1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Piłka nożna

Discussion in 'Cohones' started by Anonymous, Dec 6, 2011.

1. Anonymous

Anonymous Guest

Komentarze:
    36,403
    Zdobyte Lajki:
    29,117
    Punkty:
    3,190
  2. sosa

sosa Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    458
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    to ja rozpocznę temat i wkleję wypowiedz malinowskiego

3. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    159
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Śledzę - wszystkie mecze kadry, Lecha Poznań, Borusii Dortmund(od niedawna) oraz rozgrywki w europejskich pucharach.

4. sosa

sosa Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    458
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Yagiel - Borusia to ze względu na Polaków składzie czy sentyment za dawnymi czasami ?

5. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    159
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Ze względu na Polaków,nie udaje mi się związywać, zza granicznymi klubami jeśli nie jestem z nimi powiązany w pewien emocjonalny sposób :]

6. Bodzio44

Bodzio44 Jungle Fight
    Welterweight

Komentarze:
    330
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Mam to samo ;p^ No chyba że gra Barcelona to już jest kosmos każdy fan lubi to oglądać bez względu na sympatie czy jej brak. Trzeba też przyznać że Borusia gra bardzo przyjemna dla oka piłke wysoki pressing,wymiana pozycji to wszystko robi wrażenie brakuje tylko czasem skuteczności;p

7. malinowsky

malinowsky UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,841
    Zdobyte Lajki:
    221
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Toruń
    Home Page:
    Juve, Lech, Tottenham, Borussia to moje ulubione. Od zawsze.

8. Tar-Ellendil

Tar-Ellendil UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    16,769
    Zdobyte Lajki:
    10,848
    Punkty:
    1,190
    Occupation:
    MMA
    Miasto:
    Krakał
    Home Page:
    FC BARCELONA! :-)

(nie mam nic do kibiców realu ani jakiegokolwiek innego klubu ;p)

9. sosa

sosa Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    458
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Ja Borussie lubiłem z trzech powodów :

- przez jednego z jej dawnych graczy mam taką kswyką a nie inną

- wygrała finał LM z Juve (którego nie znosiłem za pokonanie w poprzednim sezonie LM wspaniałego i pięknie grającego Ajaxu ;))

- podobały mi się ich koszulki.

W tamtym czasie byłem też zapalonym młodym kibicem Legii i powoli dojrzewałem w swojej miłości do Barcy ;)

Wymieniać swojego ulubionego klubu z Angli się nie odważę bo lubię wiele choć w czasach dawnych imponowało mi Newcastle.

We Włoszech miałem dwa Fiorentinę z genialnym Batistutą ,Rui Costą i fajną paką oraz Parmę ze względu na Fifę '97 w której była moją ulubioną drużyną.

Od paru lat kibicuje w Bundeslidze Werderowi ze względu na to ,że nie boją się grać piłką oraz mają wąsatego trenera.

Na piłce francuskiej nie znam się prawie w ogóle więc i ulubionych drużyn brak.

W Hiszpani oczywiście Barca ,choć popatrzeć lubiłem i na Valencię i na Deportivo la Coruna (mają najpiekniej położony stadion piłkarski na świecie ) a i na Real się zdarzało ;)

W Holandi lubie wszystkich wielkich ,a Greckiej piłki nie cierpę ze względu na nędzną jakość transmisji.

10. HubiSSJ3

HubiSSJ3 UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,711
    Zdobyte Lajki:
    4,115
    Punkty:
    1,790
    Real Madryt - byłem dzieciakiem to byłem ich fanem , potem przez jakiś czas na równi z RM , był ManUtd , ale teraz tylko Real. Sentyment z dzieciństwa ( El Siete !!) i teraz nadal . Szczególnie , że grają teraz naprawdę piękną piłkę i jakoś zawsze byłem za tymi którzy byli krzywdzeni (Real jest wręcz tępiony przez UEFA). Na potwierdzenie moich słów:

11. Kruul

Kruul Brutaal
    Featherweight

Komentarze:
    474
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,190
    Ja kibicuje trzem klubom Liverpoolowi,Realowi Madryt i BVB.

12. malinowsky

malinowsky UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,841
    Zdobyte Lajki:
    221
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Toruń
    Home Page:
    Zgadzam się z tym co pisze Hubi. Real jest krzywdzony i to widać gołym okiem.

