Sport

Screenshot_2016-01-27_21-36-37.jpeg
 
Trafił na najlepszego na tym turnieju w ostatnich kilku latach. Porażka nie dziwi jednak wynik poszczególnych setów nie odzwierciedla przebiegu całego spotkania.


Kto?

trener Śląska Wrocław, wczoraj na polsacie sport news o nim mówili, że w Śląsku zbudował coś z niczego.
 
Po takim blamażu to ja bym Bieglerowi pensji nie wypłacił. Tak to nawet San Marino by nie przejebało.
 
najgorsze jest to, ze zawsze jest to samo, w ostatnich latach spierdalamy ostatni mecz i odpadamy.. drugi raz chorwacja nas wykopuje. no kurwa chlopaki rok czy 2 lata temu potrafili zremisowac mecz ze stanu 9:20 po pierwszej polowie przeciwko szwecji, a tutaj zabraklo wszystkiego. te ostatnie mecze w drugiej fazie grupowej to jakies nasze fatum
 
Oj tam, Chorwacja to zespół światowej klasy, nie ma tragedii. Tragedią byłaby porażka w takim stylu z Białorusią. Zagraliśmy słabszy mecz i tyle, nie ma co wieszać psów. Zresztą od początku mistrzostw w naszej reprezentacji cała gra szła przez środek, skrzydła nie istniały nie tylko na boisku, ale nawet w planach taktycznych. Nie da się wygrać opierając atak na bocznych rozgrywających. W końcu musiał znaleźć się zespół, który ściągnie obronę na środek boiska. Chorwaci nawet nie próbowali bronić naszych skrzydeł, dublowali się w środku, a z 10 metra nie ma co liczyć na szał bramkowy. Z drugiej strony mecz z Francją wyraźnie pokazał, jak z nami nie wolno grać. Francuzi pilnowali skrzydeł zostawiając środek i przegrali. Chorwaci pilnowali środka, zostawiając boki. Kolejne mistrzostwa i mamy ten sam problem. W Polsce przydałby się jakiś trener z Hiszpanii, rozruszałby tych "dziadków" (zresztą wynik sprzed eliminacji z Hiszpanią nie mógł być dobrą wróżbą).
Przyznam, wiele czasu nie spędziłem oglądając te mistrzostwa, ale z tego co widziałem, to w Polsce nie było zespołu. Bramki zdobywało góra 3 zawodników, jedyne akcje zespołowe to zejście skrzydłowego na pozycję dublowania obrotowego. Tak się nie da wygrać mistrzostw. Przecież piłka ręczna to sport zespołowy.

Koniec mędrkowania.
 
Może mi ktoś kurwa powiedziec kiedy jest finał Australian Open, chodzi mi o facetów. Szukam i nie mogę znaleźć.
 
Ponadto na Polsacie Sport News mamy do czynienia
18:30 Niemcy vs Norwegia
21:00 Chorwacja vs Hiszpania

A FINAŁ w otwartym Polsacie.
 
ten mecz ma jakis wplyw na eliminacje do rio?
Jedyny wpływ będzie miał finał.
Jeśli wygra w nim Norwegia, to w turnieju eliminacyjnym do Rio zagramy z Chile, Afrykanami i Macedonią.
Jeśli Norwegia nie zdobędzie złota, to zamiast Macedonii - Słowenia, a więc jeszcze łatwiej.
Tak słyszałem bodaj wczoraj na polsacie
 
  • Like
Reactions: mat
Jedyny wpływ będzie miał finał.
Jeśli wygra w nim Norwegia, to w turnieju eliminacyjnym do Rio zagramy z Chile, Afrykanami i Macedonią.
Jeśli Norwegia nie zdobędzie złota, to zamiast Macedonii - Słowenia, a więc jeszcze łatwiej.
Tak słyszałem bodaj wczoraj na polsacie
czyli ten mecz uja znaczy, a brak awansu na rio to bedzie kompromitacja, dzieki ;)
ale i tak naszych wlaczylem, nie bede jakims januszowatym januszem kibicem sukcesu
 
oj przydałby się nam taki Lukas Nilsson, rocznik 1996, świetny rzut to widać, może chłopak niezbyt urodziwy, ale potencjał ogromny.
Naszym talentem z 1996 jest prawy rozgrywający Maciej Majdziński gra już w HSV, ale wyobraźmy sobie jak może wyglądać nasza kadra po RIO, bo nie wierzę że tam nas nie będzie...

Wyszomirski i ??
Syprzak i Gębala
Daszek/Łucak/Orzechowski
Krajewski/Gumiński/Jachlewski? (liczę, że nowy trener namówi go na grę w kadrze, bez wątpienia świetny zawodnik, chociaż w sumie szkoda byłoby nie zabrać Wisniewskiego)
Jurecki??/Chrapkowski
Masłowski/ ????
Szyba/Majdziński/Orzechowski??/Przybylski

Noe nie wygląda to za kolorowo, ale nie przesadnie tragicznie.
 
pieknie nie graja ,ale gdyby wyszli z takim nastawieniem na chorwacje to by nie bylo tej wielkiej klapy
moze jeszcze rojewski i ten konitz :Ddo szkladu wyzej
 
pieknie nie graja ,ale gdyby wyszli z takim nastawieniem na chorwacje to by nie bylo tej wielkiej klapy
moze jeszcze rojewski i ten konitz :Ddo szkladu wyzej
Rojewski przereklamowany w chuj, a Konitz siwy dziadek, wprawdzie dzisiaj w koncu zaczął rzucać i robił to skutecznie ale no co Ty :D

Może warto doliczyć Pawła Gendę?
Ignacego Bąka?
a na środek rozegrania chociażby Pilitowskiego czy jak on tam ma

a co do bramkarza to dzisiaj Muras i Świerkula wymienili jak sami mówili kilku fajnych bramkarzy.
 
Rojewski przereklamowany w chuj, a Konitz siwy dziadek, wprawdzie dzisiaj w koncu zaczął rzucać i robił to skutecznie ale no co Ty :D

Może warto doliczyć Pawła Gendę?
Ignacego Bąka?
a na środek rozegrania chociażby Pilitowskiego czy jak on tam ma

a co do bramkarza to dzisiaj Muras i Świerkula wymienili jak sami mówili kilku fajnych bramkarzy.
Co znaczy przereklamowany? Konitz dziadek? Raptem 32 lata.
 
Co znaczy przereklamowany? Konitz dziadek? Raptem 32 lata.
na turnieju w Katarze w kluczowych meczach padł nam ze zmęczenia, a jedynie jakąkolwiek formę prezentował w fazie grupowej, szczególnie z Danią.

Hm.. Ale jeżeli chcemy budować nową kadrę, to nie możemy opierać jej na 32 letnim "HOLENDRO-POLAKU", który lepszy już nie będzie. Musimy kosztem 2-4 lat słabszych imprez zrobić to co Niemcy, przygotować młodych na wielkie turnieje.
 
Back
Top