Filozofia i filozofia polityczna

@cRe
tenor.gif


Co do zarządu: wiadomo, nic nie zrobisz, jak nic nie możesz zrobić, z drugiej strony jest szansa błysnąć racjonalnymi powodami dla ich większych zysków :)
 
@cRe
tenor.gif


Co do zarządu: wiadomo, nic nie zrobisz, jak nic nie możesz zrobić, z drugiej strony jest szansa błysnąć racjonalnymi powodami dla ich większych zysków :)
A wiesz jest jedną kwestia ci do zysków. Czy:

Odwrócenie się części klienteli < > dochód ze sprzedaży tej książki.

Może się okazać, że nie. I jak wtedy rozpatrywać sprawę?
 
A wiesz jest jedną kwestia ci do zysków. Czy:

Odwrócenie się części klienteli < > dochód ze sprzedaży tej książki.

Może się okazać, że nie. I jak wtedy rozpatrywać sprawę?
Kolejka niezadowolonych do zdejmowania kolejnych tytułów nigdy nie będzie krótka.

Chrzescijanie maja zakazac sprzedazy Koranu? Muzlumanie Biblii? Fani disco polo zablokować koncerty metalowy? Mezczyzni zablokowac czasopisma feministyczne? I co wtedy bedziesz sprzedawal, przepisy do gotowania? O, zapomnialem, wieprzowina... Dla ciebie to ryzykowna gra z usuwaniem produktu z powodu iluś fejsbukowych lajków niepotencjalnych nieklientów.
 
Kolejka niezadowolonych do zdejmowania kolejnych tytułów nigdy nie będzie krótka.
Dla mnie i dla Ciebie wybór wydaje się jasny. Dla całej firmy może być inaczej. Jednak jest to decyzja mająca na tyle mocy żeby w serca części klientów wszczepić uczucia jakie przywołuje logo firmy. Wizerunek teraz w cenie. Pytanie jakie wartości cenniejsze dla sieci.
 
Dla mnie i dla Ciebie wybór wydaje się jasny. Dla całej firmy może być inaczej. Jednak jest to decyzja mająca na tyle mocy żeby w serca części klientów wszczepić uczucia jakie przywołuje logo firmy. Wizerunek teraz w cenie. Pytanie jakie wartości cenniejsze dla sieci.
Tak się składa że to grupa zwykle wielkomiejska, a wiec niereprezentatywnie aktywna w nowoczesnych mediach, dodatkowo - a moze przede wszystkim - ta ideologia ksztaltuje zelotow, a ci jak zawsze sa nad-widoczni.
 
Myślisz, że karawana pojedzie dalej? Jestem zdania, że nieprzyjemne pachnący kilwater pozostanie ze względu na podłapanie tematu przez różne portale.
 
Myślisz, że karawana pojedzie dalej? Jestem zdania, że nieprzyjemne pachnący kilwater pozostanie ze względu na podłapanie tematu przez różne portale.
Aż tak to nie znam tej konkretnej sprawy, mnie co do zasady - lata na cohones - takie jęki mało by wzruszały. Świat jednak z rozkoszą się w żalu tapla :(

Jednak teraz wiatr nie wieje tylko z kulturowego lewa, głupio było by wszystkimi żaglami wyłącznie na niego liczyć.
 
  • Like
Reactions: cRe
@Dzihados

Odpowiedź z supportu na majla lewaka:

Ej, a co powiecie na to:Szanowna Pani!

Dziękuję za kontakt w sprawie usunięcia konta.

Zgodnie z przesłaną prośbą, konto o adresie mailowym:
[email protected] zostało usunięte z naszego serwisu.

Jednocześnie chciałabym poinformować, iż zdajemy sobie sprawę, że
treść tej książki budzi kontrowersje i jest nam przykro, że Cię
uraziliśmy.

Jednak polityka Empiku w tego typu przypadkach jest taka sama. Bardzo
często dostajemy wiadomości z prośbą o wycofanie najróżniejszych
tytułów - niezależnie od przedstawianego w nich światopoglądu.

Obiecaliśmy sobie, że nie będziemy robić wyjątku i ulegać tego tym
sugestiom, ponieważ mogłoby się to stać niebezpiecznym precedensem.

Na tej podstawie inne osoby mogłyby żądać wycofania kolejnych
tytułów. A nie chcemy się stawiać w roli cenzora. Jesteśmy jedynie
dystrybutorem, a nie wydawcą tego tytułu.

Jako osoba prywatna możesz zgłosić zawiadomienie o naruszeniu prawa do
odpowiednich organów. Jeśli zapadnie decyzja o tym, że treść
książki jest niezgodna z prawem, natychmiast zareagujemy i zastosujemy
się do wyroku. Przepraszamy, ale liczymy też na zrozumienie.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu. Chętnie
pomogę.

Z wyrazami szacunku

Maja Wancisiewicz
Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Klienta
Centrum Wsparcia Klienta

Jest jeszcze nadzieja dla tej firmy :p
 
Ufff.

