1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Discussion in 'Cohones' started by Jakub Bijan, Apr 15, 2010.

1. Jakub Bijan

Jakub Bijan UFC
    Welterweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    9,590
    Zdobyte Lajki:
    13,205
    Punkty:
    3,792
    Jak w temacie. O filmach/serialach wszelakich. Na co warto wybrać się do kina, wydać parę PLN, czy choćby postrzępić łącze i zabrać kilkaset MB transferu (to do mobilnych ;) ).

Z tego co mogę z czystym sumieniem polecić - "Edge Of Darkness" z Mel'em Gibson'em:

http://www.filmweb.pl/f480688/Furia,2010

"Wk*****ny" Gibson naprawdę dobrze wypadł, choć przyznam, że się chłopinie postarzało ;) Jedna z bardziej sensownych pozycji jakie ostatnio widziałem.
    "Agora" Amenábar'a mocno średnia - niby wszystko ok, jednak czegoś brakuje (sam nie wiem czego) natomiast na "Starcie Tytanów" dopiero się wybieram choć chodzą słuchy ze w porównaniu do kultowego oryginału wypada bardzo biednie. Zobaczymy.

2. Zlatan

Zlatan WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,353
    Zdobyte Lajki:
    11
    Punkty:
    1,790
    Hmm z ostatnich filmow jakie ogladalem Polecam The Shutter Island z DiCaprio.

3. Meru

Meru Moderator Cohones

Komentarze:
    2,401
    Zdobyte Lajki:
    443
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warszawa
    Ostatnio z tych nowszych to oglądałem Droga / The Road. Nawet niezły film ukazujący postapokaliptyczny hmm świat...? Amerykę. Bo jak zwykle wszystkie tragedie dzieją się w Ameryce a o reszcie świata cisza. xD

4. misiekvx

misiekvx Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    197
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Dla fanów S-F : Dystrykt 9 . Fajny klimat, choc niestety nie ustrzeżono się hollywodzkiej akcji :/

5. Garret

Garret Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    14
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Z ostatnich filmów jakie oglądałem polecam czeskie "Karamazovi" (z 2008 roku). Genialne aktorstwo, i świetny scenariusz.

Polecam również "nowy" (z zeszłego roku) film Allena, "Whatever Works" (polski tytuł "Co nas kręci, co nas podnieca", jednak mający mało wspólnego z tematem filmu). Kawał ciekawej komedii, gdzie poziom humoru nie jest zależny od ilości słowa "fuck" padającego w trakcie seansu.

A propos "Starcia Tytanów" to jest to jeden z najgorszych blockbusterów ostatnich czasów. Jedna wielka kupa. Akcja przeplatana jakimiś pseudo- dialogami wziętymi z kosmosu, a fabuła przypomina jakąś mało ambitną grę komputerową.

I tak do newsów filmowych, słyszałem niedawno że Michael Bay (tak, pan od "Transformersów") ma zamiar zrobić remake "Dziecka Rosemary". Nie wiem czy można wpaść na głupszy pomysł. Może jeszcze remake "Obywatela Kane'a"?

6. WANDYFAN

WANDYFAN Jungle Fight
    Heavyweight

Komentarze:
    420
    Zdobyte Lajki:
    46
    Punkty:
    1,790
    jak dla mnie wszystkie nowe filmy są naprawde słabe dlatego ostatnio powtarzam sobie klasyki z lat 90 i 80tych ostatnio z nowszych to dobre były Bękarty wojny polecam ale np Avatar lekko przereklamowany moim zdaniem ogólnie szmirowate te filmy ostatnio

7. misiekvx

misiekvx Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    197
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Bękart Wojny swietne, Avatar warto obejrzeć , lae oczywiście w 3D , bo inaczej staje się zwykłym filmidłem

8. madafaka

madafaka Maximum FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    1,690
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    1,190
    Bękarty wojny naprawdę dobry. szkoda, że poległ na oscarach ale co zrobić, film o amerykańskich marines musiał wygrać...
    odradzam za to angielski "Mum & Dad" oraz holywoodzki "Legion'.
    ściągnąłem też pierwszy sezon "Deadliest Warrior", mocno naciągane to wszystko ale można zobaczyć. w jednym z pierwszych odcinków pojawia się Chuck Liddell.

