Piłka nożna

Poznaliśmy już oficjalnie pięciu wiceprezesów PZPN:

Wiceprezes ds. szkolenia: Roman Kosecki
Wiceprezes ds. piłkarstwa amatorskiego: Jan Bednarek
Wiceprezes ds. piłkarstwa zawodowego: Bogdan Biszof
Wiceprezes ds. zagranicznych: Marek Koźmiński
Wiceprezes ds. organizacyjnych i finansowych: Eugeniusz Nowak



Poza prezesem i wiceprezesami, skład Zarządu PZPN uzupełnili:

Izabella Łukomska-Pyżalska,
Andrzej Padewski,
Marek Procyszyna,
Kazimierz Greń,
Zbigniew Bartnik,
Mirosław Malinowski,
Stefan Antkowiak,
Andrzej Danek,
Jakub Tabisz,
Cezary Kulesza,
Marcin Animucki,
Artur Kapełko
 
@BoykaMMA - Jakiś bohater narodu który wejdzie do siedziby PZPNu z granatem i wyjebie to całe kółko wzajemnej adoracji w pizdu.
 
http://www.poznan.sport.pl/sport-poznan/1,124482,12750211,Izabella_Lukomska_Pyzalska_poza_zarzadem_PZPN__Zdecydowala.html
 
dokladnie gdzie jest Zdzislaw?!
ale Zdzisław niczym feniks z popiołów powróci za 4 lata aby polski futbol dumnie kwitł.



chyba nie było przez to zamieszanie z PZPN, ale w ostatni czwartek w pucharze uefa padł piekny gol
 
Kurcze gdyby Polonia wykorzystała wszystkie setki które miała w pierwszej połowie w meczu z Bełchatowem to byłoby z 0-8 ... Nie wiem co zrobił z tymi piłkarzami Stokowiec, ale grę Poloni po prostu przyjemnie się ogląda, a Wszołek długo w naszej ekstraklasie nie zabawi ...
 
Czas Bełchatowa w lidze powoli się kończy. Dla klubu na który przychodzi niekiedy 1 tyś ludzi raczej nie powinno mieć miejsca w ekstraklasie. Więcej osób przychodzi czasem na 2 ligę. To jest typowy średniak, który nic nie wnosi. kilkakrotnie miał szansę na grę w pucharach i za każdym razem odpuszczał i przegrywał czy remisował ostatnie mecze. GKSowi tak jak wcześniej Odrze Wodzisław podziękujemy.
 
Ktoś wcześniej pisał o Wszołku



Wszołek jest dla Polonii kimś takim jak kiedyś Kosowski był dla Wisły. Ma niesamowity ciąg na bramkę, umie poderwać zespół do ataku i cała ofensywa Polonii jest zorganizowana wokół niego. W sumie to chłopak ma wszystko: szybkość, skuteczność, dobre podanie. Po tym sezonie pewnie odejdzie do silniejszej ligi.



Milik z Górnika ma 18 lat i jest lepszy niż Lewandowski w wieku 20 lat z czasów gry w Zniczu. Ciekawe jak się będzie rozwijał dalej. Niektórzy Twierdzą, że to talent większy od Lewandowskiego. W sumie to dobrze byłoby jakby pograł jeszcze z jeden, dwa sezony w Estraklasie i trafił do Borussi Dortmund. To chyba najbardziej polski klub zagraniczny w całej historii i widać, że służy naszym piłkarzom.



Do tego Rybicki(19) i Stępiński(17) z Widzewa, bracia Mak(21) z GKS Bełchatów, Łukasik, Furman, Jagiełło z Legii, Drewniak i Linetty z Lecha... oni mają fajne papiery na grę.



O takich zawodnikach jak Możdżeń, Żyro, Kosecki, czy przede wszystkim Rafał Wolski nie ma się co rozpisywać bo oni już są od tamtego sezonu są czołowymi postaciami Ekstraklasy.



W sumie to Wszołek, Milik i Wolski są prawdziwymi perełkami. Ten ostatni ma jedną poważną wadę - często łapie kontuzje. Jednak każdy z nichmoże zrobić naprawdę dużą karierę.
 
Potencjał jest duży tylko pytanie ilu będzie w stanie obrać kierunek Lewandowskiego a ilu będzie co najwyżej takim Brożkiem.
 
Komisja ds. Nagłych nowego Zarządu PZPN podjęła decyzję o obniżce cen biletów na mecz Polska - Urugwaj. Wejściówki zostały obniżone z 60, 90 i 120 złotych na 40, 70 i 100 złotych.
 
I znowu sędziowie okradają Liverpool z trzech punktów. Mam dość tej pierdolonej Premiership. A wczoraj Arsenal dostał prezent z QPR. To jest żałosne.
 
Komisja ds. Nagłych nowego Zarządu PZPN podjęła decyzję o obniżce cen biletów na mecz Polska - Urugwaj. Wejściówki zostały obniżone z 60, 90 i 120 złotych na 40, 70 i 100 złotych.


:-)
 
247686_483879104966999_191694651_n.jpg




Tak wygląda pozycja spalona, gdy sędziuje się przeciwko Liverpoolowi. Ile jeszcze czeka nas wałków zanim zostanie wprowadzona możliwość weryfikacji powtórek?
 
Ale liniowu dopatrzył się spalnoego czy faulu? W pierwszej połowie świetny meczyk, w drugiej tempo siadło okropnie.
 
To są jakies jaja.. Jeżeli to jest spalony, to ja jestem święty..



A ManUtd wygrywa z Chelsea po samobóju Luiza póki co. Jaka to była stronka,że się płaciło 3zł i można ogladać wszystkie mecze, bez żadnego zacinania?







Edit: RvP i 2:0
 
Szybciej na tym zdjęciu Combera faulu można się dopatrzyć bo spalonego napewno nie. Nie wiem jak to w akcji wyglądało może sędzia miał trudną sytuację do ocenienia.
 
Jeszcze tylko ten smieszny haracz a postaci karty kibica niech szybko zlikwidują. Już ma Zibi u mnie plusa.



up bramka Ljuboli masakra! Teraz dopiero mecz sie zacznie.
 
Haha, sędziowie znów w roli głównej. Ja pierdolę. Torres faulowany, powinna być żółta kartka dla Evansa, a Torres dostaje żółtą i w konsekwencji czerwoną za rzekome symulowanie.



edit.



Kolejny wał. Czikarito ze spalonego. Dzisiaj sędziowie w formie!
 
Dwie czerwone dla Chelsea, przy czym druga dla Torresa to za dwie żółte i druga niby za symulkę. Niech pan sędzia obejrzy powtórkę sobie.
 
Będzie trzecia czerwona? :) Swoją drogą postawiłem na ManU bez remisu, po kursie 2, więc fajnie jakby coś strzelili.
 
no tak, a wslizg w Evre byl czysty jak lza + aut dla United. kurwa, to serio dziala w dwie strony, kwestia timingu. dopoki sedziowie beda sobie patrzec jak chca tak to bedzie wygladalo. :)
 
Co odjebał teraz sędzia to szkoda gadać. Powinni wprowadzic video weryfikacje. Chelsea gra już w 9.



No i przez sędziego wynik 2-3. Hernandez był na spalonym?
 
Back
Top