Piłka nożna

Można gdzieś w necie oglądać jakąś multitransmisje LM ? Nie mogę się zdecydować jaki mecz dziś oglądać :D
 
United - Braga moze byc ciekawy, chyba, ze tylko dla mnie. tak poza tym, to slabo, faworyci graja z raczej sredniakami.
 
dla mnie wszystkie mecze MU są ciekawe oby się nauczyli po zeszłym roku, że Szwajcarów się nie olewa.
 
Ja dzisiaj oglądam Waxtap - Chelsea. Jutro zapowiada się znacznie ciekawiej.



Swoją drogą jestem ciekaw kiedy wreszcie UEFA zrozumie, że znacznie bardziej opłaca im się podzielić mecze na część o 18:00/18:30 i część o 20:45.
 
Liga Europejska gra przecież o 19/21 i wg mnie to jest bardzo dobre rozwiązanie.



Jaki wybieracie dziś mecz? Ja chyba obejrzę mecz United.
 
Sobiech strzelił kilka bramek i nic ponadto. Rybus stał się z miejsca gwiazdą drużyny i jednym z ważniejszych zawodników, który ma duży wpływ na grę drużyny. Tak samo było w Legii. Taka jest między nimi różnica.


A co do lewej obrony. Pytasz kto może się nadawać, odpowiedź jest prosta - nikt. :D Obecnie nie praktycznie alternatywy i nic na to nie poradzimy. Robienie na siłe obrońcy z Rybusa czy kogoś innego raczej nie ma sensu. Trzeba się pogodzić z Wawrzyniakiem. :D
 
Lewa obrona Beonisch jak znajdzie klub pozniej jest mlody Pazio, Brozek, Magiera, Gancarczyk. Ewentualnie Wojtkowiak. Dla wawrzyniaka i mierzejwskiego miejsca w kadrze nie powinno byc. Rybus na lewej obronie nie byl by zly patrzac co musial robic przy wawrzyniaku w legii tyle zadan defensywnych pewnie by sie nadal.
 
W Manchesterze już 0:2 dla Szwajcarów- Alex poważnie? Złotem wam płacą za te mecze czy scyzorykami?



Co ciekawe w Barcy też Celtowie prowadzą 1:0, podobnie Donieck z Chelsea u siebie
 
Moja głupota, cały czas myślałem o zeszłorocznych meczach z FC Basel i mi się ubzdurało tak
 
Ale jaja , nawet Juve przegrywa. I Chelsea 2:0 przegrywa... Po pierwszej połowie ta dziwna drużyna, która gra z Juve miała kurs ok. 9.60 na ich zwycięstwo.
 
zespół którego nazwę strach wypowiadać strzelił bramkę Juve :]



Lucescu nie rzuca słów na wiatr ...
 
kto robi lepsze come backi od United? :)))



zawsze musze mnie zestresowac, a dopiero po tym jak otrzymaja lekki wpierdol zaczac grac, eh.



walczymy do konca, Chica strzela w koncu, Nani ozywil widowisko, dobry mecz.



jeszcze Chel$ea w plecy, git.
 
MU najlepsze come backi od 1999. - chociaż nie zawsze wychodzily, cieszy mnie dobra forma groszka.



jeżeli nic sie nie zmieni to buki dziś sporo zarobią: Juve, Chelsea, Barca
 
Po trzech kolejkach moge już to śmiało powiedzieć Chelsea z Juve będą bić się o drugie miejsce. To co wyprawia od zeszłego roku Shakhtar robi ogromne wrażenie.
 
Gralem dlugi okres czasu Szachtarem w fm12, fajnie jest zobaczyc tych pilkarzy "na zywo", o ktorych nawet nie mialem pojecia jak wygladaja :-) W dodatku jak wygrywaja, tak samo u mnie :-)
 
Czy ktoś się łudzi, że Dortmund zdobędzie dziś punkty z Madrytczykami?



W/g Mnie będzie tak jak z Schalke czyli Borussia przegra ale Polak strzeli gola/gole...
 
Back
Top