9. Zlatan

Zlatan WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,353
    Zdobyte Lajki:
    11
    Punkty:
    1,790
    Bardzo fajny film to Slumdog Milioner z ulicy
    http://www.filmweb.pl/f468296/Slumdog.+Milioner+z+ulicy,2008

10. jurass

jurass BAMMA
    Bantamweight

Komentarze:
    777
    Zdobyte Lajki:
    9
    Punkty:
    1,190
    BRONSON
    film na podstawie prawdziwej histori
    o kolesu ktory sensu swojego zycia upatrywal w zdobywaniu slawy poprzez bicie sie i siedzenie w wiezieniu
    trailer:

11. DeXx

DeXx Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,121
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Jak już wyciągamy takie suchary jak Slumdog (no offense :P) to jeśli ktoś jeszcze nie widział to polecam "Gran Torino" z Clintem Eastwoodem.
    filmweb

Byłbym zapomniał, jak ktoś chce obejrzeć film, przy którym nie trzeba za dużo myśleć, a dobrze się ogląda to niech sprawdzi "Prawo zemsty"
    filmweb
    Wiadomo, że jest to film na hollywoodzką modłę i nie jest jakiś może rewelacyjny, ale mnie się dobrze go oglądało.

12. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    20,381
    Zdobyte Lajki:
    17,519
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Meru dzięki sprawdzę sobie The Road. Shutter Island rzeczywiście dobre i zamotane tak jak lubię.

Do listy na weekend dodaje sobie polecane przez was:

Karamazovi
    Whatever Works
    Bronson

:D

13. madafaka

madafaka Maximum FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    1,690
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    1,190
    "Felon" bodajże z zeszłego roku można polecić, bardzo podobało mi się jak zagrał dziadek Kilmer :)

14. Meru

Meru Moderator Cohones

Komentarze:
    2,401
    Zdobyte Lajki:
    443
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warszawa
    jurass dzięki :D Ja pierdziele pamiętam jak czekałem na ten film aż wyjdzie na DVDRip i końcu zapomniałem o nim. Teraz po 2 latach mi przypomniałeś. Spoko :) Def w The Road raczej zbyt wiele akcji nie znajdziesz ale film moim zdaniem warto obejrzeć. Co do filmów akcji to polecam Ninja Assassin. Dla mnie kozak. Niezła sieczka. xD

15. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    20,381
    Zdobyte Lajki:
    17,519
    Punkty:
    1,790
    Home Page:

Słyszałem że to jest dobry film, sam jeszcze nie widziałem ale pojawił się na Relisach więc sobie przypomniałem o nim.

Link http://release.com.pl/2010/04/15/hunger-2008-limited-dvdrip-xvid-hls-2/

Opis:

16. Meru

Meru Moderator Cohones

Komentarze:
    2,401
    Zdobyte Lajki:
    443
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warszawa
    O kolejny nieźle zapowiadający się film. Lubie filmy, których akcja dzieje się w więzieniu. Co do tych releasów to troszkę się spóźnili bo na release24.pl ten film został opublikowany 1.5 roku temu :D

17. jurass

jurass BAMMA
    Bantamweight

Komentarze:
    777
    Zdobyte Lajki:
    9
    Punkty:
    1,190
    a ogladal ktos w koncu tego Universal soldier'a
    z Arlovskim?
    wart obejrzenia?

18. madafaka

madafaka Maximum FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    1,690
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    1,190
    ja jak obejrzałem "hunger" pomyślałem sobie "to jest kur.. poświęcenie", zarówno członków IRA jak w filmie, jak i aktora grającego główną rolę... Christian Bale masakrycznie się odchudził do roli w "mechaniku" ale w "hunger" jest jeszcze bardziej hardkorowo.
    z więziennych klimatów podobno to jest dobre:
    http://www.filmweb.pl/f322815/Prorok,2009

19. Dyrma

Dyrma BAMMA
    Light Heavyweight

Komentarze:
    981
    Zdobyte Lajki:
    8
    Punkty:
    1,190
    Nie wiem jak wy, ale strasznie zawiodłem się na Law Abiding Citizen - jak Preason Breakiem po 13 odcinku pierwszego sezonu - nie było pomysłu na rozwiązanie akcje i cały pozytywny efekt pierwszej połowy filmu znika i robi się z tego taka sieczka "zabili go i uciekł"....
    No i Die hard 4.0 - po genialnych 3 częściach taki szrot z dziwactwami pokroju zestrzelenia śmigłowca samochodem (serio)

Polecę Ninja Assasin - sieczka bez większych ambicji, ale przynajmniej nie kryją się z tym. Odprężające.
    Jak ktoś szuka czegoś bardziej ambitnego (ale z umiarem ;) ) polecam jeden z lepszych filmów Michałkowa "Swój wśród obcych, obcy wśród swoich". Mimo wkomponowanego (wiadomo ZSRR) czerwonego przesłania nadal to bardzo dobra pozycja. Żeby w Polsce zamiast robienia popeliny pokroju "Czasu Honoru" ktoś robił kino historyczne na takim poziomie...

20. jurass

jurass BAMMA
    Bantamweight

Komentarze:
    777
    Zdobyte Lajki:
    9
    Punkty:
    1,190
    Michałkowa "Urga" mi sie bardzo podobala

Share This Page