Obierając ziemniaki (nie wiedząc o twoim poście) taka mnie myśl naszła: tak czy siak firma musi mieć strategię oporu, tu czy gdzie indziej.
Bo jeśli medialne płacze, fizyczne awantury w sklepie tak kształtują działania firmy, to przecież można sobie wyobrazić dokładnie takie same akcje po to by firma wpłaciła 50% dochodów na Greenpeace.
I co?

Ale widzę, że stawiają opór od razu, dobrze.
 
  • Like
Reactions: cRe
Ufff.

Obierając ziemniaki (nie wiedząc o twoim poście) taka mnie myśl naszła: tak czy siak firma musi mieć strategię oporu, tu czy gdzie indziej.
Bo jeśli medialne płacze, fizyczne awantury w sklepie tak kształtują działania firmy, to przecież można sobie wyobrazić dokładnie takie same akcje po to by firma wpłaciła 50% dochodów na Greenpeace.
I co?

Ale widzę, że stawiają opór od razu, dobrze.
Jest oświadczenie (w końcu jakieś na cohones. Co prawda bez wbijania ale.zawsze jakies) utrzymane w podobnym tonie. Materiał rakotwórczy w komentarzach.
 
Jest oświadczenie (w końcu jakieś na cohones. Co prawda bez wbijania ale.zawsze jakies) utrzymane w podobnym tonie. Materiał rakotwórczy w komentarzach.

jprdl

Przerażające, lewacka inkwizycja.
 
Zarejestrowałem wzmożony ruch aktywistów lewicowych oraz osób homoseksualnych na moim wallu. Zbadałem tę anomalię i zorientowałem się ze chodzi o książkę wydaną w 2007 roku - Walka i normalność przewodnik autoterapii homoseksualizmu. Teraz jest chyba dodruk skoro tyle o to dymu. Co sądzicie o ich zachowaniu w kontekście wolności slowa - również tego pisanego.

Jest wiele książek na rynku które pokazują różne spojrzenia na różne tematy. Reprezentują przeciwne strony barykady. Nie ważne czy to książka,ki historyczne, ekonomiczne czy światopoglądowe. Nawet książki medyczne - jedne leczą się zastrzykami z witaminy C inne zakazują jeść gluten. Wszystkie leczą raka w tydzień.

Książka już jest praktycznie wszędzie zminusowana, ma wiele negatywnych ocen bez słowa recenzji.

Poniżej kilka linkow poglądowych.



http://lubimyczytac.pl/ksiazka/13675/walka-o-normalnosc

Komentarze:




Sprawdzając w necie jak doszło do wykreślenia homoseksualizmu z listy zaburzen natrafiłem na wiele stronek. Omijając te mające w nazwie "homo jest super" oraz "jebać pedałów" można trafić na podobny opis procesu. Wykreślenie nastąpiło w drodze głosowania które wyniknęło na skutek lobbowania oraz zamieszek.
Szczerze to myślałem że to była kwestia przeprowadzohych globalnych badań.

Chciałbym poznać opinie cohones żeby poznać inne punkty widzenia. (Może nie taki inne ale na pewno nie moje)


1. Homoseksualizm nie jest choroba.

"Choroba jest takim stanem organizmu, kiedy to czuje się on źle, a owego złego samopoczucia nie można jednak powiązać z krótkotrwałym, przejściowym uwarunkowaniem psychologicznym lub bytowym, lecz z dolegliwościami wywołanymi przez zmiany strukturalne lub zmienioną czynność organizmu. Przez dolegliwości rozumiemy przy tym doznania, które są przejawem nieprawidłowych zmian struktury organizmu lub zaburzeń regulacji funkcji narządów."

W przypadku orientacji homoseksualnej nie mamy doczynienia z zaburzeniami regulacji funkcji narzadow ani zmian struktury organizmu. Jeden czuje pociag do grubych kobiet, ktos inny do chudych. ktos lubi laski z duzymi posladkami, ktos z duzym biustem, a ktos lubi facetow bedac facetem. I co w tym zlego? Walka z homoseksualizmem to walka z wolnoscia osobista czlowieka.

2. Metody leczenia sa nieskuteczne

3. Przechodzono juz przez
Zarejestrowałem wzmożony ruch aktywistów lewicowych oraz osób homoseksualnych na moim wallu. Zbadałem tę anomalię i zorientowałem się ze chodzi o książkę wydaną w 2007 roku - Walka i normalność przewodnik autoterapii homoseksualizmu. Teraz jest chyba dodruk skoro tyle o to dymu. Co sądzicie o ich zachowaniu w kontekście wolności slowa - również tego pisanego.

Jest wiele książek na rynku które pokazują różne spojrzenia na różne tematy. Reprezentują przeciwne strony barykady. Nie ważne czy to książka,ki historyczne, ekonomiczne czy światopoglądowe. Nawet książki medyczne - jedne leczą się zastrzykami z witaminy C inne zakazują jeść gluten. Wszystkie leczą raka w tydzień.

Książka już jest praktycznie wszędzie zminusowana, ma wiele negatywnych ocen bez słowa recenzji.

