Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Oglądał ktoś może następujące filmy i może coś o nich napisać: Widmo wolności, Tożsamość, Revolver, Zostań, Być jak John Malkovich, Święta góra?
 
Oglądał ktoś może następujące filmy i może coś o nich napisać: Widmo wolności, Tożsamość, Revolver, Zostań, Być jak John Malkovich, Święta góra?

Być jak John Malkovich - dla miłośników surrealizmu, absolutnie porąbana historia o odkryciu tajnego przejścia do umysłu Johna Malkovicha. Niezapomniana scena jak Malkovich wchodzi do umysłu Malkovicha. Ja uwielbiam takie klimaty dla mnie 9/10 a może i 10/10.
 
Być jak John Malkovich - dla miłośników surrealizmu, absolutnie porąbana historia o odkryciu tajnego przejścia do umysłu Johna Malkovicha. Niezapomniana scena jak Malkovich wchodzi do umysłu Malkovicha. Ja uwielbiam takie klimaty dla mnie 9/10 a może i 10/10.
Plus niezła dupa, na którą chrapkę miał główny bohater (nie Malkovich), a która miała chrapkę na jego żonę.
 
Baskin...turecki cięzki szyt...

Wiem, że był trailer wrzucany. Ktoś oglądał? Na internetach opinie ma średnie, ale że wczoraj był na torrentach to mam i się zastanawiam czy to tego podchodzić...
 
Mam teraz kilka dni wolnych w wawie. Na co warto sie wybrac? Bierzecie tez pod uwage kina studyjne i mniej znane tytuly.
 
Moge codziennie po 16:30 gdyz o 17 wyjezdza ostatnie pendolino z wawy a zawsze moga nas jako rezerwe wyslac.

Dzis? Mozemy zabrac flaszke do kina. Aha, i zalatw cos jeszcze za 200 zl.
Kurde nie wiem, pomyślę. Bo się zastanawiam czy nie zrobić przerwy od picia z tydzień.
 
O jak fajnie, czyli znasz Kamila z Uniq FC, bo to on organizował.
Znać nie znam, ale wiem który to, z kumplem szukaliśmy miejsca do obejrzenia walki, to na forum przeczytałem (nie pamiętam kto pisał) to się wybraliśmy
 
Back
Top