Sport

na turnieju w Katarze w kluczowych meczach padł nam ze zmęczenia, a jedynie jakąkolwiek formę prezentował w fazie grupowej, szczególnie z Danią.

Hm.. Ale jeżeli chcemy budować nową kadrę, to nie możemy opierać jej na 32 letnim "HOLENDRO-POLAKU", który lepszy już nie będzie. Musimy kosztem 2-4 lat słabszych imprez zrobić to co Niemcy, przygotować młodych na wielkie turnieje.
Ale nie można zrobić rewolucji, jak ktoś ze starszych jest dobry i chce grać to niech gra razem z młodymi, więcej wyniosą z takich meczów.
 
Ale nie można zrobić rewolucji, jak ktoś ze starszych jest dobry i chce grać to niech gra razem z młodymi, więcej wyniosą z takich meczów.
to jeżeli już to nalegałbym na zostawienie bardziej Mariusza Jurkiewicza, zdecydowanie bardziej niż Konitza.

Zresztą Biegler powinien powołać Konitza wcześniej, kiedy miał genialny sezon w Pogoni, akurat w tym w Orlenie spisywał się bardzo przeciętnie. Chociaż ja nic nie odbieram mu i jeżeli będzie w dobrej formie i będzie chciał grać w co nie wątpie, to niech będzie powołany :)
 
to jeżeli już to nalegałbym na zostawienie bardziej Mariusza Jurkiewicza, zdecydowanie bardziej niż Konitza.

Zresztą Biegler powinien powołać Konitza wcześniej, kiedy miał genialny sezon w Pogoni, akurat w tym w Orlenie spisywał się bardzo przeciętnie. Chociaż ja nic nie odbieram mu i jeżeli będzie w dobrej formie i będzie chciał grać w co nie wątpie, to niech będzie powołany :)
A dlaczego nie zostawić wszystkich, którzy nie odejdą na emeryturę, a prezentują dobry poziom?
 
A dlaczego nie zostawić wszystkich, którzy nie odejdą na emeryturę, a prezentują dobry poziom?
widzę, że łapiesz mnie za słówka. ja po prostu napisałem, że nie widzę sensu opierania "nowej kadry" po RIO na Konitzu, ponieważ jestem przekonany, że on już ma najlepszą formę za sobą i są młodsi i lepsi. Chorwaci np. teraz zrezygnowali z Voriego i wyszło im to na dobre. Jestem zdania, że ze starszego pokolenia powinni zostać Jurecki i Jurkiewicz(jeżeli po kontuzji będzie miał moc i ochotę rywalizować), a resztę po prostu szukać.
 
No mega emocjonujące spotkanie Norwegów z Niemcami. Po golu Niemców na 27-27 przypomniałem sobie bramkę Bieleckiego z 2007 roku w meczu z Danią, też około 15-20 sekund przed końcem na remis, wówczas 26-26 i Duńczycy już nie zdążyli rozegrać akcji i rzucić, Norwegowie podobnie.
Złe decyzje Berge, Tonnessen już nie ma kompletnie paliwa, Myrhol przydałby się na końcówkę, a tak wydaje mi się, że Niemcy awansują, w 2giej dogrywce.
 
Norwegowie mogą pluć sobie w twarz, tak jak mówiłem Niemcy przypomnieli mi Polskę z meczu z Danią 9 lat temu, wydaje mi się, że w finale zagra Hiszpania. Hiszpanów Niemcom będzie o wiele łatwiej pokonać niż Chorwatów, ale też raczej nie widziałbym ich większych szans.
Jestem zdania, że Chorwaci nie wzniosą się dzisiaj na takie wyżyny, a Hiszpanie będą mieli zdecydowanie więcej do zaoferowania niż Polacy.
 
Ale jaja. Norwegia zlozyla protest, bo w ostatniej akcji Niemcow bylo o 1 za duzo (to prawda podobna, mowia komentatorzy). Ciekawe co teraz zrobia.
 
tma jest zamiast 7, 12albo 13 niemcow:Dtak czy siak nie mialo to wiekszego znaczenia bo norwegowie nawet nie zaczeli akcji
 
nawet jeśli Kerber przegra(na razie wygrywa) to i tak szacunek dla niej, że podjęła walkę z Serena, która jak dla mnie nie powinna grać z kobietami ;]

swoją drogą zajebisty mecz!
 
Kurde, nie mogłem obejrzeć. Ale to nic, jutro też nie będę mógł, to jest dopiero tragedia...
 
Ostatnie 2 mecze tych panów podczas AO to 3-1 dla Djoko. Teraz taki wynik jest po 3.85. Warto to może zagrać?
 
Rojewski przereklamowany w chuj, a Konitz siwy dziadek, wprawdzie dzisiaj w koncu zaczął rzucać i robił to skutecznie ale no co Ty :D

Może warto doliczyć Pawła Gendę?
Ignacego Bąka?
a na środek rozegrania chociażby Pilitowskiego czy jak on tam ma

a co do bramkarza to dzisiaj Muras i Świerkula wymienili jak sami mówili kilku fajnych bramkarzy.

A Paczkowski i ten włochaty młody bramkarz z Płocka to dają radę?
 
A Paczkowski i ten włochaty młody bramkarz z Płocka to dają radę?
zapomniałbym o Paczkowskim właśnie, chłopak na pewno ma duży potencjał ale czy taki jak chociażby Majdziński?

Wgl jeżeli chodzi o nasze prawe rozegranie, to Krzysiek Lijewski zawiódł mnie po raz kolejny. Znowu kontuzja, a do momentu kontuzji dobrze grał tylko z Francją, nie tego oczekiwaliśmy od niego.
 
Po ptokach
Jednostronny mecz strasznie
Jak my z Chorwacja, tylko że Sterlig im wynik ratuje na przyzwoitym poziomie
 
Back
Top