Sport

Polacy to juz taki narod ze nic nie moze isc za latwo .musza byc emocje walki Hallmana i Daniela teraz ten mecz:)
 
@up



Polecam odwiedzić inne kraje... W Bułgarii jest to sport narodowy.



Przegrać wygrany mecz, no żesz kurwa :-)
 
who cares about GP Torunia! Rafa Nadal wraca na tron! :)



kogo wkurwia Vettel reka w gore!
 
o GP Korei i powrocie Rafy na pierwsze miejsce w rankingu ATP mimo przegranej z Djoko w finale.



jak mozesz nie wiedziec. :C
 
Vetel jest najlepszy, trzeba mu przyznać ale też mnie juz wkrwia to jego wygrywanie. Robert powinien być teraz w tym miejscu co Niemiec ale cóż ... Kubica na razie rządzi w WRC2 ale liczę, że jeszcze kiedyś zobaczymy go w bolidzie F1



Z wielkiej czwórki tenisowej zawsze kibicowałem Rafie. Szkoda porażki z Djoko w Pekinie ale powrót na tron jest ważniejszy :-)



Miedziak zaskoczył pozytywnie. Hampel z pierwszego pola wydawał mi się murowanym kandydatem do zwycięstwa a jednak. Ważne, że drugie miejsce zostało obronione. Srebro również na propsie
 
Vettel jest najlepszy czy Vettel ma najlepszy bolid&team, hmm... wierze, ze Hamiltonowi dac Red Bulla + niezawodnosc bolidu + niezawodnosc teamu = zwyciezanie na rownie wysokim poziomie. i to nie tyczy sie tylko Lewisa. ale mozna gdyyybac.
 
Uwazaj zeby sie znowu Rose nie polamal, Miami rozpoczyna droge po kolejny tytul ;).
 
sezon bedzie ciekawy...



na wschodzie bulls z knicks w finale, na zachodzie rockets z clippers...



czarny koń- golden state...



tak bym sobie życzył...
 
WTF !!! Janowicz wygrał swoje podanie w 49 sekundy !!! 4 asy i po sprawie :-)



Na razie dobrze gra, 4:3 dla Jurka w I secie
 
Back
Top