Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

WOW :yahoo:
http://deadline.com/2016/06/sicario-sequel-stefano-sollima-benicio-del-toro-gomorra-1201765978/
Del Toro i Brolin powracają, a za kamerą stanie ... Stefano Sollima !!! Tak, wiem, że wszyscy kojarzycie gościa - reżyser Gomorry i Suburry.
O sequelu Siacario pisało się zaraz po premierze pierwszej części, ale teraz, po takich szczegółach mogę już powiedzieć, że to nie będzie jakaś tandeta, ale film który z miejsca staje się jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów.
 
WOW :yahoo:
http://deadline.com/2016/06/sicario-sequel-stefano-sollima-benicio-del-toro-gomorra-1201765978/
Del Toro i Brolin powracają, a za kamerą stanie ... Stefano Sollima !!! Tak, wiem, że wszyscy kojarzycie gościa - reżyser Gomorry i Suburry.
O sequelu Siacario pisało się zaraz po premierze pierwszej części, ale teraz, po takich szczegółach mogę już powiedzieć, że to nie będzie jakaś tandeta, ale film który z miejsca staje się jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów.
O kurwa, będzie film roku
 
13 hrs - slabe, chaotyczne, zle poprowadzone, troche taki festiwal przygadywanek na zmiane ze strzelaniem w co popadnie, plus RPG7 nie napierdala fajerwerkami, a 40mm granatnik nie zrzuca bomb lotniczych. 6/10.

Hardcore Henry - taki trochę Half-Life/Portal, troche Metal Gear Solid trochę "Smack My Bitch Up". Solidna porcja rozrywki, zwlaszcza scena z klonami i pozniejsza ucieczka z opuszczonego apartamentowca, no i koncowa walka z Bossem. Niestety zmarnowano nieco potencjal filmu, poniewaz przydaloby się wiecej mrocznych elementow np. jak ten z niedokonczonym klonem, niedosyt pozostawia tez slabo poprowadzony watek fabularny. 7,5/10.
 
The Brothers Grimsby - tak zboczonego, wulgarnego, prostackiego i ohydnego filmu dawno nie widziałem i kolejny raz płakałem ze śmiechu. Dla fanów Cohena pozycja obowiązkowa xD
 
Pitbulla nie oglądałem, ale spotkalem ostatnio odtwórcę głównej roli, szybko zapoerdala samochodem lol
 
Właśnie obejrzałem the witch. Przejebane gówno. Bardzo fajnie się bawiłem. Polecam. Szkoda ze mało kręcą filmów z takim klimatem.
 
Obejrzał The Witch za drugim podejściem. Niestety nie dla mnie. Zirytował mnie ten film. Klimat fajny dzięki scenografii, ujęciom itd. Ale te darcie mord, krzykliwe dialogi, wycie w podkładzie, zawodząca muzyka. Skończyłem oglądać to sfrustrowany
 
Jakaś komedia na sobotni wieczór? Najlepiej coś w stylu Strasznego filmu czy Poznaj moich spartan :D
 
Oglądam w końcu Deadpool...eh, szkoda, że to już nie Gina Carano, tylko to co z niej zostało :(
 
Back
Top