Piłka nożna

Żenada!! Żenada!!


I niech ktoś mi powie, zę te czerwone kurwy nie dostają prezentów to mu chyba zajebie w ryja.
 
niech Czelsi tez kopie pilke w napastnika, jak cos wpadnie to moze zaliczy im ze spalonego. na tle sezonu te wszystkie sytuacje praktycznie sie wyrownuja, pisalem zreszta, ze takie wlasnie sa statystyki. nie mam na to wplywu jako kibic United, przeciez to nie moja wina, ze sedzia zle wykonuje swoja prace. oczywiscie, ze wolalbym, aby pilka nozna byla gra bez bledow sedziego, ale to chyba niemozliwe, to juz 'czesc' tej gry. ;)



i troche szacunku, zwroty jak 'czerwone kurwy' to sobie w kieszen schowaj.
 
Wiem,że nie masz wpływu, ale chociaż nie fałszuj rzeczywistości,że to się wyrównuje, bo w tym sezonie już w meczu z Utd potężnie oszukano LFC i Chelsea. Ja nie jestem kibicem żadnej z druzyn (no może bardziej lubie Chelsea w tym sezonie, bo gra ładniejsza piłkę wdg mnie).
 
albo tylko na to zwrociles uwage, po prostu. nikt nie patrzy na bledy sedziego w meczu z malym prestizem. poczytaj troche, to nie ja 'falszuje' rzeczywistosc, tak naprawde przeczytalem, nie wymyslam sobie przeciez tego. z takimi rzeczami po prostu trzeba sie pogodzic albo napinac w necie, co baaaaaardzo duzo przyniesie korzysci. :)



taaa, widzialem ta 'ladna pilke' w meczu z Porto. co do Czelsi, jest ciekawie prowadzona przez Roberto, ale caly czas wydaje mi sie, ze on nie wie kompletnie co robi, to pilkarze tam kieruja. jestem pewien, ze najwiecej do powiedzenia ma Frank z Johnem.
 
@baju
Za co szacunek? Za to, ze ten stary łeb wszędzie pierdoli, że sędziowie są przeciwko United, a jak jest każdy widzi.
 
Co ciekawe Bayern przegrywa z Leverkusen :)



Widze Chelsea wykartkowali, jak juz napastnik dostaje czerw to o czyms swiadczy.
 
Warto zaznaczyć, że Rooney za większe przewinienie, bo za wyrachowany faul taktyczny, gdy Chelsea wychodziła z kontrą został jedynie upomniany. Wszystkie drużyny Premiership są ruchane przez czerwonego nosa i FA. Teraz Van Persie odgrywa szopkę, pomimo, że nawet nie było kontaktu z Cahillem.
 
No, tak rządzi Frank,że siedzi na ławce. Bez przesady. Nie wie co robi, ale to oni są liderami, nie nikt inny.
 
jesli chodzi o sAF'a to on jedynie podkreca cala to atmosfere, to on jest trenerem, wie co najlepsze. jak Mancini pierdoli glupoty czy Mourinho to wszystko jest w porzadku rozumiem? tylko ten Ferguson tak bez sensu cos gada.. w koncu tak krotko jest trenerem.



szacunek dla pilkarzy i kibicow, hejtuj sobie Clattenberga jak masz ochote typie, przeciez to taka 'czarna kurwa' i tak sedziuje be.



z drugiej strony jestem ciekaw ile meczy United ogladal kazdy z was i jak to widac, jak zawsze sedziowie im pomagaja. ciekawe gdzie byli, jak City z QPR wygrywalo w 93', przeciez mogli nam pomoc. :(



gdybys sie chociaz troche zainteresowal to Frank ma uraz, dlatego siedzi. kurwa z takimi pilkarzami i budzetem ciezko byloby chyba przegrywac.
 
Gdyby wam nie pomagali to kwestia mistrzostwa rozstrzygnęłaby się kilka kolejek przed końcem minionego sezonu.
 
haha, oczywiscie. gdyby jeszcze troszeczke pomogli to Liverpool by spadl z ligi, no i moze jeszcze Teveza by sobie zawiesili na troche za niekorzystny wyglad.



pierdolenie na forum niczego nie zmieni, piszcie listy do FA, plz.
 
