1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Sport

Discussion in 'Cohones' started by Cactus, Jul 9, 2012.

1. Cactus

Cactus KSW
    Middleweight

Komentarze:
    5,541
    Zdobyte Lajki:
    2,993
    Punkty:
    1,790
    Dyskusja o wszystkich dyscyplinach sportu, które nie mają własnego topicu.

Ma to między innymi zapobiec zakaładaniu nowych tematów o każdym sporcie, które i tak nie cieszą się dużym zainteresowaniem, albo pisane tam jest tylko w przypadku większych zawodów. Ogólny wątek wydaje mi się lepszym pomysłem.

Pozwolę sobie zacząć. 27 lipca zaczynają się Letnie Igrzyska Olimpijskie w Londynie.

Jak oceniacie szanse medalowe Polaków? Jakie dyscypliny będziecie oglądać najchętniej?

2. dssport

dssport KSW
    Lightweight

Komentarze:
    5,242
    Zdobyte Lajki:
    2,121
    Punkty:
    1,190
    Pilka nozna i siatka te beda mnie najbardziej interesowac. Jak bedzie mozliwosc ogladania to zapsay i judo.

Medale nie siedze jakos w lekkoatletyce wiec nie wiele moge powiedziec licze na zloto od siatkarzy.

Wie ktos kiedy sa baraze DGP w zuzlu ?

3. Tar-Ellendil

Tar-Ellendil UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    15,801
    Zdobyte Lajki:
    8,861
    Punkty:
    1,190
    Occupation:
    MMA
    Miasto:
    Krakał
    Home Page:
    Biegi, boks, siatka, noga mnie ciekawia.

4. slivex

slivex Shark Fights
    Heavyweight

Komentarze:
    1,399
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,190
    złoto w zapasch mi sie marzy

5. Anonymous

Anonymous Guest

Komentarze:
    36,403
    Zdobyte Lajki:
    28,992
    Punkty:
    3,190
    Lekka, pływanie, kosz, siatka, tenis (szczególnie jak Radwańskiej dobrze pójdzie), podnoszenie cięzarów i pewnie jeszcze coś..o może kosza, jak USA będzie grało

6. zoom

zoom PRIDE FC
    Heavyweight

Komentarze:
    7,015
    Zdobyte Lajki:
    2,309
    Punkty:
    1,190
    ja ogolnie bede zerkal na wszystko jak bedzie transmisja i bede w domu. . .

co do medali, to siatkarze maja ogromne szanse

ciekawe tez beda (mam nadzieje) biegi na 100/200 metrow

7. Droni

Droni Bellator
    Lightweight

Komentarze:
    4,200
    Zdobyte Lajki:
    337
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Barlinek
    Home Page:
    Szkoda, że w ręczną naszych nie będzie ;/...

8. Tsubasa

Tsubasa WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,578
    Zdobyte Lajki:
    104
    Punkty:
    1,190
    Szkoda, że żaden bokser i zapaśnik z wolnego stylu się od nas nie zakwalifikował. Jednak warto pewnie będzie popatrzeć na naszego klasyka, kandydata do medalu Damiana Janikowskiego, który być może niedługo skupi się już tylko na mma.

9. Madman

Madman Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,419
    Zdobyte Lajki:
    166
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Jaworze, Polska
    Ja osobiście wyczekuję turnieju pilkarskiego, zwłaszcza skupię się na oglądaniu reprezentacji Brazylii (Neymar :-), Ganso i Hulk :-)) oraz Wielkiej Brytanii z racji tego, że nie ma możliwości oglądania jej na innych turniejach piłkarskich, więc jest swoistą ciekawostką. Co prawda szkoda, że zamiast Bellamiego nie został powolany Becks ale jakoś to przeżyję.

Poza piłką pewnie jak zwykle judo, zapasy, koszykówka no i oczywiście lekka.

A ze względu na Polaków pewnie tenis i Radwańską, siatkarzy może coś jeszcze się trafi...

EDIT: Jak przeglądałem składy pilkarskich drużyn do lat 23 na olimpijski turniej to zdałem sobie sprawę że moglibyśmy złożyć bardzo przyzwoitą reprezentację:

GK: Szczęsny, Sandomierski
    DF: Piszczek, Kamiński, Krychowiak, Boenisch, Malarczyk, Janicki
    MF: Możdżeń, Wolski, Salomon, Rybus, Żyro, Borysiuk
    FW: Lewandowski, Sobiech
    , Kupisz, Kucharczyk

Podkresleni
    zostali gracze wytypowani przeze mnie do pierwszej jedenastki, natomiast pogrubioną czcionką zapisałem graczy zwolnionych z limitu wiekowego (zasady olimpijskiego turnieju dopuszczają 3 takich graczy).

