Piłka nożna

Ramosa pojebało z tymi łokciami? Póki co gra chaotyczna, nie widać Realu. Bale na szpicy jeszcze piłki nie dotykał.



Ale pilnują Crisa, ja pieprze. 3 z miejsca przy nim i ostro.
 
Neymar robi z Carvajala swoją dziwkę. Real wygląda słabo, mam nadzieję,że coś się ruszy w drugiej połowie.



Już chciałem drzeć mordę,że głupi faul Marcelo, a to calkiem ładna symulka Leo była.



Ręka jak chuj, tylko nie wiadomo czy karny być powinien bo nie wiadomo z jaką prędkością leciała piłka.
 
Że co? Barcelona się obawiała o sędziego dzisiaj, bo miał pomagać Realowi:-)?



Ronaldo ma kontry dwoma zawodnikami na szcześciu momentami..
 
jaranie sie gd -100, nie wiem co sie stalo, ale nawet nie czekalem na ten mecz, wg mnie slabo.
 
Nurek Crisa kurwa? Serio? Jak się wpierdala ktoś w plecy ewidentnie to nurek? Brawo Alexis, ale karny był w pizdu.



Co teraz Alves zrobił z Crisem, masakra...
 
Jezeli mamy byc aptekarzami i za kazde dotkniecie dyktowac karnego to Cesc tez byl w polu karnym sfaulowany :).
 
Mecz świetny. Szybki, emocjonujący. Początek słaby w wykonaniu Realu bo zadziałał za bardzo geniusz taktyczny Ancolettiego. Ogólnie uważam, że Real stać było nawet na zwycięstwo gdyby zagrali bardziej odważnie od początku. No i trochę pecha mieli. Karny po faulu na Ronaldo jak dla mnie oczywisty. To co zrobił Sanchez będzie kandydować do bramki sezonu.
 
Nie rozumiem czemu nie grał Isco zamiast drewnianego Khediry. Jese za każdym razem kiedy gra pokazuje że jest piłkarzem na pierwszą 11. Nie Morata, nie Benzema tylko on. A Benz o dziwo dzisiaj zagrał dobrze, pomjając ten strzał to miał świetne podania. Di Maria był? Nie widziałem. Po co Ramos na środku?



Siwy przekombinował
 
"Jezeli mamy byc aptekarzami i za kazde dotkniecie dyktowac karnego to Cesc tez byl w polu karnym sfaulowany :)."



Serio dotkniecie? To było wpieprzenie sie w plecy, Mascherano nie był nawet piłką zainteresowany :)



Nie jestem kibicem zadnej z druzyn, PD prawie w ogole nie ogladam, ale wg mnie Real powinien miec dwa karne, oba przez zagrania Mascherano. Mecz nie porwał, za duzo szumu zrobili o tym meczu na C+, z duzej chmury mały deszcz, tylko bramka Alexisa, siatka Alvesa i strzał Benzemy godne uwagi :)



@Arlovski



No barkiem, szkoda, ze w plecy, a nie w bark Ronaldo.
 


Tutaj juz nie widzicie karnego ? :)


Szkoda ze ta akcja nie skonczyla sie bramka

tumblr_mvaia1E0DH1qg0w6po1_400.gif
 
bramka Alexisa? pff lepiej zobaczcie co odjebał Sturridge z West Bromem, który to już jego mecz z rzędu ze strzeloną bramką w PL? już o tym pisałem najlepszy atak Europy gra na Anfield. Za tydzień musi być ogień.



A co do GD to już mnie zaczyna wkurzać to całe psioczenie każdej strony na decyzje sędziów. Barca była lepsza i tyle w temacie.
 
Wygląda na to, że tylko sędzia biegał po boisku bo wszyscy tylko o nim komentują, a reszta (aspekt sportowy) nie ma znaczenia ;d



W każdym El Clasico sędziowie wypaczają wynik, następnym razem rzućmy monetą i będzie sprawiedliwiej.
 
Powinien być karny na CR, karny za łape w polu karnym i druga żółta za wjazd od tyłu w Marcelo dla Busqetsa, nawet Ołłowski i ten drugi śmieszek na komentarzu to przyznali mimo prokatalonskich sympatii, nie wiem o czym dyskusja. Pomijam, ze ludzie typu Hang [a wiec obraź kogoś a potem proś o bana] mają swój świat i własne teorie wydumane w tylko sobie znanym śmiesznym procesie myslowym wiec nie ma co się nimi przejmować.







Co do samego GD - pierwsza połowa przewaga Barcelony ale tylko wizualna - stare klepanie, 100 podań bez efektu i tyle, cud że anemik trafił tym rykoszetem i duży pech Realu. W drugiej widać było że Ancelloti jeszcze nie do konca poukładał druzyne, ale potrafi wyciagać wnioski i zmiany przywróciły dawny obraz klasyków - czyli coś tam Barca próbuje, ale to Real napierdala. Tak grając od pierwszej minuty byłby Mourinhowy wynik - 2,3 do 1. Duzo pracy przed Ancelottim ale zdobywa doswiadczenie, bedzie lepiej.
 
Jeżeli powinien być karny na CR to powinien być też zdecydowanie na Fabregasie. Czyli 1-1. Ten drugi karny, który masz na myśli (dotknięcie piłki przy wślizgu przez Adriano) to śmiech na sali. Nikt normalny by tego nie podyktował. Kolejna sprawa kartek to Ramos też powinien wylecieć wcześniej za drugą żółtą (ostre wejście od tyłu w okolicach 45min). Czyli tutaj też 1-1. Gdzie to wypaczenie ?



"Pomijam, że ludzie typu" magika nie potrafią przyjąć porażki na klatę tylko zawsze szukają wytłumaczenia ... Mecz był ciekawy, oglądało się bez większych momentów nudy. Brawo oba zespoły.
 
Back
Top