Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Byłem na High Rise i hmm momentami mnie nudził, a momentami muzyka i zdjęcia wbijały w fotel. Dziwny był to film, ale zarazem bardzo wymagający uwagi od widzą.
 
Z chińskimi znaczkami :/
3 maja iTunes w USA, 7 maja na BluRay także warto poczekać. Parcie mam ogromne, ale film i tak pewnie wyląduje w domowej biblioteczce, więc albo nie wytrzymam i zobaczę teraz, a następnie ściągnę BR, albo jakoś przetrzymam te 3 tygodnie.

Wrzucam jeszcze raz trailer i przypomnę, film zgarnął nagrodę za najlepszą reżyserię na Sundance.
 
Jak myślicie, kiedy będzie w necie nowy Pitbull do pobrania w dobrej jakości? A może już jest, tylko ja o tym nie wiem?
 
Jak myślicie, kiedy będzie w necie nowy Pitbull do pobrania w dobrej jakości? A może już jest, tylko ja o tym nie wiem?

Ostatnio jak byłem na festiwalu w Berlinie to jedna firma z Chin wysyłała do wszystkich producentów maila, ze może skutecznie zgarniać hajs z ściągania filmów z neta. Nie wiem na ile to prawda, ale polecam VPN.
 
Temat rzeka, nieraz już tutaj o tym pisaliśmy. Zresztą jak już będzie na necie to i tak większość uderzy do @VoRaNeK bo się bo / nie chce im się / nie umie ściągać z torrentów czy innych źródeł :D

@Born2kill obejrzałem sobie Reno 911!: Miami beka niezła, opierałem się z serialem jak polecałeś, ale teraz już nie popełnię tego błędu i postaram się nadrobić.
 
Last edited:
Ostatnio jak byłem na festiwalu w Berlinie to jedna firma z Chin wysyłała do wszystkich producentów maila, ze może skutecznie zgarniać hajs z ściągania filmów z neta. Nie wiem na ile to prawda, ale polecam VPN.
nie da sie zgarniac hajsu za sciaganie filmow, tylko za udostepnianie.
 
Ja niedawno wróciłem z kina. Byłem na filmie 5. fala. I cóż mogę rzec...

NIE IDŹCIE. Szkoda kasy. Ja jestem wielce rozczarowany. Daje jakieś 0.5 w skali 5 czy 10 max.

Pomysł na fabułę bardzo dobry i dlatego mnie to zaintrygowało i się wybrałem. Ale... no bez przesady. Tak zjebać ten film to jest skandal. Wplecione zostały jakieś wątki miłosne nastolatków, pomysł kosmitów-armii, żeby dzieci używać do zabijania reszty ocalonych, ... :facepalm:

No i to zakończenie, które IMO niczego nie wyjaśniło.

Do bani.
 
Jakiś horror z ostatnich lat warty obejrzenia? Oglądałem Obecność, Sinister 1,2 , Zbaw nas ode złego, 13 grzechów, Last shift i pewnie coś pominąłem.
 
Jakiś horror z ostatnich lat warty obejrzenia? Oglądałem Obecność, Sinister 1,2 , Zbaw nas ode złego, 13 grzechów, Last shift i pewnie coś pominąłem.
Coś za mną chodzi - ang It's follows- wg mnie zajebisty horrorek
 
Back
Top