Piłka nożna

Twoje przeczucie jest dziś warte 3,25 : 1 więc warto się zastanowić.



W ogóle dzisiejsze kursy są zabójcze, albo powoli portale bukowe mają kryzys bo ludzie nie grają albo oszaleli.



Np. 2,15 na wygraną Realu, 2,15 na wygraną Arsenalu z Schalke, 4,10 na Milan z Malagą, 1,80 na Man City
 
4,10 na Milan z Malagą - dla mnie żadne zaskoczenie, stawiając na Milan jedziesz grubo po bandzie :]
 
Real tylko raz wygrał z Niemieckim zespolem na ich terenie z Bayerem Leverkusen, ciezko tu mowic, 2-1 BVB (z sentymentu troche) albo ewentualnie 2-2/
 
To jest chyba rekordowy kurs na AC Milan w ich historii...Ja wiem, że nie idzie im najlepiej ale biorąc pod uwagę rywala który nie jest jeszcze żadną potęgą i czymś na wzór mało stabilnego Man City taki kurs jest uwłaczający. Ale pogadamy o 23;]



Real wygra tak myślę ale jako ich kibic byłbym skłonny przyjąć porażkę jeśli strzelcami będą Polacy tylko co z tego skoro szanse Borussi na zwycięstwo w LM są zerowe...z grupy będzie im ciężko wyjść.
 
Piszczek ma dzisiaj ten luksus, że nie zostanie dziwką CR7 z racji tego, że nie ma Marcelo, gdyby grał Brazylijczyk to byłaby prawdziwa szkoła życia dla Łukasza. Taką BVB taki Madrid pożre, ale o jest piłka, więc wszystko jest możliwe.
BTW, Olejkowska przestała być rzeczniczką PZPN (wcześniej już to wiedziałem ^^) ale spryciula zaciążyła, więc o zwolnieniu nie ma mowy :]
 
Piszczek ma dzisiaj ten luksus, że nie zostanie dziwką CR7 z racji tego, że nie ma Marcelo, gdyby grał Brazylijczyk to byłaby prawdziwa szkoła życia dla Łukasza.


Haha, zabawnie ujętę,ale sporo w tym prawdy. Bo raczej Essien nie będzie dobrze mieszał na linii, ani wystarczająco dobrze nie współpracuje z CR'em.
 
O kurcze, poważnie Essien zapycha dziure na lewej obronie :)? Ja tylko żałuję, że Kuba nie zagra, jednak lepiej się nasi uzupełniają.
 
Tak, Essien zapycha dziurę. Bo nie ma Marcelo,Coentrao,Arbeloi, to nikogo innego nie widzę, szczególnie na mecz LM, niedałbym zagrać Nacho.
 
jurgen_klopp_konferencja_470.jpeg








Borussia: Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - Kehl, Bender - Goetze, Reus, Grosskreutz - Lewandowski.



Real Madryt
: Casillas - Ramos, Pepe, Varane, Essien - Khedira, Xabi Alonso, Di Maróa, Oezil, Cristiano - Benzema.
 
Forsa na Milan to forsa rzucona w błoto. Milan nie ma kim grać, nie ma kto tam bramek strzelać (prócz El Sharaawyego, który jest jednak bardziej ofensywnym pomocnikiem) do tego ich obrona i bramkarz nie rokują za dobrze. Malaga z kolei ma solidną defensywę - najmniej straconych bramek w lidze Hiszpanskiej - i bardzo dobry atak. Daje Milanowi 2% szans na wygranie tego meczu, no ale wczoraj np. byłem niemal pewien tego, że Chelsea przynajmniej remis wyciągnie i się przeliczyłem (dlatego, że nie wiedziałem o tym, jak dobry jest Górnik z Doniecka, z kolei Milan i Malagę znam dobrze, oglądałem ich ostatnie mecze w lidze, więc myślę, że w tym przypadku mogę być bardziej pewien) Sorry za chaos w wypowiedzi, ale pisze na netbuczku mojej kobiety i nie ogarniam tej malutkiej klawiatury.
 
Nie wiem co mnie bardziej szokuje BVB prowadząca z Realem 2:1 , czy Ajax który prowadzi 3:1 z City , Milan też w plecy z Malagą ale może wyrównać
 
Z Milanem jest tak jak się spodziewałem, City ostatnio też prezentuje mega słabą formę, wszystko na fuksie wygrywają. Ale jak widać, szczęście się kiedyś kończy.
 
fajny meczyk, intensywny jak w PL, brawa dla sędziego, że pozwolił na taką grę i nie przerywał jej z byle powodu



Real zrobił wielkiego wkurwa i u siebie będzie musiał zmazać plamę



Jedna piszczek nie został czyjąś dziwką, aleEssiena porządnie wyruchali :]
 
Moje przeczucie się nie sprawdziło i dobrze;)



Ale namieszało się dzisiaj w grupie D, zwycięśtwo BVB i Ajaxu, dodatkowo Borussia została liderem. Dobrze, oznacza to, że emocje będą to ostatniego meczu w tej grupie.
 
The Citizens zamykają grupę na półmetku. Emocji w kolejnych meczach tej grupy na pewno nie braknie.
Co do meczu to brawa dla Roberta za bramkę, mimo, że liczyłem na 3 pkt. Realu. Essien nie spisał się zupełnie na obronie.
 
Nie jestem ani fanem Realu ani Barcy, liga hiszpańska to kompletnie mi lata, bo akurat od dziecka za Lyonem jestem i taka refleksja mnie naszła. Jezu Święty jak ja nie nawdzię Barcy. Jak mnie wkurza te 15 minutowe klepanie w kółko na 30 metrze i nic się nie dzieje. Albo piłeczka wystawiona idealnie na strzał, tylko lutować to nie trzeba kolejnych 20 podań i próbować wbiec w bramkę. Dodać do tego oscarowe aktorstwo, po prostu masakra jak mi na nerwy działają.
 
@Mojso
Tak grają, jak ktoś stawia im autobus. Z drużyną, która gra z Barca otwartą piłkę, wygląda to świetnie.
 
mowilem ze 2-1 ; ] obstawialem Lewy,Piszczu i CR, no zamiast prawego obroncy strzelił Lewy ; obronca.
 
Jak mnie wkurza te 15 minutowe klepanie w kółko na 30 metrze i nic się nie dzieje. Albo piłeczka wystawiona idealnie na strzał, tylko lutować to nie trzeba kolejnych 20 podań i próbować wbiec w bramkę.


Jak byś się znał to byś wiedział po co to "nudne" klepanie .



Pewnie nie zauważyłeś, że Celitc murował się w polu karnym przez 93 minuty ...



Boga też nie wtrącaj.
 
A mi się wczorajszy mecz nie podobał. Za dużo gry w środku pola było, dużo głupich strat. Brawa dla BVB, a panowie z Madrytu niech się obudzą, bo gra się nie klei.
 
Back
Top