Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

@Masu nie wiem jakie gatunki lubisz oglądać bo ja w większości kryminały, thrillery i filmy akcji a tu jest co oglądać akurat i ciężko polecić konkretny film tak rzutem na taśmę
 
@Masu nie wiem jakie gatunki lubisz oglądać bo ja w większości kryminały, thrillery i filmy akcji a tu jest co oglądać akurat i ciężko polecić konkretny film tak rzutem na taśmę
Pomyliłaś mnie z @Masu, eh te lierki;) Mam na myśli komedie romantyczne.
 
Last edited:
Pomyliłem Ci sie z @Masu, eh te lierki;) Mam na myśli komedie romantyczne.
aa rzeczywiście, wybacz, telefon mi figla spłatał :) szczerze to nie znam się na komediach romantycznych, pretty woman to chyba jedyny film, który mi zapadł w pamięci :P wszyskie są tak naciągane, że nie mogę tego oglądać :P z komedii jako tako to Praktykant był dobry :)
 
aa rzeczywiście, wybacz, telefon mi figla spłatał :) szczerze to nie znam się na komediach romantycznych, pretty woman to chyba jedyny film, który mi zapadł w pamięci :P wszyskie są tak naciągane, że nie mogę tego oglądać :P z komedii jako tako to Praktykant był dobry :)
Praktykanta nie oglądałem, obczaję kiedy.

Od siebie polecam:
Lepiej być nie może
Czego pragną kobiety
50 pierwszych randek
Adam
 
Praktykanta nie oglądałem, obczaję kiedy.

Od siebie polecam:
Lepiej być nie może
Czego pragną kobiety
50 pierwszych randek
Adam
oo tak, 50 pierwszych randek znam! zapomnialam, wzruszający film z Sandlerem. hm tamte kojarzę ale na pewno zobaczę, dzięki :) Praktykanta obejrzyj, De Niro jest mistrzem :D
 
pewnie będzie kolejna część, bo w sumie ostania scena by na to wskazywała
No tak, ale to już będzie zupełnie inna opowieść. Tu mieliśmy historię budowaną na relacjach trójki osób, psychologii i tej wielkiej niewiadomej wiszącej na piwierzchnii. A teraz co z tego mogą zrobić? Kolejną wersję "Wojny Światów", czy coś w tym stylu. Średnia perspektywa.
 
No tak, ale to już będzie zupełnie inna opowieść. Tu mieliśmy historię budowaną na relacjach trójki osób, psychologii i tej wielkiej niewiadomej wiszącej na piwierzchnii. A teraz co z tego mogą zrobić? Kolejną wersję "Wojny Światów", czy coś w tym stylu. Średnia perspektywa.
Pewnie będzie tak jak piszesz, więc do kina się już raczej się nie będzie opłacało iść, za dużo jest już takich filmów..
 
Z romantycznych to szczerze polecam francuską "Amelię". Niesamowita muzyka Tiersena, bardzo specyficzny klimat oraz relacje głównych bohaterów czynią ten film naprawdę wyjątkowym. ;)
 
Zupełnie nie rozkminiam podniety The Witchem. Przeleciał mi bez większych emocji. Coś innego niż It follows :D więc ciężko porównywać, ale żaden mnie nie porwał. Spodziewałem się więcej i żwawiej.

Grimsby Bros. - chora głowa Cohena...coraz bardziej :D
 
Warcraft'a warto zobaczyć na pewno choćby dla efektów specjalnych i spektakularnych scen walki. Filmowi brakuje niestety nieco spójności względem uniwersum znanego z gry czy książek, kilka scen czy wątków nieco nie zagrało jak powinno ale jak wspomniałem wcześniej film nadrabia oprawą audio-wizualną, która momentami przyprawia o opad szczęki. Dla miłośników fantasy pozycja obowiązkowa.
 
"10 Cloverfield Lane" - bardzo fajna produkcja, która trzyma w napięciu do samego końca. Z dwa razy złapałem się na tym, że "już wiem jak się skończy" - a tu dupa. Co prawda za samo zakończenie (sama końcówka) odejmuję pół oczka, ale to i tak nie ma wpływu na całość.

Obejrzałem wczoraj. Zgadzam sie z opisem. Końcówka popsuła trochę fanie zapowiadający się film.
I ja bym dał inne zakończenie. Bardziej w stronę psychiki tego grubasa poszedł jednak i jakieś tortury panienki i te sprawy
 
Już po pierwszych wyciekach informacji o filmie było wiadomo, że będzie miał jakiś związek z Cloverfield z 2008, Zastanawiano się tylko jaki, czy będzie to sequel czy zupełnie inna historia.
Wydajei się, że to nie koniec filmów z Cloverfield w tytule.
 
Back
Top