wielu redaktorów MMARocks także ich blokują niektórzy zawodnicy. Przypadek, nie sądzę:lol:
- Wojtek nie jest dziennikarzem, bo tak tego nie nazywa Martin ponieważ tworzy sobie jakieś filmiki, "czy co on tam robi" w internecie.

ŁAŁ:applause:Fajnie, że przepytujący postanowił zgodnie z dziennikarskim obyczajem zadać pytanie i zamilknąć wsłuchując się jedyną słuszną wersję.
 
Fragment od 19.32 - cytat z Lewandowskiego
"Na własną imprezę, nie będę zapraszał kogoś kogo nie cenię. Uważam naprawdę, że po prostu szkodzi temu środowisku.Nic dobrego, w moim odczuciu, nie zrobił. To, że ja teraz wezmę ten mikrofon, pójdę do pierwszej lepszej osoby tutaj i każe jej, powiem żeby zadała trzy pytania. To na pewno jakieś trzy pytania o MMA, o tej gali gdzie Pudzianowski, Mamed walczy, coś powiedzą - nie czyni z nich dziennikarzy. Ja takich ludzi nie muszę zapraszać."

Rzeczywiście Mrozowski nie zrobił niczego dobrego dla MMA, ani dla KSW ani tez dla popularyzacji sportów walki.....

Tym wywiadem Lewandowski się ostatecznie skompromitował. Gość zachowuje się żałośnie. Jak mu na tt wytknałem mijanie się z prawdą to mnie zablokował...
 
Obejrzalem to raczysko z lewym( specjalnie z malej...). No kurwa dramat! Kilkudziesieciu zawodnikow go bojkotuje( kurwa tylu to nawet nie ma w Polsce:lol:) i to jest tak samo liczba trafiona jak ta ze maja 150 zawodnikow na kontrakcie. Najlepszym podsumowaniem bojkotu jest ostatni wystep u Mroza ich mistrza w 93 gdzie jeszcze na koniec Narkun pochwalil Wojtka za dobra robote:lol: Olkiewicz gdyby mogl to by podczas tego wywiadu zrobil lewemu... wiecie dobrze co:tiphatb:wogole piekna sprawa jak lewy gada o Wojtku ze to pseudodziennikarz to w takim razie kim jest ta cala reszta? Przypomne tylko ostatnie wywiady zbiorowe przed ksw gdyby nie jego pytania( i to z każdym zawodnikiem) to by wywiady trwaly 30 sek i by padaly pytania typu kutas... i kurwa to czytanie z kartki:pjelen: tyle się przygotowywal i nagle podal 1 sytuacje z 2015 roku i nagle przeskoczyl do 2017 roku i chuj koniec::jondance::
 
Obejrzalem to raczysko z lewym( specjalnie z malej...). No kurwa dramat! Kilkudziesieciu zawodnikow go bojkotuje( kurwa tylu to nawet nie ma w Polsce:lol:) i to jest tak samo liczba trafiona jak ta ze maja 150 zawodnikow na kontrakcie. Najlepszym podsumowaniem bojkotu jest ostatni wystep u Mroza ich mistrza w 93 gdzie jeszcze na koniec Narkun pochwalil Wojtka za dobra robote:lol: Olkiewicz gdyby mogl to by podczas tego wywiadu zrobil lewemu... wiecie dobrze co:tiphatb:wogole piekna sprawa jak lewy gada o Wojtku ze to pseudodziennikarz to w takim razie kim jest ta cala reszta? Przypomne tylko ostatnie wywiady zbiorowe przed ksw gdyby nie jego pytania( i to z każdym zawodnikiem) to by wywiady trwaly 30 sek i by padaly pytania typu kutas... i kurwa to czytanie z kartki:pjelen: tyle się przygotowywal i nagle podal 1 sytuacje z 2015 roku i nagle przeskoczyl do 2017 roku i chuj koniec::jondance::
a skad wiesz, ze to nie jest prawda?
ja z pamieci znam kilku, wiec mozliwe, ze naprawde jest ich sporo

z tego co zauwazylem to Mrozu usuwa "niewygodne" wywiady, znajdz mi wywiad jak Kurczewski go cisnal lub Omielanczuk cisnal z niego beke
 
Już niedługo w księgarniach: Książka Wojtka M...
pakiet-czego-nie-powie-masa-o-polskiej-mafii-niebezpieczne-zwiazki-bronislawa-komorowskiego-z-mocy-nadziei-z-mocy-bezprawia-w-iext40645170.jpg
 
40 min rozmowy a tak niewiele konkretow i pieprzenia 3 po 3
Ło matko polajkowałem post Bastka i generalnie zgadzam się z nim. Świat się kończy

Mrozu nagadał się o tym wiele więcej, a też konkretów nie podał. Temat do zapomnienia. I jedni i drudzy pierdolą farmazony, a skończy się pewnie na tym, że Mrozu wróci zaraz na gale i już nie będzie AntyKSW.
Tak, na świeżo inba była fajna, działo się, leciały fajne teksty, potem wjechały epickie grafiki, temat przygasł, ten wywiad nie rozkręci inby na nowo bo też nic kontrowersyjnego nie padło. W sumie znudziło mi się, jedynie Mrozu może coś dorzucić do pieca jak znowu odpłynie z monologiem na lajwie, ale wątpię w takie rozwój wypadków.

No, oglądałem wasz wywiad z Bartkiem Fabińskim, uważam że ta Pani nie nadaje się do prowadzenia wywiadów, pytanie odpowiedź next pytanie odpowiedź next, tak jakby się na pociąg spieszyła, z resztą odniosłem wrażenie jakby sam Rzeźnik był zirytowany kilkoma pytaniami, często głupimi. + pierwszy wywiad Bartka od długiego czasu, a połowa to pytanie o inne osoby. To jest moja subtelna ocena tego wywiadu, do którego zobaczenia przekonałem się dzięki @Wojtek123. Wojtku! Żałuję, nie podsyłaj mi proszę więcej wywiadów przeprowadzonych przez tę Kobietę. Dziękuję.
Jednak nasza Madzia gra co najmniej 2 ligi wyżej niż pozostałe Panie w tej branży.
Nie znam kobiety osobiście, ani mnie ziębi, ani grzeje, ale kiedyś po przesłuchaniu 2 minut prowadzonego przez nią podcastu postanowiłem, że nie chce oglądać/słuchać nic z nią związanego.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top