Piłka nożna

Do tej sytuacji Realu podchodzę z dystansem. Królewscy generują potężne przychody z oglądalności, że nie wydaje mi się żeby ich wyrzucono z rozgrywek. Pewnie dadzą jakąś śmieszną karę 100-200 tysięcy + oświadczenie na facebooku i po kłopocie. (Przynajmniej mam taką nadzieję)
To by było niepoważne
 
Do tej sytuacji Realu podchodzę z dystansem. Królewscy generują potężne przychody z oglądalności, że nie wydaje mi się żeby ich wyrzucono z rozgrywek. Pewnie dadzą jakąś śmieszną karę 100-200 tysięcy + oświadczenie na facebooku i po kłopocie. (Przynajmniej mam taką nadzieję)

Problem w tym że za to samo Osasunę wyrzucono z Copa del Rey. To byłoby jawne pokazanie że są równi i równiejsi i plaskacz wymierzony w pozostałe zespoły w Hiszpanii.
 
@mmag

Amator, ja dałem radę nawet jako przygruby gimbus :boss:

Ogólnie ta kara jest nieadekwatna do to wykroczenia, bo po prostu powinien być walkower, ale jako, że wyrzucono Osasunę, to powinni zrobić tak z Realem, chociaż Florek twierdzi, że w regulaminie napisane jest, iż federacja bądź były klub maja obowiązek powiadomić zawodnika, który będzie grał w innym klubie o tym, że drużyna nie ma prawa go wystawić, inaczej kara nie obejmuje tej drużyny.
 
Real oficjalnie wyrzucony z rozgrywek.
Z jednej strony to szkoda ale z drugiej to dobrze bo pokazali konsekwencję w działaniach i za to duży +
 
Kurwa Real wreszcie gra tak jak powinien grać z takimi przeciętniakami jak Getafe. 4-0 do 38 minuty, wreszcie promień nadziei.
 
rwtdnpzpbsvnrqfzrahzsyoxybxyzudjpxcugxrsqwnpiwvpvoomshjtiwflrapgpmytoltuipivkyobgidkgqqioilksgbqghaw
 
cieszę się remisem młotów, ale mam wrażenie, że manchester był dziś do ugryzienia.
 
Wykupiłem dostęp na player.pl do eleven. Musze przyznać że ostatnie jeden z lepszych pomysłów na wydanie kasy. Dziękuję któremuś z was który o tym tu pisał bo się zainspirowałem :p
 
Leicester City liderem PL , a w Londynie 8 porażka , a United stabilizuje się i spodziewam się, że następne dwa sezony to będzie powrót na tron
 
Czy chłopaki z Realu nie słyszeli o prawie łaski? Nie ładuje się więcej niż 7 goli w rozgrywkach na wysokim szczeblu, tak nie przystoi :)
 
Malmo prosi się o dwucyfrówkę, jakby było jeszcze mniej finezji i egoizmu przy wykańczaniu akcji to mielibyśmy z 11-0 już teraz.

Przez lipny stream na weebie, nie mogę usłyszeć jak Ołłowski płacze komentując mecz.
 
Goals in the UEFA Champions League Group Stages:
Cristiano 11
Man City 9
Juventus 6
Man Utd 6

enough said. wielki klub, drużyna... omg.
 
Czy chłopaki z Realu nie słyszeli o prawie łaski? Nie ładuje się więcej niż 7 goli w rozgrywkach na wysokim szczeblu, tak nie przystoi :)
Benitez nie słyszał bo to drugi raz w historii LM wynik 8-0, poprzednio zrobił to Liverpool Beniteza ograł Besiktas a w tym meczu grał Arbeloa. :lol:
 
Back
Top