Sport

Talant Dujszebajew rozwiązał kontrakt z reprezentacją Węgier i chyba szykuje się do objęcia rep. Polski. Dla mnie ok, zna język, zna zawodników i naszą ligę. W dodatku świetny trener.
 
@up
Też tak uważam, tym bardziej, że polscy kandydaci mnie nie przekonują- byłby powrót do ery przed Wentą
 
Lekka rulez! Lubię różne dyscypliny sportu, ale la jest królową i basta. Miło się oglądało dziś Pedros Cup: mamy juniorkę, która leje Murzynki w sprincie i dwóch kulomiotów, którzy już są następcami Majewskiego. Jest git :)
 
Lekka rulez! Lubię różne dyscypliny sportu, ale la jest królową i basta. Miło się oglądało dziś Pedros Cup: mamy juniorkę, która leje Murzynki w sprincie i dwóch kulomiotów, którzy już są następcami Majewskiego. Jest git :)
Miałem właśnie pytać czy ktoś tu jara się lekkoatletyką :)
Swoboda wielki talent, kula super i jeszcze Lićwinko skacze wysoko, a to dopiero początek sezonu. Oby bez kontuzji
 
Michał Haratyk?! Czyżby zmiana pokolenia przyszła już w RIO?! Fantastyczna forma, oby nie za szybko. Majewski niestety nie przejdzie do najcudowniejszej historii nie obroni po raz drugi złota olimpijskiego, obawiam się, że o TOP8 bd ciężko.
 
Michał Haratyk?! Czyżby zmiana pokolenia przyszła już w RIO?! Fantastyczna forma, oby nie za szybko. Majewski niestety nie przejdzie do najcudowniejszej historii nie obroni po raz drugi złota olimpijskiego, obawiam się, że o TOP8 bd ciężko.
@Droni, Haratyk spokojnie pojedzie 2 szczyty w tym sezonie - przynajmniej mam taką nadzieję.
A Majewskiego bym nie skreślał. Jeśli tylko kręgosłup mu pozwoli, to zrobi formę na Rio. Mam nadzieję, że halę trochę odpuści, widząc wynik Haratyka i Konrada. Do Portland pojedzie tylko 2 zawodników, niech się tam młodzi otrzaskają z mistrzowską atmosferą - zwłaszcza Haratyk, bo Konrad trochę juniorskich imprez, no i zeszłoroczne HME i MŚ już ma za sobą. Ja widzę na IO trójkę - Majewski, Haratyk, Bukowiecki - przy dobrych wiatrach oby wszyscy w TOP8. Szkoda mi Kuby Szyszkowskiego, bo rokował na bezpośredniego następcę Tomka, ale 20,55 życiówka stawia go w tym momencie poza mistrzowską kadrą.
 
@Droni - ja wierzę w Polki i myślę, że albo Rosję, albo Szwecję dadzą radę puknąć :)
Szanse bez wątpienia są, szczególnie Rosjanki nam leżą, raz Szwedkom zabraliśmy turniej, a mianowicie w 2013 roku Mistrzostwa Świata, na których zajęły również 4 miejsce... tylko że panie podobnie jak panowie w ataku grają bardzo słabo, a jak obrona nie funkcjonuje to mamy to co z Rumunią (żeńska gra), to co z Chorwacją (męska gra)
 
Sport to zdrowie!

12717294_984598571618071_3257436885322703273_n.jpg


12669655_984598538284741_4150625780365969309_n.jpg
 
Back
Top