Poniżej kilka linkow poglądowych.



http://lubimyczytac.pl/ksiazka/13675/walka-o-normalnosc

Komentarze:




Sprawdzając w necie jak doszło do wykreślenia homoseksualizmu z listy zaburzen natrafiłem na wiele stronek. Omijając te mające w nazwie "homo jest super" oraz "jebać pedałów" można trafić na podobny opis procesu. Wykreślenie nastąpiło w drodze głosowania które wyniknęło na skutek lobbowania oraz zamieszek.
Szczerze to myślałem że to była kwestia przeprowadzohych globalnych badań.

Chciałbym poznać opinie cohones żeby poznać inne punkty widzenia. (Może nie taki inne ale na pewno nie moje)



1. Homoseksualizm to nie choroba.
2. Walka ze zjawiskiem homoseksualizmu to walka z wolnoscia jednostek
3. Tak dla zwiazkow partnerskich.
4. Tak dla adopcji
 
1. Homoseksualizm nie jest choroba.

"Choroba jest takim stanem organizmu, kiedy to czuje się on źle, a owego złego samopoczucia nie można jednak powiązać z krótkotrwałym, przejściowym uwarunkowaniem psychologicznym lub bytowym, lecz z dolegliwościami wywołanymi przez zmiany strukturalne lub zmienioną czynność organizmu. Przez dolegliwości rozumiemy przy tym doznania, które są przejawem nieprawidłowych zmian struktury organizmu lub zaburzeń regulacji funkcji narządów."

W przypadku orientacji homoseksualnej nie mamy doczynienia z zaburzeniami regulacji funkcji narzadow ani zmian struktury organizmu. Jeden czuje pociag do grubych kobiet, ktos inny do chudych. ktos lubi laski z duzymi posladkami, ktos z duzym biustem, a ktos lubi facetow bedac facetem. I co w tym zlego? Walka z homoseksualizmem to walka z wolnoscia osobista czlowieka.

2. Metody leczenia sa nieskuteczne

3. Przechodzono juz przez



1. Homoseksualizm to nie choroba.
2. Walka ze zjawiskiem homoseksualizmu to walka z wolnoscia jednostek
3. Tak dla zwiazkow partnerskich.
4. Tak dla adopcji
Nie uważam, że homoseksualizm to choroba. I nie mam zamiaru z nim walczyć.
Zupełnie nie o to mi chodzi i w ogóle nie chce akurat rozprawiać w tym kontekście. Konkretne wydarzenie i przypadek który opisałem.

To że skreśleniem homoseksualizmu z listy chorób to chodzi mi o sposob w jaki zostało to przeprowadzone.

Co do samej książki i jej treści to zupełnie mnie to nie interesuje. Jeżeli jakieś grupy ludzi są nią oburzone to niech uderzą do wydawcy który ma prawa do niej w PL bo kanałów dystrybucji jest wiele i zamknięcie jednego nic nie da.

Poza tym rozgłos medialny sprawił że z pozycji niesprzedającego się gówna na empik.com współczuli do topów. Ebook zaginąłby w odmętach sklepu, a tak zaczęto go kupować. Teraz może być trudniej wymuszać zaprzestanie sprzedaży na dystrybutorach i wydawcy. Wątpię, żeby Fronda miała w ogóle chęć słuchania zdania fundacji pro lgbt bo to raczej nie w ich stylu.

Związki partnerskie i adopcja dzieci w ogóle nie w temacie.
 
To że skreśleniem homoseksualizmu z listy chorób to chodzi mi o sposob w jaki zostało to przeprowadzone.

Mnie bardzirb martwi fakt, że na tej liscie homoseksualizm się znajdowal w ogóle i trzeba bylo go wykreślić.
 
Dla mnie to akurat wątek drugorzędny (to tak jakby ktoś chciał usunięcia z obiegu literatury o płaskiej Ziemi, a my byśmy dyskutowali czy Ziemia jest okrągła czy nie). Swoją drogą choroby psychiczne, metaboliczne, hormonalne i kij wie jeszcze jakie w podaną definicję "choroby" się nie łapią.

O wiele istotniejszy jest fakt inkwizycyjności alt-lewicy (chciałbym dla równowagi dopisać alt-prawicy, ale jedne co mi przychodzi do głowy to - paradoksalnie^2 - ortodoksyjny islam) i sposobu wymuszania jak mają żyć, do jakich produktów czy usług mają mieć dostęp i w co wierzyć inni ludzie.
 
Mnie bardzirb martwi fakt, że na tej liscie homoseksualizm się znajdowal w ogóle i trzeba bylo go wykreślić.
W przeszłości wiele różnych rzeczy były uznawane za chorobę. Z tego co pamiętam to chyba nawet leworęczność. Wiele było takich rzeczy kiedyś w medycynie. Homoseksualizm akurat wykreślono już dawno.
 
@Jakub Bijan @Karateka@
Tak trochę w kontekście Jonesa który spadł w tym tygodniu z kilku dużych rowerków: przysięga Hipokratesa konieczna?

Warianty:
a) tylko państwowa służba zdrowia
b) system mieszany
c) tylko prywatna s.z.

Czy inne zawody "monopolizowane" przez
:kapitanpanstwo:
też powinny mieć adekwatne przysiegi?
 
Back
Top