Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Jest tu jakiś fanaty (jak ja :bleed: ) horrorów? Oglądał ktoś Obecność 2? Podobno lepszy od 1 i recenzje tez zbiera dobre.
 
Jest tu jakiś fanaty (jak ja :bleed: ) horrorów? Oglądał ktoś Obecność 2? Podobno lepszy od 1 i recenzje tez zbiera dobre.
Pewnie się zaliczam do tego grona. Dwójki jeszcze nie widziałem, ale już doszły mnie słuchy, że w trójce mają być wilkołaki...cosik mi to nie pasuje do tej serii.
 
Pewnie się zaliczam do tego grona. Dwójki jeszcze nie widziałem, ale już doszły mnie słuchy, że w trójce mają być wilkołaki...cosik mi to nie pasuje do tej serii.
Myślę i mam nadzieję, że w tą stronę nie pójdzie. Wg mnie James Wan robi aktualnie najlepsze horrory, przynajmniej mi się one najbardziej podobają patrząc na kilka dobrych, ostatnich lat (ewentualna konkurencja bardzo daleko w tyle) Pomysł się sprawdził w jedynce, zrobił dwójke która po przeczytaniu recenzji ewidentnie trzyma się kupy, jest dobrze zrobiona i podobno nawet straszniejsza od poprzednika ... jak dla mnie? Jak dla mnie nawet niech robi trójkę, jeśli ma jakiś dobry pomysł. Jego ludzie już orają archiwum Warrenów i szukają dobrego tematu na 3. SZykowany jest już kolejny Spin-off Obecności po Annabelle z tą zakonnicą (Obecność 2) w roli głównej. Fanem tych spin-offów póki co nie jestem bo Annabelle nie bardzo mi się podobała, była słaba. Mimo, że w archiwum Warrenów gdzieś się przewija jakiś Wilkołak i w wywiadzie James wyraził swoją aprobatę i zainteresowanie nim ... mam nadzieję że sobie go odpuści bo jak dla mnie nie jest to temat aż tak tajemniczy, interesujący, przerażający jak motywy z 1 i 2 części.
 
Last edited:
Jest tu jakiś fanaty (jak ja :bleed: ) horrorów? Oglądał ktoś Obecność 2? Podobno lepszy od 1 i recenzje tez zbiera dobre.
Mi jedynka bardzo podeszła i na drugą część wybieram się do kina w najbliższym czasie :bleed:
Ale do fanatyków horroru, to w sumie bym się nie zaliczył
 
Pierwsza część Obecności była dobra jak na współczesne horrory . Na Annabell byłem w kinie i moim zdaniem była słabsza od pierwszej części chociaż nie była jakaś tragiczna . Na dwójke pójdę do kina bo dawno nie byłem a w sumie ostatnim czasie nie grali jakiś mega filmów
 
Uwaga! nie ściągac od @HubiSSJ3 !

W linku jest e-book :
1432805669_by_krzys_500.jpg
 
Hubi wykupił premiuma, proponuje teraz oznaczać jego i zluzowac Voranka :werdum:

Ja nie jestem tak miły i nie będę dzień dnia wysyłał smsów żeby Wam wygenerować linki :D

I nie mam tyle czasu żeby to robić, bo muszę się uczyć żeby zostać tym Pitagorasem, więc proponuję oznaczać kaczkę, on czasu ma aż za dużo :D
 
@Masu podobno fani serialu nie mają czego szukać. Trzeba myśleć o tym jak o nowym filmie sensacyjnym. Ja jutro obejrzę.
 
Back
Top