Miał uraz, ale jakoś z ławki wchodzić mógł. Dziwne te urazy, jak na piłkarza, który dyktuje warunki trenerowi według Ciebie.



I jak Mourinho powie coś nie tak, to jest jechany jak szmata i chcecie go rozszarpać, więc to najgorszy przykład jaki mogłeś podać.
 
czy dyktuja warunki to nie wiem, na pewno maja najwiecej do powiedzenia, AVB nie dal sobie wejsc na glowe przez co niedlugo trwala wspolpraca. kto chce go kurwa rozszarpac? psychofani fcb? to chyba wiadome, tak samo jak na kazdej stronie/forum afc/cfc/city jechany jest sAF, takie zycie. poza tym spytalem czy wtedy jest wszystko w porzadku? wiec po chuj pierdolenie tylko o sAF'ie? kazdy trener bedzie walczyl o dobro swojej druzyny, proste.
 
Co do Lamparda to zgadzam sie z Hubim. Zdrowy juz od dluzszego czasu jest i po prostu nie gra, bo tak trener decyduje.


Obejrzalem wlasnie skrot Chelsea - MU. Przy czerwonej dla Torresa faktycznie byl kontakt i ani przewinienia, ani kartki zadnej nie powinno byc. Ale z drugiej strony sam jelop jest sobie winny. Ledwo go dotknal obronca, a byl w takiej sytuacji, ze mogl pobiec dalej i pewnie bramka by z tego byla. Chcial byc jednak cwany, a sam sie wyruchal.
 
ja pierdzielę, myślałem, że tu tylko takie poruszenie jest gdy chodzi o Real i FCB :]



Wg mnie sędzia prowadził świetnie zawody do nieszczęsnjej drugiej żółtej dla Torresa, później były styuacje gdzie decydują ułamki sekun, choć rozumiem rozgoryczenie fanów Chelsea i hejterów ManUtd, ale przy spalonym to ewidentna wina liniowego, a przecież na upartego mógł odgizdać karnego dla MU gdy Valencia trafił prosto w rękę Luiza ...
 
No i? Udowodniłeś, że w jednym meczu nie zagrał z powodu kontuzji. Poprzednią miał już wyleczoną jakiś czas temu i nawet komentatorzy tydzień temu czy dwa wspominali o tym, że Chelsea ma taki skład, że pomimo wyleczenia kontuzji nie gra.
 
przykro mi, ze tak slabo interpretuje zdania, widocznie jak ktos ma kontuzje od tygodnia to 'zdrowy jest od dluzszego czasu'. :)



nie wszyscy pilkarze sa maszynami jak CR czy Lionel i graja co mecz, rly. chuj mnie zreszta obchodzi Frank w sumie, niech sobie tam siedzi, wg mnie ma bardzo duzo do powiedzenia w szatni, jest liderem tej druzyny i tyle.
 
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91839,12755959,9__kolejka__Legia___Piast_3_2__Ljuboja__1_2_.html







Macie na oslode waszych jakze interesujacych sporow ;).
 
Ja pier...e zaczyna mnie juz meczyc ta rozmowa. W ostatnich kilku meczach kiedy byl juz zdrowy nie zawsze gral od pierwszej minuty, ewentualnie w ogole nie gral. Mam Ci to kurwa drukowanymi napisac?
 
Z 0:2 na 3:2 to jest hit ale martwi Mnie ta prawidłowość...to 4ty mecz u siebie zagrany w ten sposób, że najpierw tracą gole(a) żeby potem zdobyć punkty. Najważniejszy jest samodzielny lider, żeby jutro jeszcze Górnik się potknął...



A za 1h Real i atak na 4 pozycję...średni to sukces będzie ale zawsze.
 
Bayern przegrywa 1-2 z Bayerem :D. Rowniez bardzo emocjonujacy mecz i mozna powiedziec sensacja uwzgledniajac ostatnie mecze tych druzyn.
 
Back
Top