Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
A te korzenie się przed Martinem, żeby zadać pytanie o Mroza to już cyrk nad cyrki. Martin nie bij, bo to fani chcieli tego pytania, nie my, a tak w ogóle to przepraszam.

:mjsmile: pozamietane
i wiadomo, ciag dalszy nastapi!

kiedys @Mariusz Olkiewicz zajebiscie sluchalo mi sie twoje wywiady, 'mysle sobie - cholera ogarniety typ'
a teraz jakis niesmak pozostal, ale co zrobisz

:fjedzia:
 
Tylko jest maly szkopul, nikt poza @Mariusz Olkiewicz nie podjał tego tematu, Rocksi tez mieli okazje w wywiadzie z Kawulem a jednak sie nie odwazyli :pjelen: . Wychodzi na to, ze i tak gosc jest najbardziej brawurowy i wychodzi przed szereg :jjsmile: .
 
oj widze nic o KSW i tylko jedna strona postow
cala akcja szybko sie skonczyla
Albo nie sluchales, albo masz bardzo wybiorcza percepcje. Jak dla mnie rozmowa z Szymonem Bajorem czy kwestia Bedorfa na gali w Lodzi wnosi calkiem sporo w temacie KSW, tylko ludzi sledzacych polskie MMA coraz trudniej czymkolwiek zaskoczyc. Kolejny ciekawy odcinek, a zainteresowanie nim wystarczajace by spokojnie czekac na nastepne. Znajac realia, bomby beda sie pojawiac samoistnie, co jakis czas.
 
Niepojęte jest dla mnie jak możecie nie mieć Alibaby w ignorowanych. Trollująca kaczka przynajmniej była kreatywna a ten jedzie na jednym patencie, przecież tego nie da się czytać.
:matt:
 
Ludzie, ludzie, mamy 2018 rok, a nie 2012, żeby dać się podkręcać przez pierdolenie Aliibaby, z któregoś tam konta. Przecież to jest gość, który zawsze będzie w kontrze, będzie wątek o gównie i wszyscy userzy powiedzą zgodnie, że gówno śmierdzi, to on będzie mówił, że dla niego jest jak fiołki.
 
Kiedy trzecia część?

CpDUPBd0.jpg
 
:mjsmile: pozamietane
i wiadomo, ciag dalszy nastapi!

kiedys @Mariusz Olkiewicz zajebiscie sluchalo mi sie twoje wywiady, 'mysle sobie - cholera ogarniety typ'
a teraz jakis niesmak pozostal, ale co zrobisz

:fjedzia:
Miło, że chociaż jakieś Ci się podobały. Robię ich dużo, nie wiem czy nie najwięcej i czasem po prostu nie jestem w stanie się do wszystkich przygotować należycie. Każdy też preferuje inny styl prowadzenia wywiadów. Jedni klepią formułki, inni przepraszają za pytanie nim je zadadzą, jeszcze inni nie mają pojęcia o czym mówią. Ja z kolei wchodzą w dyskusję, zadaję długie pytania i wielokrotnie złożone oraz przemycam swoje zdanie na dany temat. Ewidentnie czas na talk-show :crazy:
 
Jedni klepią formułki

No, oglądałem wasz wywiad z Bartkiem Fabińskim, uważam że ta Pani nie nadaje się do prowadzenia wywiadów, pytanie odpowiedź next pytanie odpowiedź next, tak jakby się na pociąg spieszyła, z resztą odniosłem wrażenie jakby sam Rzeźnik był zirytowany kilkoma pytaniami, często głupimi. + pierwszy wywiad Bartka od długiego czasu, a połowa to pytanie o inne osoby. To jest moja subtelna ocena tego wywiadu, do którego zobaczenia przekonałem się dzięki @Wojtek123. Wojtku! Żałuję, nie podsyłaj mi proszę więcej wywiadów przeprowadzonych przez tę Kobietę. Dziękuję.
Jednak nasza Madzia gra co najmniej 2 ligi wyżej niż pozostałe Panie w tej branży.
 
No, oglądałem wasz wywiad z Bartkiem Fabińskim, uważam że ta Pani nie nadaje się do prowadzenia wywiadów, pytanie odpowiedź next pytanie odpowiedź next, tak jakby się na pociąg spieszyła, z resztą odniosłem wrażenie jakby sam Rzeźnik był zirytowany kilkoma pytaniami, często głupimi. + pierwszy wywiad Bartka od długiego czasu, a połowa to pytanie o inne osoby. To jest moja subtelna ocena tego wywiadu, do którego zobaczenia przekonałem się dzięki @Wojtek123. Wojtku! Żałuję, nie podsyłaj mi proszę więcej wywiadów przeprowadzonych przez tę Kobietę. Dziękuję.
Jednak nasza Madzia gra co najmniej 2 ligi wyżej niż pozostałe Panie w tej branży.
Twoja opinia, masz do niej prawo.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top