Sport

Troche kasy naszym w Moskwie wpadło, ale jak na MŚ to myślałem że z grubsza więcej zarobią:



Fajdek złoto 60 tys. dol



Wlodarczyk, Małachowski srebro po 30 tys. dol



Lewandowski czwarty 15 tys



6 miejsce po 6 tys



7 miejsce po 5 tys



8 miejsce 4 tys



Usain Bolt za 3 złote 180 tys



do tego dochodzą sponsorzy i premie z ministerstwa
 
o 14:30 rusza Eurobastek i Polska - Gruzja. Wszędzie trąbią, że ponoć mamy niezwykle mocną ekipe - zobaczymy co z tego jest prawdą.
 
Skład jest mocny ale trzeba to udowodnić na parkiecie. Gortat, Lampe, Ignerski, Kelati, Ponitka itd



Gruzja jest na spokoju do ogrania ale trzeba zagrać swoją koszykówe i postarac sie nie popelniac glupich błędów jak to nasi czasem potrafią



Do drugiej rundy wchodzą 3 drużyny a w grupie mamy Hiszpanów, Chorwatów, Słoweńców, Czechów i Gruzinów. Może uda nam się powalczyć o 3 miesjce w grupie. Wydaje mi się, że będzie trzeba ograć Chorwatów aby myśleć o awansie. Gruzinów i Czechów obowiązkowo trzeba pokonać



Obejrzę
 
+17 gruziny jada jak z gownem .juz pierwszy mecz i jak sie nie obudza to po mistrzostwach
 
Nie mam słów... Liczę, że najgorsze już za nami i chłopaki coś jeszcze powalczą ale szczerze to nie widzę tego w kolorowych barwach. Nie wiem dlaczego miałem przeczucie, że może jednak tym razem Polska coś ugra na ME ale pewnie znów się skończy się jak zwykle



Walczymy !
 
jestem załamany ... a ja po cichutku liczyłem na medalik brązowy ...







Może się podniosą
 
Hehe. Koszykówka. Lepiej zostawić ten sport dla czarnych i skupić się może na kajakarstwie?wioślarstwie? A najlepiej na piłce ręcznej. Oczywiście pomijam kwestie piłki nożnej, bo to wiadomka.
 
teraz liczyc na siatkarzy pozstalo :P ale pierwszy dzien mistrzostw i juz takie niespodzianki turcja przegrywa z finlandia .izrael z wielka brytania
 
Jestem zażenowany ... Wygrany mecz przegrywamy w ostatnich 5 sekundach ...



Szykuje się komplet porażek i wylot z hukiem z turnieju



Nie tak miało to wyglądać :-)
 
a idź pan w ch** z tą koszykówką. Nie ma jak w ostatnich 4 sekundach przegrać kolejny mecz.
 
Wszystkie siatki i kosze są nieważne na chwilę.



ZAPASY WRACAJĄ DO PROGRAMU OLIMPIJSKIEGO!
 
Niestety porażka 1:3 ale w ogólnym rozrachunku wygrywamy turniej. Za dwa tyg początek ME a Polacy nadal falują formą. Grupe mamy nie najgorszą ale z taką grą może być różnie. Francja, Słowacja i Turcja



O grze naszych koszykarzy na tegorocznych ME będzie trzeba zapomnieć i nigdy do tego nie wracać. Zostaje nam jeszcze jeden mecz ze Słowenią ale dzisiejszy popis Polaków i porażka z Hiszpanią 36 punktami ! nie może nas napawać optymizmem na ostatnie spotkanie w grupie.



Ogólnie tegoroczne mistrzostwa TRAGEDIA



e: To jest bardzo dobra wiadomość. Trzeba jeszcze dodać, że Igrzyska Olimpijskie w 2020r odbędą się w Tokio
 
Ten polsat to dno wykupili prawa do eurobasketu a puszczją cały Ch..j ,za to siatkowka jest non stop przez 365 w roku
 
Apator awansuje do finału wygrywając po KOSMICZNYM meczu z Czestochową! Żużel


Magia ! Łaguta kosmos ! Bieg 15 przejdzie do historii jako jeden z najbardziej dramatycznych w ostatnich latach. Graty dla Torunia ale mieliście sporo szczęścia :-)



Moje Krosno wtopiło u siebie z Opolem :-)
 
@Voranek



To co kombinowali z Czestochowy tez przejdzie do historii:-) w 14 biegu byłoby po frytkach ale Miedziak dał dupy.
 
Back
Top