Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Pytaliscie sie o kino sztuk walki. To lapciehttp://kinomisja.pl/historia-filmu-wuxia-czesc-i-od-tianyi-do-pierwszych-lat-shaw-brothers/

Obszerna historia kina wuxia
 
Ja właśnie parę godzin temu byłem na BATMAN vs SUPERMAN.

Jakoś specjalnie zadowolony to nie jestem. Chyba wcale nie jestem zadowolony. Nie wiem. :confused::crazy:

Tak jak ktoś pisał - można się wybrać i obejrzeć z nudów. Na pewno nie warto >20 zł na niego wydawać. Ja byłem w południe to bilet kosztował trochę mniej.

Z tą ostatnią postacią to przesadzili (nie mam na myśli tej kobiety,a to COŚ). Poza tym fabuła jakaś taka smętna, powolna i dziwna.
 

Dobrze, że nie wrzuciłem wersji z dubbingiem - uszy krwawią :] Ale jest Ip Man, a do Felicity Jones zawsze czułem miętę, przynajmniej nie zrobią zrzynki jak przy TFA.
Chociaż jak robią historie w uniwersum SW to mogli by Revana zrobić, albo cosik takiego
Cae2_T.gif

Jest też nowy trajla Sąsiadów, nie powiem, uśmiałem się na końcu :lol:

 
Ride Along 2 - trzyma poziom pierwszej części, nawet lepsze, do tego klimat Miami - dupeczki, imprezy, jest na czym zawiesić oko. Polecam można się pośmiać w czasie filmów, Kevin Hart zawsze na propsie. Do tego zajebisty soundtrack. 8/10
 
Dobrze że nie Łobuz jeden albo coś w tym stylu, ale mimo żenującego tytułu i tak się jaram.
Myślicie że poznaliśmy mamę Rey?
 
Ja właśnie parę godzin temu byłem na BATMAN vs SUPERMAN.

Jakoś specjalnie zadowolony to nie jestem. Chyba wcale nie jestem zadowolony. Nie wiem. :confused::crazy:

Tak jak ktoś pisał - można się wybrać i obejrzeć z nudów. Na pewno nie warto >20 zł na niego wydawać. Ja byłem w południe to bilet kosztował trochę mniej.

Z tą ostatnią postacią to przesadzili (nie mam na myśli tej kobiety,a to COŚ). Poza tym fabuła jakaś taka smętna, powolna i dziwna.
Dla mnie problemem tego filmu jest to, że wątków naładowano tyle by bez problemu obsadzić kilka innych filmów.
Spokojnie by mogli zacząć od genezy Batmana, później podobnie z Wonder Woman, i dopiero zrobić Batman vs Superman i tylko skupić się na wątku tej potyczki.
Doomsday'a bym zostawił na jakiś Justice League.
Ben jako Batman, bije na głowę poprzedników.
 
Dobrze że nie Łobuz jeden albo coś w tym stylu, ale mimo żenującego tytułu i tak się jaram.
Nie zebym sie czepial, ale jak wedlug ciebie mieli to przetlumaczyc? Przeciez zawsze w grach rogue byl tlumaczony jako łotr(/łotrzyk), a Rogue Squadron byl zawsze tlumaczony w uniwersum SW jako "Eskadra Łotrów".
 
Nie zebym sie czepial, ale jak wedlug ciebie mieli to przetlumaczyc? Przeciez zawsze w grach rogue byl tlumaczony jako łotr(/łotrzyk), a Rogue Squadron byl zawsze tlumaczony w uniwersum SW jako "Eskadra Łotrów".

Nie wiedziałem, że wcześniej były już takie tłumaczenia, ale dla mnie brzmi to po prostu jak jakieś "Ty łotrze jeden!" Lepiej by wyszło gdyby w ogóle nie tłumaczyli, ale skoro pewnie Disney zażądał żeby było przetłumaczone, to ten sposób pewnie i tak najlepszy...
 
Dobrze że nie Łobuz jeden albo coś w tym stylu, ale mimo żenującego tytułu i tak się jaram.
Myślicie że poznaliśmy mamę Rey?

No internety huczą od tej teorii. Mi odrazu Jyn Erso skojarzyła się z Jan Ors z Jedi Knighta.
Bardzo mnie ciekawi kim jest ta postać ?
badass.jpg


Vadera można wykluczyć, gdzieś czytałem, że jedynym użytkownikiem mocy który pojawi się Rogue One będzie Vader, ale kurde, ile bym dał żeby był to kanoniczny Galen Marek. Poziom epy tego filmu wzrósłby jakieś hmm ... MILIONKROTNIE.

Jest już
The.Revenant.2015.720p.BluRay.x264-SPARKS
 
Last edited:
Łotr Jeden ? Litości... Z drugiej strony skoro kiedyś przetłumaczyli Dirty Dancing jako Wirujący Seks a Terminator jako Elektroniczny Morderca to już mnie nic nie zdziwi...
 
Vadera można wykluczyć, gdzieś czytałem, że jedynym użytkownikiem mocy który pojawi się Rogue One będzie Vader, ale kurde, ile bym dał żeby był to kanoniczny Galen Marek. Poziom epy tego filmu wzrósłby jakieś hmm ... MILIONKROTNIE.
Ta teoria z Mikkelsenem w tej roli juz upadla, czy jeszcze jest mozliwa?
 
No Mercy aka Yongseoneun Eupda (2010) uwielbiam Koreę właśnie za takie filmy - niby znowu thriller, który mocno trzyma za jaja, niby znowu tamtejsza policja to kompletne retardy (co ma swój urok), ale końcówka to kolejne czołowe zderzenie z TIRem.
Jeszcze bardziej czekam na nowego Honga
 
Back
Top