Piłka nożna

@HubiSSJ3 źle podchodzisz do sprawy, on nie powinien zmienić sposobu wykonywania wolnych, on powinien dostać kategoryczny zakaz ich wykonywania.

A tak poza tym to obecne mecze realu powinni pokazywać więźniom w celach śmierci ... chociaż z drugiej strony, pewnie jacyś aktywiści doczepiliby się, ze to zbyt niehumanitarne.
 
Niech fani Realu napiszą czy Ronaldo zasłużył bardziej niż Suarez.
Niestety ale jako fan Realu muszę Ci przyznać rację, moim zdaniem Suarez bardziej zasłużył. Za Ronaldo przemawiają tylko statystyki z poprzedniego sezonu, głównie te bramki które sami wiemy jak padały. Suarez za to był mocnym ogniwem tercetu Barcelony, a gra Ronaldo często przyprawiała o ból głowy i wkurwienie.
 
Suarez zasłużył bardziej niż Neymar i Cristiano. U Neymara pudło zapewniły mu ostatnie 2mce, u Cristiano początek sezonu. Tamtego sezonu.. styczeń, luty
 
Suarez zasłużył bardziej niż Neymar i Cristiano. U Neymara pudło zapewniły mu ostatnie 2mce, u Cristiano początek sezonu. Tamtego sezonu.. styczeń, luty


Neymar i Suarez dla mnie są na tym samym poziomie, ale Neymar nie pauzował tyle co Suarez i dlatego ma przewagę.
 
Niech fani Realu napiszą czy Ronaldo zasłużył bardziej niż Suarez.
Oczywiście, że zasłużył, jak zwykle kibice Barcelony (typowo) zapominają, że ZP jest za cały ROK KALENDARZOWY, a nie kurwa ostatnie 3 miesiące. Na prawdę mimo, że Cr7 gra mega piach to statystyki go bronia bo na początku roku dobrze gral koniec kropka.

Zresztą w ZP i tak liczy sie 1 miejsce, a nie żadne inne, więc spina bez sensu.
 
Niech fani Realu napiszą czy Ronaldo zasłużył bardziej niż Suarez.

Pewnie, że zasłużył bardziej. Niech te 2 placki pokonają chociaż raz granice 30 goli w La Liga na sezon to będzie dobrze - CR przypomne Ci tak przy okazji strzelił ich 48, do tego w czubie strzelców ligi mistrzów, drugie miejsce w asystach. Jakieś pytania?
PS. Tak wiem, że Barca tryplet itd - ale to oznacza tylko jedno - Barcelona jest obecnie lepszą druzyna niz Real bo z całym szacunkiem - to nie Neymar ani Suarez byli architektami triumfu, tylko ich składową.
 
Pewnie, że zasłużył bardziej. Niech te 2 placki pokonają chociaż raz granice 30 goli w La Liga na sezon to będzie dobrze - CR przypomne Ci tak przy okazji strzelił ich 48, do tego w czubie strzelców ligi mistrzów, drugie miejsce w asystach. Jakieś pytania?
PS. Tak wiem, że Barca tryplet itd - ale to oznacza tylko jedno - Barcelona jest obecnie lepszą druzyna niz Real bo z całym szacunkiem - to nie Neymar ani Suarez byli architektami triumfu, tylko ich składową.


GOLE+ASYSTY 2015

RONALDO = 62
SUAREZ = 62
 
Trofea na koniec sezonu 14/15 la liga:
1. CR - 48 goli
.....
8. Suarez - 16 goli

Asysty:
16 CR
14 Suarez

Zakrzywiaj czasoprzesteń dalej podliczaniem statystyk meczów towarzyskich, nie braniem pod uwage trofeów indywidualnych i logiką kutalońską ;)

Edit: i nawet jeśli staty takie same w 2015 - to bez urazy ale tylko dlatego ze Suarez ma dużo więcej asyst - co w tak bramkostrzelnej Barcelonie nie jest zadnym wyczynem :) z golami już gorzej...
 
Nie ma co się spinać teraz, wiadomo, że ZP zgarnie Messi i tyle. IMO Ronaldo bardziej zasłużył na TOP3 niż Suarez, ale każdy ma prawo do własnego zdania.
 
