Piłka nożna

Urbana powinni wywalić... drużyna o takim budżecie i z takim składem a zero stylu, jakości gry... tylko szarpane akcje indywidualne coś przynoszą... i to mówię akurat teraz o polskiej lidze! bo niestety taka prawda, że gdyby nie indywidualności to gra legii byłaby bardzo słaba... ten Urban to nic do niej nie wnosi...a w lidze europejskiej jedna wielka porażka porażka...żadnego zwycięstwa w europejskich purachach wliczając eliminacje LM... niestety
 
Zostawić Urbana. Jaka niby jest w tym wina, że ma w kadrze trzech piłkarzy (Radović, Kosecki, Kuciak) i 8 drewniaków do dupy się nadających. Jak co roku się wyprzedaje piłkarzy to tak jest. Przypomnę ci tylko, że Turcy za samego Mierzejewskiego dali coś około 5 mln euro. To tyle co 1/4 rocznego budżetu Legii. Nie czarujcie się, że coś ugramy z takimi piłkarzami jakich mamy. Może jak szkółka się dalej będzie rozwijać w Legii tak jak do tej pory to za pare-parenaście lat coś zagra Legia.
 
Frugo ale na polska lige ci wszyscy gracze są zajebiści, a w ogóle ich gra nie jest zorganizowana... nawet stałe fragmenty gry...Urban tej drużynie nic nie daje poza tym, że czasem wpuści kogoś młodego...to wszystko... jak mówiłem mam na myśli tylko grę w polskiej lidze! w której decydują tylko indywidualne akcje Legii, a nie organizacja gry, pomysł, wypracowane schematy...
 
@UP



Taki poziom tej ligi, że jak ktoś nie pił i nie palił paczki dziennie, nie był kaleką i mieszkał w wielkim mieście gdzie cokolwiek uczyli grać w piłkę to miał duże szanse zrobić karierę. Kasy an lepszych piłkarzy nie mają polskie kluby a przez lata wychowanie młodzieży było beznadziejne. Stąd takie a nie inne efekty. Trenerzy wiele na to nie pomogą dopuki nie będzie z czego wybierać.
 
Frugo ja się z Twoim ostatnim wpisem zgadzam w 100% i właśnie mówię, że nawet na tle tej beznadziejnej ligi Legia się przezentuje słabo... niezorganizowana gra, szarpana... nawet nie są wytrenowane stałe fragmenty gry i to obciąża Urbana bo z takim składem w naszej lidze Legia powinna grać z polotem, a już co najmniej w sposób uporządkowany, a nie bazować tylko na dryblingach Rado, szybkości Kosy i szczęściu...
 
Jutro na Canal + Sport można będzie wybrać sobie komentatora - Ryczel będzie za Barceloną, a Laboga za Realem. Ciekawe : )
 
Zwojować ligę europy Żyrem, Broziem, Jodłowcem, Brzyskim, Kucharczykiem, Skabą ? Z czym do Europy?
 
szczerze, i pisalem to juz pare razy chyba, bardziej bym tam Slunsk w optymalnym skladzie widzial, jeszcze z Waldkiem. :)
 
no jestem ciekaw, ale sie nie jaram zbytnio, zjedza go gwiazdki z pieknymi fryzurami pewnie, ich kurwa trzeba zlozyc w kolektyw po prostu.



:C
 
PZPN jako cele stawia Nawałce awans na EURO 2016. Szanse na to są bardzo małe. Wprawdzie do Francji pojadą 24 zespoły, ale my w eliminacjach będziemy losowani z IV koszyka.
 
Tak już porównując Nawałkę do Fornalika, uważam, że w przeciwieństwie do Formalika, Nawałka nie da sobie w kasze dmuchać. Widać u niego emocje, żyje grą i potrafi dotrzeć do zawodników. Czy nie tego brakowało Fornalikowi ? To jest zupełnie inny trener.
 
też tak uważam, że postawi nasze gwiazdeczki do pionu! btw dobry mecz rozgrywa Błaszczykowski... chyba na stałe stracił miejsce w składzie...
 
Wchodzi Kuba i gol ! BRAWO! Nie wiem czemu on grzeje ławę..



@down



Ta kurwa, z piątką w obronie to tylko na kontry liczyć.
 
Lopez - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Khedira, Pepe, Modric - Di Maria, Bale - Ronaldo



Valdes - Alves, Pique, Macherano, Adriano - Xavi, Busquets, Iniesta - Messi, Neymar - Fabregas







Pepe zamiast Illarry / Isco. Dość dziwnie i autobusowo.
 
dobrze, że Benzema siądzie na ławce zdecydowanie mu się ona należy... w ogóle on tak gra jakby to miał za karę zakładać koszulkę RM
 
Ja sam nie wiem co myśleć, stawianie Ronaldo na szpicy to odbieranie 70% jego potencjału,a to on jest kluczem do pokonania Barcy.
 
Co do Nawałki, jeśli chce coś w ogóle zdziałać z tymi burakami, to musi ich wziąć za mordy. Fornalik był za miękki. Ja bym wolał trenera zza granicy, z charakterem. Ta nasza kadra to jest żart i pośmiewisko. Zresztą czego się spodziewać po ludziach, którzy grę w kadrze traktują jak pańszczyznę, bo w klubach ich tak dostają dobre pieniądze, nic, że są przepłacani, taki urok piłki, ale inni jakoś potrafią, nasi nie. Oni tylko dużą gadają, a chuja robią. Najgorsze jest to, że mają potencjał, ale zwyczajnie leją na kadrę ciepłym moczem.
 
Back
Top