Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Pierdolisz waćpan.


Pomijając wszystko co gówniane, nie wkurwia was że po raz kolejny daliście się nabrać na "film" Vegi? Gdzie zakończenie historii z kibicem, gdzie wyjaśnienie dlaczego Linda dał się złapać, Zupa nagle zniknął, tak samo jak blondyna, którą porwał. Wszystkie te wątki będą w seialu a w filmie tylko udawali, że mają sens. Gówno.
 
@Masu Jak oglądałeś go z nastawieniem, że to kontynuacja Pitbulla to 0kej, czaję, że się się wkurwiłeś. Ja byłem na tym w kinie, dzień lub dwa po premierze i mega się bawiłem, bo patrzyłem na to jako oddzielny film, a Ty pewnie liczyłeś, że wpadnie Despero nagle albo coś w tym stylu.
 
@Masu
Jak pisałem wyżej, oglądałem go w styczniu w kinie, więc mogę nie pamiętać pewnych rzeczy, ale przypadkiem historia z kibicem się nie skończyła? Że gościa spalili w furze?
 
@Masu Jak oglądałeś go z nastawieniem, że to kontynuacja Pitbulla to 0kej, czaję, że się się wkurwiłeś. Ja byłem na tym w kinie, dzień lub dwa po premierze i mega się bawiłem, bo patrzyłem na to jako oddzielny film, a Ty pewnie liczyłeś, że wpadnie Despero nagle albo coś w tym stylu.
Nie, liczyłem że wątki nie będą się urywać bez powodu i że postacie nie będą śmieszne. Zabawne tak, ale nie śmieszne
 
Nie, liczyłem że wątki nie będą się urywać bez powodu i że postacie nie będą śmieszne. Zabawne tak, ale nie śmieszne

To co, liczyłeś na to, że Strachu będzie zabawnym gościem, jednak w trakcie trwania filmu zostaje wpleciony jakiś dramat dotyczący jego osoby, tak jak w amerykańskich produkcjach? A moim zdaniem postać Stracha dodaje uroku dla tego filmu, ba, "robi robotę".
 
Nie, liczyłem że wątki nie będą się urywać bez powodu i że postacie nie będą śmieszne. Zabawne tak, ale nie śmieszne

No jak dla Ciebie postacie były śmieszne, to raczej nie znajdziemy tutaj pola do dyskusji i porozumienia ;) A chciałbym dodać, że te śmieszne postacie dla Ciebie, to serio są takie jednostki na świecie, nawet sobie nie zdajesz sprawy :)
 
No jak dla Ciebie postacie były śmieszne, to raczej nie znajdziemy tutaj pola do dyskusji i porozumienia ;) A chciałbym dodać, że te śmieszne postacie dla Ciebie, to serio są takie jednostki na świecie, nawet sobie nie zdajesz sprawy :)
Zupa był śmieszny, Niania śmieszna a Majami śmieszno żałosny. Strachu był ok
 
Nie wiem co w Majamim było "śmieszno-żałosnego". Taki zwykły gość, co lubi wypić, poruchać i dba o siebie. Tyle że pracuje w policji.
 
@ScoTT a przypadkiem seria obecność nie jest w oparciu o autentyczne wydarzenia? Coś mi sie tak wydaje wiec wilkolaki raczej nie beda
"Pomysł nie wziął się znikąd. Seria "Obecność" opiera się na aktach prawdziwych Eda i Lorraine Warrenów. I faktycznie, w przeważającej większości zajmowali się oni przypadkami opętań. Ale Warren wydał w 1991 roku książkę zatytułowaną "Werewolf: A True Story of Demonic Possession". Istnieje więc punkt wyjścia do połączenia wilkołaków i demonów." :smile:
 
@Masu niestety czasy z pierwszego pitbula sie skonczyly. Jesli chodzi o "realizm" to niestety nowe porzadki dobrze go odzwierciedlaja.
 
W większości zgadzam się z @Masu odnośnie Pitbulla. Dostaliśmy the best of scenek z przyszłego serialu. W dodatku mamy "polską szkołę dźwiękową" i czasami mam problemy ze zrozumieniem dialogów po polsku. Samo zawiązanie akcji jest chujowe i takie same są rozwiązania. Niektóre sceny nie mają logicznego wyjaśnienia (cumowanie statku), kolejne wątki są ucinane (Strachu, Zupa). Całość nie ma za dużo sensu.
 
W większości zgadzam się z @Masu odnośnie Pitbulla. Dostaliśmy the best of scenek z przyszłego serialu. W dodatku mamy "polską szkołę dźwiękową" i czasami mam problemy ze zrozumieniem dialogów po polsku. Samo zawiązanie akcji jest chujowe i takie same są rozwiązania. Niektóre sceny nie mają logicznego wyjaśnienia (cumowanie statku), kolejne wątki są ucinane (Strachu, Zupa). Całość nie ma za dużo sensu.

Wiadomo już kiedy będzie ten serial ? Nie wiem czy czekać czy obejrzeć w końcu to dzieło :D
 
Wiadomo już kiedy będzie ten serial ? Nie wiem czy czekać czy obejrzeć w końcu to dzieło :D
Czekać. Oglądałem pierwszego Pitbula i myślałem że to gówno, dałem się nabrać na Służby Specjalne, gówno, nowy Pit-gówno. Vega to twórca seriali
 
Jebany Taron Egerton z Kingsmana - obejrzałem cały Eddie Orzeł i go nie poznałem. Cały film na dziwnych minach. Pewnie do tej pory ma zakwasy twarzy
 
Back
Top