Piłka nożna

Wybacz bohaterze, ale dzięki tak wymyślnej historii postrzegam Cię jako bajkopisarza.
To komu sympatyzujesz jest Twoją sprawą i nic mi do tego, ale patrząc na niektóre Twoje historie to mam wrażenie, że albo używki albo internet wyprał Ci mózg.

W Górniku to przede wszystkim brakuje zawodnika takiego jak Zachara, który w razie czego potrafi wykończyć sytuację.
Jest Korzym który nie dość, że nie grzeszy skutecznością to w dodatku jest spuchnięty jak balon.
Gdybym wygrał w totka to odrazu kupuje Korzyma, żebym nie musiał go więcej oglądać w moim Górniku.
 
Polska liga jest okropna do stawiania, no bo jak inaczej wytłumaczyć to, że zdecydowany lider na fali i najgorsza drużyna ligi mają nieprzypadkowo wyrównane kursy. Przecież to się w palę nie mieści
No i co żem pisał? :D
I tak postawiłem...
 
No jak chcesz, nie znam Cie więc w dupie mam poczucie czy mi akurat Ty wierzysz czy nie. Szczerze: to na razie jestes dla mnie nikim tym bardziej za to co piszesz. . Nie wiem jaki masz cel pisząc o tym: widać jestem tak ważną dla Ciebie osobą, że zależy Ci by przedstawić mi co myślisz o mnie i jakiejś mojej historii napisanej pare miesięcy temu, ale ja mam to w dupie .
Ciężko cię nie kojarzyć, skoro co wejdę na forum to w którymś temacie przewija się kilka Twoich postów.
Staram się jakoś ludzi utożsamić z tym co piszą.

@Matszo92 trzymam za słowo, sam się dołożę.
 
Przeczucie mnie nie zawiodło co do wyniku
Ta...
11223705_442747185927840_4821127235551258018_n.jpg

kurwa

cieszysz sie? Tylko tak zdobedziecie dzis gola
 
HAHA na trybunach w Cadiz kibice śpiewają "Benitez sprawdź Twittera!!!" Real może dostać walkowera a nawet odpaść z rozgrywek pucharu Hiszpanii za wystawienie do gry ruskiego. Kompromitacja totalna. Drugi Bereszyński xD
 
Osasunę za taki sam błąd, wywalili z tegorocznej edycji Pucharu Króla, więc Real pewnie podzieli ich los.
 
To jest kabaret, ściągnął ruskiego w przerwie :rofl: a na ławce siedzi Mayoral, który uwaga ... też jest zawieszony :facepalm:
 
U Bereszyńskiego był walkower za jeden mecz, tutaj wypierdolą Real z rozgrywek.. Jedynych które zapowiadało się, że mogą wygrać w tym sezonie.

Ale, że w Realu nikt tego nie przypilnował?!
 
Podsumowanie #Cadizazo :
Cheryshev był zawieszony za kartki z Villarealu więc nie mógł zagrać w tym meczu i jeśli jutro do godziny 14.00 Cadiz zgłosi to, to Królewscy zostaną wyrzuceni z rozgrywek na mocy regulaminy. Prezes drużyny z Kadyksu już zapowiedział że złoży pozew. Mayoral był zawieszony za kartki z młodzieżowego finału Pucharu Króla z poprzedniego sezonu i zdaniem Butragueno był uprawniony do gry, tzn. zawieszenie w młodzieżowych rozgrywkach nie stało na przeszkodzie aby zagrał dzisiaj. Podobno osoba która sprzedała informacje o Denisie dziennikarzom COPE wysłała do Madrytu faks o zawieszeniu Rosjanina (to pewnie ten słynny faks co przy transferze De Gei) ale w klubie utrzymują że nikt o niczym nie wiedział. Podsumowując Real na 99.9% podzieli los Osasuny i zostanie wyrzucony rozgrywek.
#JeSuisCheryshev
 
Polska Ekstraklasa to jest stan umysłu. Mam nadzieję, że Piast zacznie już systematycznie tracić punkt a Lech? 1 punkt straty do grupy mistrzowskiej i 9 pkt straty po podziale do Piasta. Mistrz możliwy!
 
Polska Ekstraklasa to jest stan umysłu. Mam nadzieję, że Piast zacznie już systematycznie tracić punkt a Lech? 1 punkt straty do grupy mistrzowskiej i 9 pkt straty po podziale do Piasta. Mistrz możliwy!
daj pan spokoj, polecalem zagrac piasta i zaglebie i przegrali, zagralem na odbudowe krakse z handi -2 i weszlo jak w maslo.... ta liga jest POPIERDOLONA
 
Do tej sytuacji Realu podchodzę z dystansem. Królewscy generują potężne przychody z oglądalności, że nie wydaje mi się żeby ich wyrzucono z rozgrywek. Pewnie dadzą jakąś śmieszną karę 100-200 tysięcy + oświadczenie na facebooku i po kłopocie. (Przynajmniej mam taką nadzieję)
 
Back
Top