Sport

Blamaż. Tragedia. Kukle mnie aż kurwa zaswędziały z bólu. Tacy wojownicy zawsze, a dzisiaj wyglądają jakby chcieli przegrać..
 
Nie poznaje tej drużyny. Czegoś tak tragicznego w wykonaniu Polaków nie widziałem NIGDY. Szkoda jednynie tych 15 tys nie wiedzących co się dzieje Polaków na widowni
 
kazda bramka mnie boli jakby wbijal gwozdz w serce ,ja pierdole gorszego meczu nie ogladalem a juz troche widzialem
 
Najgorszy mecz w historii Polskiego Handballa, najbardziej smutny dzień Polskiego kibica od lat na 100%, a może i w historii.
 
Zagraliśmy na tych mistrzostwach jeden naprawdę dobry mecz, z Francją, przyzwoity z Białorusią, a poza tym męczarnie z Serbami, Macedonią, słabiutki mecz z Norwegami i na koniec kompromitacja z Chorwacją.
Chyba nikt nie ma wątpliwości że nie zasłużyliśmy na półfinał.
 
Zagraliśmy na tych mistrzostwach jeden naprawdę dobry mecz, z Francją, przyzwoity z Białorusią, a poza tym męczarnie z Serbami, Macedonią, słabiutki mecz z Norwegami i na koniec kompromitacja z Chorwacją.
Chyba nikt nie ma wątpliwości że nie zasłużyliśmy na półfinał.
Racja, nie należy nam się. Jesteśmy po prostu słabi.
 
12:26 z Hiszpanią to nie był przypadek
Nie mamy Jurasika od początku ME, Szreka w drugiej fazie i Lijewskiego na dodatek dziś. Musiało się tak skończyć.
Z dwojga złego lepsza Chorwacja niż Zabojady w półfinale...
 
Przynajmniej Polska nie bedzie jedyną nacją, którą bedzie dzisiaj w szoku. Wygląda na to, że w półfinale zabraknie Francji i Danii :crazy:

Norwegia vs Niemcy
Chorwacja vs Hiszpania
 
chorwacja po ostatnim meczu praktynie bez szans na awans a awansuje,ja pierdole ale jestem zly
za taki mecz o 7 miejsce powinni grac przy pustych trybunach ,to jest skandal kurwa
 
Złym to można byłoby być gdyby przegrali czterema bramkami. Teraz można sobie już oglądać na luzie bez emocji, które odeszły jakoś w 35 min gdzie już wszystko było wiadome
 
jade na finał
nawet nie wiecie jak sie chujowo czuje...
rozumiem odpasc
ALE PO WALCE...
a nie takie cos
zalamka...
moze chce ktos kupic 2 bilett na niedziele:)?
 
A najgorsze jest to, że za kilka lat ten występ będziemy odbierać w kategorii sukcesu. Po odejściu z kadry Lijewskiego, Szmala, braci Jureckich, Bieleckiego, Jurkiewicza sam awans na taką imprezę będzie sukcesem. Oprócz Syprzaka brak w naszej kadrze młodych graczy światowego formatu. Niestety.
 
JcId2ZE.jpg
 
Szkoda mi chłopaków i Bieglera. Kompletnie dzisiaj nie poszło, presja odcisnęła swoje piętno, ale to nie może być wytłumaczenie.
Doświadczeni gracze nie będą wiecznie robić wyniku, a młodzi wyraźnie odstają. Szacunek dla Bieleckiego.
 
A najgorsze jest to, że za kilka lat ten występ będziemy odbierać w kategorii sukcesu. Po odejściu z kadry Lijewskiego, Szmala, braci Jureckich, Bieleckiego, Jurkiewicza sam awans na taką imprezę będzie sukcesem. Oprócz Syprzaka brak w naszej kadrze młodych graczy światowego formatu. Niestety.

O tym pisałem, że to jest ich ostatnia szansa na coś wielkiego, bo jednak już na nic nie liczę na Igrzyska, na które pojadą, bo po prostu turniej kwalifikacyjny mamy idealnie prosty, autostrada, lecz nie wierzę że ten wiekowy zespół stać na coś więcej niż ćwierćfinał.

Bielecki szacun, ale za co? Ten człowiek pewnie nawet jak będzie miał 45 lat to nadal zapierdoliłby taką bombę, że każdy bramkarz miałby kłopot.
Fatalna gra ciągle drugą linią w środku. Wiadome było jak Chorwaci grają, nawet już system 3-3 Białorusi nam sprawił trudność.
Najczarniejszy scenariusz świata...
 
Back
Top