10. dssport

dssport KSW
    Lightweight

Komentarze:
    5,242
    Zdobyte Lajki:
    2,121
    Punkty:
    1,190
    Madman Mozdzen teraz jest prawym obronca :D no ale dobra mlodziez nam rosnie wyrzucil bym tylko Kucharczyka a wzial Swierczoka

11. milka

milka Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    149
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    790
    a ogląda ktoś Tour de France? a od jutra zaczyna się Tour de Polonge, może przez miasto któregoś z was bedzie przejeżdzał peleton :-)

mnie na IO bedzie najbardziej interesować walka Lochte vs Phelps a to jeszcze kolarstwo ( liczę na wygraną Fabiana Cancellary), siatkówka, tenis, podnoszenie ciężarów, wioślarstwo, lekkoatletyka ( ciekawe jak tam z Boltem) no i ogólnie wszystkie dyscypliny w których bedą startować Polacy:)

12. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    159
    Punkty:
    1,190
    Home Page:
    Odpale TVP sport i postaram się patrzeć na wszystko gdzie startują Polacy. Najbardziej mnie interesuje siata, noga, tennis,ale resztą tez nie pogardzę a w szczególności zapsami.

Ogólnie przyjęte jest,że IO to najwazniejsza impreza sportowa,lecz patrząc na dyscypliny takie jak piłka nożna czy boks, można odnieźc inne wrażenie. Jeśli dla pięściarzy jest to raczej moment w którym mogą się pokazać aby potem przejść na zawodostwo to turniej piłki nożnej na jakiej zasadzie się tam odbywa? Ktoś wyżej wspomina o wieku i wadze - rozumiem,że wymogiem jest aby drużyna nie przekraczała określonego limitu wiekowego i wagowego? Na jakich zasadac drużyna awansuje na IO i dlaczego im się tam nie pali?

13. krolik

krolik Maximum FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,408
    Zdobyte Lajki:
    637
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Warmia
    @ milka

Ja TdF śledzę już od lat, a komentatorzy z Eurosportu są głównym powodem oglądania Wielkiej Pętli. Płaskie etapy mogę sobie niekiedy odpuścić, ale czasówki i górskie etapy muszę obejrzeć. Do tego piękne widoki Francji. Dla mnie mega. Szczególnie, gdy jakiś kumpel wpadnie i jeszcze do tego jakieś piwko. Poezja.

Co do IO to będę śledził na pewno poczynania naszych. Do tego judo, zapasy, kolarstwo, lekka, wioślarstwo, kajakarstwo, podnoszenie ciężarów, pływanie. Pewnie jak nasi będądobrze grali to jeszcze siatka, chociaż nie przepadam za nią. Ogólnie Igrzyska to dla mnie najważniejsza impreza sportowa. Nawet Euro i World Cup piłkarski się chowa, a trzeba podkreślić, że jestem fanem piłki kopanej.

14. Tar-Ellendil

Tar-Ellendil UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    15,801
    Zdobyte Lajki:
    8,861
    Punkty:
    1,190
    Occupation:
    MMA
    Miasto:
    Krakał
    Home Page:
    na IO graja mlodzi, bo starsi graja na mundialach i w klubach.

15. Droni

Droni Bellator
    Lightweight

Komentarze:
    4,200
    Zdobyte Lajki:
    337
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Barlinek
    Home Page:
    Ryan Giggs zagra na IO ; ). Tak wielki piłkarz, a to będzie jego 1sza i zarazem ostatnia wielka impreza w reprezentacji ; ]

16. Tar-Ellendil

Tar-Ellendil UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    15,801
    Zdobyte Lajki:
    8,861
    Punkty:
    1,190
    Occupation:
    MMA
    Miasto:
    Krakał
    Home Page:
    Szkoda, ze niema Ronaldinho i Beckhama.

17. milka

milka Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    149
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    790
    @ królik rzeczywiście komentatorzy Eurosportu są powodem do oglądania wielkiej pętli, ale jak czasam sam np. Tomasz Iaroński komentuje to jednak nie to samo, ja oglądam wszystkie etapy. Płaskie etapy są na początku nudne ale końcówka to jedak dreszczy emocji jest. Szkoda, że w tego rocznym TdF nie jedzie Andy Schlek,bo ja mu zawsze kibicuję a tak pewnie wygra Evans(oby nie). A Ty komu kibicujesz najbardziej?

18. krolik

krolik Maximum FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,408
    Zdobyte Lajki:
    637
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Warmia
    Ja kibicuję dla Nibaliego, ale raczej nie da rady. Myślę, że Wiggins z taką formą spokojnie to wygra. Chyba, że Evans, Nibali. Mienszow, Zubeldia i ich ekipy będą ostro atakowały w górach to będzie szansa zgubić Wigginsa i Froome'a, bo rasowami góralami to oni nie są. Mając w pamięci ostatnie toury nie liczyłbym jednak na to, gdzie wszyscy czekali na atak do ostatniego podjazdu i nic z tego nie wychodziło. Dziś dzień przerwy więc można rzucić okiem na nasz rodzimy tour.

19. Anonymous

Anonymous Guest

Komentarze:
    36,403
    Zdobyte Lajki:
    28,992
    Punkty:
    3,190
    Skoro przy komentatorach to troszkę mnie Tomaszewski denerwował podczas meczu Radwańskiej - spojrzałem dziś w jego metrykę i :

:-):-)

Szacun. W takim wieku jeszcze daje radę!

20. stasinek34

stasinek34 PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,354
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    1,190
    Polacy na 3cim miejscu w ranking FIVB.

Share This Page