Piłka nożna

Zgadza się, że było dość dużo głupich strat w środku pola, jednak wywołane to było niczym innym tylko bardzo wysokim pressingiem z obu stron. Bardzo dobry mecz od strony taktycznej.
 
Wyniki I tury:

Zbigniew Boniek: 45
Edward Potok: 27
Roman Kosecki: 19
Zdzisław Kręcina: 15
Stefan Antkowiak: 10


Zbigniew Boniek: 61

Edward Potok: 27

Roman Kosecki: 15

Zdzisław Kręcina: 13

Boniek prezesesem PZPN
 
644484_10151208329023618_177580489_n.jpg
 
Przy tej konfiguracji kandydatów lepiej być nie mogło, ale wielkich cudów się nie spodziewam. Zobaczymy kogo sobie dobierze do współpracy i kogo mu jeszcze wybiorą na wiceprezesów i do zarządu.
 
Zeby przed kolejnymi wyborami osoby ktore tak entuzjastycznie witaja Bonka jako nowego prezesa, z rownym entuzjazmem go bronili. Zmienil sie jedynie prezes ale towarzystwo "leśnych dziadków" pewnie pozostanie- obym sie mylil. Zycze Panu Bońkowi jak najlepiej, by uzdrowil Polska piłke, ale cudow bym nie oczekiwal.
 
Chyba oczywistą sprawą jest, że sama osoba prezesa za dużo nie zmieni, co oczywiście nie zmienia faktu, że jedynym "zdrowym" kandydatem był Boniek.
 
haha Kazio to jest prawdziwy prezes, Zybi dobrze zarobi, a za 4 lata Zdzisiek powróci na swój tron, który został tylko wypożyczony
 
Jakby nie Greń to Boniek by nie pozyskał tylu głosów popracia, a cieszył się jak małe dziecko. A co do samego prezesa to już lepiej niech to będzie Boniek. Przynajmniej wizerunek PZPNu pójdzie w góre.
 
w PZPNie, jak to określił Basałaj, jest to gra o stolec prezesa związku :]



wiele znaczeń - jedno skojarzenie :-)
 
Zaplecze w postaci zarządu i wiceprezesów też jest całkiem znośne. Mało betonu, powinno być dobrze.
 
Powiem szczerze, że nie liczyłem na to, że wygra Boniek. Jako jedyny ns starcie zapowiedział, że z nikim nie będzie układzików i tworzenia koalicji. Jednak beton się wykruszył. Ciekawe jakich będzie miał kompanów...
 
I tak chuja się zmieni. 11 patałachow snuje sie po boisku, a pelno flag w oknach... za kilka tygodni final ligi swiatowej gdzie polscy siatkarze rozwalaja wszystkich i??? i nic... my po prostu lubimy miernoty... mamy poczucie ze zawsze moze byc lepiej... dziwne to jest... tacy jestesmy i dlatego swiata nie zwojujemy.
 
Ruff







z tym rozwalaja wszystkich to zamierzchle czasy... siata troche stanela , jest o 5 klas lepsza od kopanej ale rozowo tez nie jest z forma repry na dzien dzisiejszy











a co do wyborow pzpnu to kosecki z potokiem nie poszli w koalicje widac po glosowaniu , co zaskakujace gdyby nie kandydatura bonka wybor mogl wygrac nikomu nieznany Potok







co do Bonka typ troche jak Lato bufoniasty , biznesmen ktory juz zapowiedzial ze bedzie sporo siedzial we Wloszech oraz caly czas bedzie prowadzil swoje interesy biznesowe czyli bedzie trzymal wszystkie sroki za ogon naraz... czy to dobrze , nie wiem
 
Co do Bońka, jestem zadowolony, że to on wygrał.



A tymczasem Widzew przegrywa z Wisłą, szkoda, mam nadzieję, że chociaż uda się remis wywalczyć, 20min jeszcze.
 
Lechia wygrała wczoraj z Podbeskidziem 3:2 po bramce Traore w 95 min. z karnego.


Zobaczymy czy Boniek będzie w stanie coś zdziałać ale cudów nie oczekuje.
 
Back
Top