Trofea na koniec sezonu 14/15 la liga:
1. CR - 48 goli
.....
8. Suarez - 16 goli

Asysty:
16 CR
14 Suarez

Zakrzywiaj czasoprzesteń dalej podliczaniem statystyk meczów towarzyskich, nie braniem pod uwage trofeów indywidualnych i logiką kutalońską ;)

Tak lepiej jest wrzucić gole z La Ligi bo tam Suarez nie grał przez kawał czasu bo był zawieszony :) Ale liczymy gole z 2015 roku, a nie z końca 2014. w 2014 to Suarez miał złotego buta razem Ronaldo grając w słabym Liverpoolu.
 
No, to licząc gole to i tak jest 48 do 40 dla Ronaldo, gdzie Suarez ma więcej meczy rozegranych i mocniejszą drużyne. Do tego CR nad nim w klasyfikacji strzelców LM, La Liga, asystentów LM i La Liga, pobił rekord Raula w Realu i został najskuteczniejszym strzelcem + pobił rekord ilości goli w LM ogólnie (jest nad Messim 3-4 bramki). Czym Suarez zasłużył oprócz trofeów drużynowych? :D
 
Ronaldo zdobył złotego buta, był królem strzelców LM i La Liga, więcej moim zdanie zasłużył bardziej niż Suarez, ale trójka powinna według mnie wyglądać tak : 1. Messi 2. Neymar 3. Ronaldo.
 
Kurcze, korci mnie by potawić pare dyszek na Górnika ale czescy piłkarze raczej są nieprzekupni(bo nie ma innej możliwośći by Górnik dziś z Piastem wygrał, niż sprzedany mecz)
 
Kurcze, korci mnie by potawić pare dyszek na Górnika ale czescy piłkarze raczej są nieprzekupni(bo nie ma innej możliwośći by Górnik dziś z Piastem wygrał, niż sprzedany mecz)
Od czasu Twojej opowieści, jak to zostałeś bohaterem kibiców Piasta, nie potrafię traktować Cię poważnie... naprawdę nie potrafię.
Zapowiada się fajny, ciekawy mecz :)
 
Kurcze, korci mnie by potawić pare dyszek na Górnika ale czescy piłkarze raczej są nieprzekupni(bo nie ma innej możliwośći by Górnik dziś z Piastem wygrał, niż sprzedany mecz)
śmiało stawiaj, to polska liga, tu sie wszystko moze zdarzyc
 
Od czasu Twojej opowieści, jak to zostałeś bohaterem kibiców Piasta, nie potrafię traktować Cię poważnie... naprawdę nie potrafię.
Zapowiada się fajny, ciekawy mecz :)

Od czasu tego zdarzenia, pomimo, że mam w dupie piłkę i baaardzo rzadko ją oglądam, nawet mecze reprezentacji, to jestem sympatykiem Piasta. A Górnika nie lubie :)
 
Polska liga jest okropna do stawiania, no bo jak inaczej wytłumaczyć to, że zdecydowany lider na fali i najgorsza drużyna ligi mają nieprzypadkowo wyrównane kursy. Przecież to się w palę nie mieści
 
Od czasu tego zdarzenia, pomimo, że mam w dupie piłkę i baaardzo rzadko ją oglądam, nawet mecze reprezentacji, to jestem sympatykiem Piasta. A Górnika nie lubie :)
Wybacz bohaterze, ale dzięki tak wymyślnej historii postrzegam Cię jako bajkopisarza.
To komu sympatyzujesz jest Twoją sprawą i nic mi do tego, ale patrząc na niektóre Twoje historie to mam wrażenie, że albo używki albo internet wyprał Ci mózg.

W Górniku to przede wszystkim brakuje zawodnika takiego jak Zachara, który w razie czego potrafi wykończyć sytuację.
Jest Korzym który nie dość, że nie grzeszy skutecznością to w dodatku jest spuchnięty jak balon.
 
Wybacz bohaterze, ale dzięki tak wymyślnej historii postrzegam Cię jako bajkopisarza.
To komu sympatyzujesz jest Twoją sprawą i nic mi do tego, ale patrząc na niektóre Twoje historie to mam wrażenie, że albo używki albo internet wyprał Ci mózg.
No jak chcesz, nie znam Cie więc w dupie mam poczucie czy mi akurat Ty wierzysz czy nie. Szczerze: to na razie jestes dla mnie nikim tym bardziej za to co piszesz. . Nie wiem jaki masz cel pisząc o tym: widać jestem tak ważną dla Ciebie osobą, że zależy Ci by przedstawić mi co myślisz o mnie i jakiejś mojej historii napisanej pare miesięcy temu, ale ja mam to w dupie .
 
Back
Top