Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Po raz 500+ obejrzałem Rocky'ego 20/10; to jeden z tych filmów, które nigdy się nie nudzą i zawsze ogląda się je jak za pierwszym razem.

Na nockę zamierzam sobie odpalić Zjawę, idzie przy tym nie zasnąć? Słyszałem sporo niepochlebnych opinii o tym filmie.
 
Po raz 500+ obejrzałem Rocky'ego 20/10; to jeden z tych filmów, które nigdy się nie nudzą i zawsze ogląda się je jak za pierwszym razem.

Na nockę zamierzam sobie odpalić Zjawę, idzie przy tym nie zasnąć? Słyszałem sporo niepochlebnych opinii o tym filmie.
Nie idzie.
 
Po raz 500+ obejrzałem Rocky'ego 20/10; to jeden z tych filmów, które nigdy się nie nudzą i zawsze ogląda się je jak za pierwszym razem.

Na nockę zamierzam sobie odpalić Zjawę, idzie przy tym nie zasnąć? Słyszałem sporo niepochlebnych opinii o tym filmie.


Mam to samo jeśli chodzi o serię filmów Rocky :beer:
 
Nie wiem, podobno obejrzałem 20 minut.
Gdzieś wyczytałem, że poza pierwszymi i ostatnimi 10 minutami to bardziej pokaz ładnych krajobrazów, więc może widziałeś właściwe 20 minut :)

Spróbuję, chociaż akcję z miśkiem powinienem zobaczyć.
 
A warto w ogóle oglądać?

Warto, bardzo dobry, jak się człowiek przyzwyczai do stękającego Leosia xD

Wygląda interesująco "zombie post-apocalyptic survival movie"



BTW, High-Rise w WEB-DL jest :yahoo:

BOOOOM Alicia Vikander nową Larą Croft !!!
 
Last edited:
Obejrzałem The Witch. Atmosfera gęstsza od mgły w Nowej Anglii w XVII wieku. Miazga. To nie jest 'horror religijny' ale horror, który opisuje jak można spierdolić życie sobie i swoim dzieciom jeśli nie będziemy słuchać ich głosu - czekając jednocześnie na głos z góry który nigdy nie nadejdzie. Tak rodzą się prawdziwe wiedźmy i potwory.
 
Oglądam po raz enty egzorcyzmy emily rose i muszę przyznać, że trzyma w napięciu zawsze. Lubię takie klimaty.
 
Patrzcie kto w filmie Deadpool gra
dead.png
 
Oglądałem dziś "Bone Tomahawk". Bardzo dobry western, nie tak dobry, jakby na to wskazywały zachwyty Pietrasa, niemniej jednak dobry. Kilka motywów grubszych, no i klimat gęsty.
 
Obejrzane Civil War. Nawet dobrze sie bawilem, bylo pare wesolych momentow (ale cos malo jak na Marvela :joe:), akcja w miare wartka. Jedyne co mnie troche rozczarowalo to koncowka.
Moglo byc mrocznie, a tak raczej pewne ze ekipa znow bedzie razem.
Mogli dolozyc troche wiecej ognia do pieca. Ale ogolnie spoko.
 
Panowie jakieś nowości na wieczór? Tylko żeby coś się działo a nie jakiś koleś pół filmu łódką po Wenecji płynie...
 
Obejrzane Civil War. Nawet dobrze sie bawilem, bylo pare wesolych momentow (ale cos malo jak na Marvela :joe:), akcja w miare wartka. Jedyne co mnie troche rozczarowalo to koncowka.
Moglo byc mrocznie, a tak raczej pewne ze ekipa znow bedzie razem.
Mogli dolozyc troche wiecej ognia do pieca. Ale ogolnie spoko.
gdzie ogladales? ja mam bilety na piatek dopiero...
 

Mistrzowsko. Wszystko.





Muzyka, czy też raczej "udźwiękowienie" mistrzowskie. Film dobry, nawet bardzo, ale po tych trailerach i zapowiedziach miałem jeszcze wyższe oczekiwania. Reklamy filmów powinny ograniczać się do plakatów ;)
 
Back
Top