Piłka nożna

Zagranie na Fabregasie już było po tym jak oddał piłkę, więc ewentualnie żółta dla Pepe za niesportowe zachowanie po akcji się należała. Za to CR biegł sam na sam i przeszkodził mu w tym tylko faul.
 
Wymiękam teraz Hubi. 100% faul, a Ty wymyślasz jakieś "ewentualnie żółtą kartkę za niesporotowe zachowanie". To, że ktoś oddał piłkę nie zezwala drużynie przeciwnej bezkarnie go faulować. Ten faul na CR moim zdaniem w BPL by nie był odgwizdany. No, ale tutaj to kwestia dyskusyjna.
 
ogladalem z dziesiec razy ta powtorke i nie moge ogarnac czy Pepe ma kontakt z pilka czy nie, sedzia pewnie podobnie widzial sytuacje.
 
Zagranie na Fabregasie już było po tym jak oddał piłkę, więc ewentualnie żółta dla Pepe za niesportowe zachowanie po akcji się należała.


:O



Karny ewidentny, nie róbcie sobie jaj :D
 
A Fabregas dalej uczestniczył w akcji,że taki ewidetny karny? Dla mnie zagranie na Ronaldo kilkukrotnie bardziej ewidentne.



Bramka Sturridge'a to jakaś poezja, już przyćmił Sancheza.
 
Nie ma to żadnego znaczenia, czy Fabregas uczestniczył w akcji. Faul to faul, dopóki piłka jest w grze. Obydwa karne powinny zostać odgwizdane bez dwóch zdań i nie ma co się o to kłócić.



A możliwość wyboru komentarza w C+, rewelacyjna sprawa. Specjalnie przełączałem przy jakichś nieoczywistych sytuacjach, żeby się pośmiać jak 'obiektywnie' oceniają je eksperci ;).
 
A mnie znowu rozjebał Orłowski, który pod koniec meczu palnął "proszę posłuchać" gdy kibice Barcy zechcieli coś tam pokibicować i darli gardła przez 10 sekund. Jak to się ma do np. sytuacji gdy Rosłoń przestaje komentować, nawet na minute gdy na Anfield śpiewają you'll never walk alone :-) szkoda, ze zapomniałem o możliwości zmiany komentatorów



@baju



No właśnie to też są dobre jaja. Na tygodniu w studiu CL na C+ Laboga zapowiadał, że jeśli Barca wygra w tym tygodniu z Milanem i Realem to będzie jakiś święty tydzień i nazwał to jakimś hiszpańskim zwrotem, na co Twarowski zripostował, że prawie mu łzy z oczu poleciały :-)
 
w Hiszpanii w ogole znaja jakies przyspiewki/fanatyczne trybuny czy tylko maja te swoje smieszne powiedzonka zeby sie przepychac na forach w Internecie? :)
 
Jak masz gówno do powiedzenia to się lepiej nie odzywaj :) Ludzie dyskutują o meczu, a Ty idź gdzieś pokicać.
 
Bramka Sturridge'a to jakaś poezja, już przyćmił Sancheza.






I tak gwiazdą kolejki jest Suarez. On przyćmił wszystkich. Nie wiedziałem, że on tak dobrze gra głową.

Ktoś tu napisał, że Studdrige i Suarez to najlepszy atak w Europie. Z tych dwójkowych to tak. Ale do trójek z Barcelony (Neymar, Messi, Sanchez) brakuje jeszcze jednego dobrego skrzydłowego. Może Stearling nim kiedyś będzie. Liverpool to oprucz Milanu i Valencji moja ulubiona drużyna. Cieszę się, że Brendan Rodgers umiał ich tak fajnie poukładać. Jak jeszcze dojdzie Coutinho i dalej będą się rozwijć w tym tempie pod okiem tego menagera to będą naprawdę groźną drużyną mogącą nawet zwyciężyć w Lidze Mistrzów. Cel na ten sezon jest taki żeby się do niej zakwalfikować. Z drugiej strony jakby kogoś dokupili w zimie to kto wie czy mistrzostwa nie będą wstanie wywalczyć.
 
Tottenham trzeci mecz w sezonie wygrany 1-0 po bramce z karnego, ciekawe czy beda na takim farcie leciec przez caly sezon. Naciagany rzut karny, z 2 metrow od obroncy dosrodkowanie , pilka sie jeszcze od jego nogi odbila i trafila w reke. Zobaczymy za tydzien jak beda grali z Evertonem, az nie moge sie doczekac. Co do meczu Chelsea-City, mecz na remis, ale City bylo minimalnie lepsze, bramka na 2-1 smieszna, ale trzeba tez trafic w bramke. Torres przy stanie 0-0 mial łatwiejsza sytuacje i nie trafil, trudniejsza juz wykorzystał.
 
18f5d4883de8e3277a8009c010448448-full.gif
 
Ledwo co meczyk odpalilem, a tu juz Legia strzala ;).



edit: poszedlem po herbate i juz Lech strzela :D.
 
A tak by nie miała co sprzątać i by ją zwolnili ;p



Wszystkiego dokładnie nie widziałem więc ciężko mi ocenić czy remis sprawiedliwy. Okazji za wiele Kolejorz sobie nie stworzył ale oprócz bramki jakiś słupek był. Hamlainen bida a Murawski niech wpierdala więcej kebabów to na pewno formę znajdzie :/ Odstawiony Arboleda z Kotorem to przynajmniej nie przegrywamy.



PS: Ciekawe jak ten mecz zapamię Bartuś B :-) Trochę ciskane miał.
 
slupek to byl, ale dla Legii chyba? :)



ogolnie Lech skutecznosc dobra, Legia cisnie, Lech kontruje i siedzi. druga polowa nawet spoko.
 
sezon BPL zapowiada sie bosko , jest tak wyrownana stawka ,ze hej



teraz 2 ciekawe mecze beda w ten weekend



Arsenal-Liverpool



Everton-Tottenham
 
torres po wczorajszym meczu zaliczyl tyle samo spotkan dla CFC jak kiedys w LFC ,o to staty porównawcze

Chelsea:


142 spotkania (9355 min.) - 39 bramek - 30 asyst.

Liverpool:


142 spotkania (10922 min.) - 81 bramek - 20 asyst.
 
Trochę pograł, od kilku lat jednak głównie zajmuje się wynoszeniem informacji z szatni i puszczaniem ich w obieg. Czasami pójdzie do swojej żony, czasami do innego przyjaciela dziennikarza, czasami też zdarzy mu się wysłać sms'a do kolegów z Barcelony, przed meczem z nimi, zamieszczając skład i komentarz.
 
Back
Top