13. sosa

sosa Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    458
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    HubiSSJ3 Real faktycznie ostatnio nie ma dobrych stosunków z UEFA ale jeszcze parę lat wcześniej wyglądało to zupełnie normalnie i "zdrowo". A co do tych piłkarskich nominacji to jednak taki Benzema z tego co pamiętam nie zachwycał swoją grą (a na jego pozycji jest w Europie chyba kilku lepszych) i nie rozumiem czemu miałby być nominowany, Pepe w takich konkursach jest spalony, Higuain z tego co pamiętam miał poważne kontuzje i staracił z pół sezonu. Co do Ramosa i Xabiego Alonso to nie wiem kto jest nominowany na ich pozycjach więc się nie wypowiem

Dziwi mnie jedynie brak nominacji Mou ale patrząc na to jaką antyreklamę stara się robić Uefie .... A poza tym patrząc przez pryzmat na to jakich transferów dokonał Real a co osiągnął to Mou nie wygląda tak dobrze jak Klopp czy Garcia.

14. Gaara

Gaara UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    18,395
    Zdobyte Lajki:
    18,654
    Punkty:
    1,190
    real moze jest czasem tepiony, jak kazdy inny klub ale nigdy nie zapomne jaka smieszna kare dostal Mourinho za jebniecie plaska czy tam wsadzenie palca w oko Titowi w superpucharze Hiszpanii

15. MMAteusz

MMAteusz Shark Fights
    Light Heavyweight

Komentarze:
    1,320
    Zdobyte Lajki:
    516
    Punkty:
    1,190
    Bodzio ja nie lubie ogladać, dla mnie to najnudniejsza gra na świecie .

Niedawno nawet zasnąłem oglądając ich mecz, także to mówi wszystko.

Wcześniej zasnąłem tylko na finale LM Milan - Juventus, ale obudziłem się na karne. :-)

16. malinowsky

malinowsky UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,841
    Zdobyte Lajki:
    221
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Toruń
    Home Page:
    Żeby pokazać stronniczość UEFY zacytuję:

http://www.fcbarca.com/37890-platini-messi-jest-specjalnie-chroniony-przez-sedziow.html

17. HubiSSJ3

HubiSSJ3 UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,711
    Zdobyte Lajki:
    4,115
    Punkty:
    1,790
    Gaara

A Vilanova jaką karę dostał na plaska w strone Mou? Villa jaką karę dostał za kopnięcie Ozila i zwyzywanie od pierdolonych muzułmanów i obrazę jego wiary ? Cała Barca za symulkę? Jaką karę dostał El Padaka ( Busquets) za symulowanie i rasistowskie okrzyzki w stronę Marcelo? Mou dostał 5 meczów za powiedzenie prawdy - sędziowie faworyzują Barcę. I czy im się podoba to czy nie , ta "antyreklama" , którą ja nazywam prawdą , nie ma żadnego wpływu na to jakim jest szkoleniowcem, a nim jest bezwątpienia genialnym.

A wdg mnie Xabi Alonso to najgenialniejszy rozgrywający i musiał zostać nominowany po prostu.

A Karim w tym roku prezentuje b.dobrą formę , w odwrocie do Rooneya , czy Villi.

18. Matiatus

Matiatus Brutaal
    Lightweight

Komentarze:
    529
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,190
    Może i ładnie gra(Messi) ale nie ma co go porównywać do gwiazd sprzed lat chłopak nie ma startu np. do Ronaldo(tego z Brazyli dla jasności).

19. Madman

Madman Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,419
    Zdobyte Lajki:
    166
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Jaworze, Polska
    Real Madrid CF, Borussia Dortmund BV, Arsenal FC, Manchester United, FC Porto, jeśli chodzi o polskie drużyny to na codzień w lidze kibicuję beniaminkowi Ekstralkasy z Bielska a w LE/LM kibicuję każdej polskiej drużynie.

A co do fauli na Messim i spółce radzę obejrzeć poniżśze wideo.

20. Arlovski

Arlovski UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    17,855
    Zdobyte Lajki:
    15,947
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Bobrujsk
    Home Page:
    Kiedyś, za małolata bardziej jarałem się europejską piłką. Śledziłem każdy mecz w tv, czy to LM, puchar Uefa, Mistrzostwa Świata, czy Europy. Również miałem swoje ulubione kluby piłkarskie za granicy. Teraz gdy większość moich idoli z dziecinstwa pokończyła kariery lub rozmieniają się gdzieś na drobne, zmagania tych najlepszych już nie budzą we mnie tyh samych emocji. Kiedyś Real Madryt (głównie przez R. Carlosa) był moim ulubionym klubem, a teraz nawet nie wiem które miejsce mają w lidzę.

Zostałem wierny tylko jednemu, z mojego miasta. Na stadion przy Bułgarskiej chodzę od jakiś 10 lat i mecze tylko tej drużyny budzą we mnie emocje piłkarskie :) "Od małego tak się kręci... :D "

Share This Page