Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Ujrzałem diabła
Killer Joe
Hodejegerne
The Girl with the Dragon Tattoo
La isla mínima
Nightcrawler
Sicario
Suburra
Prorok
End of Watch
Shutter Island
W pogoni
The Guest
The Raid 1 i 2
The Man from Nowhere

i wiele, wiele innych xD
Dzięki, większość z nich widziałem, ale paru nie, więc za coś się zabiorę niedługo :beer:
 
B vs S - nuda podobnie jak nowy Superman. Jedyne momenty, w ktorych wybudzalem sie z otępienia to sceny z Gal Gadot jako Wonder Woman.
 
The Witch - Robert Eggers jesteś dla mnie królem, jeśli ktoś w debiucie robi film, który klimatycznie zjada wszystko co wyszło w ostatniej dekadzie, z kapitalnymi zdjęciami, muzyką i świetnym aktorstwem to nic tylko trzymać kciuki, żeby nie spoczął na laurach i tworzył takie perełki. Dla mnie najlepszy horror od niepamiętnych czasów.
9/10
 
The Witch - Robert Eggers jesteś dla mnie królem, jeśli ktoś w debiucie robi film, który klimatycznie zjada wszystko co wyszło w ostatniej dekadzie, z kapitalnymi zdjęciami, muzyką i świetnym aktorstwem to nic tylko trzymać kciuki, żeby nie spoczął na laurach i tworzył takie perełki. Dla mnie najlepszy horror od niepamiętnych czasów.
9/10

Dzięki, ostatnio się zastanawiałem czy oglądać. Od siebie mogę polecić poważniejszy film, nie wiem tylko czy leci w PL obecnie.



Jake Gyllenhaal jak zawsze w świetnej formie.
 
The Witch - Robert Eggers jesteś dla mnie królem, jeśli ktoś w debiucie robi film, który klimatycznie zjada wszystko co wyszło w ostatniej dekadzie, z kapitalnymi zdjęciami, muzyką i świetnym aktorstwem to nic tylko trzymać kciuki, żeby nie spoczął na laurach i tworzył takie perełki. Dla mnie najlepszy horror od niepamiętnych czasów.
9/10
Nie potrafię dorwać do tego napisów, oglądałeś w wersji ENG?
 
Wczoraj miałem włączoną TV Puls i coś tam robiłem w kuchni. Nagle słyszę zapowiedź tego co w przyszły weekend i lektor nawija: Już za tydzień w telewizji Puls Sylvester Stallone w kinowym hicie Terminator 2 Dzień Sądu. Jebłem :lol:
 
Dzięki, ostatnio się zastanawiałem czy oglądać. Od siebie mogę polecić poważniejszy film, nie wiem tylko czy leci w PL obecnie.



Jake Gyllenhaal jak zawsze w świetnej formie.

No właśnie problem polega na tym, że nie leci... A każdy film z Jake'iem pochłaniam ze śliną na mordzie.
 
The Witch - Robert Eggers jesteś dla mnie królem, jeśli ktoś w debiucie robi film, który klimatycznie zjada wszystko co wyszło w ostatniej dekadzie, z kapitalnymi zdjęciami, muzyką i świetnym aktorstwem to nic tylko trzymać kciuki, żeby nie spoczął na laurach i tworzył takie perełki. Dla mnie najlepszy horror od niepamiętnych czasów.
9/10

Wczoraj ogarnąłem. Klimat jak najbardziej si...muza też swoje robi. Film tylko dla ludzi, którzy lubuja się w klimatach old times.
 
Nie wiem czy napisać tutaj czy w pogotowiu informatycznym więc napiszę i tu i tu :D
Pobrałem 1 sezon the wire, ściągnałem polskie napisy i nie mam polskich znaków tylko "krzaczki". To nie był do tej pory problem, bo miałem tak zawsze i szybko zmieniałem je na normalne polskie znaki w ten sposób: http://komputery.spryciarze.pl/zobacz/jak-zrobic-polskie-znaki-w-napisach-do-filmow
Ale teraz się nie da, chociaż próbowałem kilka razy. Może kwestia tego, że napisy mają rozszerzenie "SRT", a odcinki to "matroska". Byłby ktoś w stanie pomóc?
 
Nie wiem czy napisać tutaj czy w pogotowiu informatycznym więc napiszę i tu i tu :D
Pobrałem 1 sezon the wire, ściągnałem polskie napisy i nie mam polskich znaków tylko "krzaczki". To nie był do tej pory problem, bo miałem tak zawsze i szybko zmieniałem je na normalne polskie znaki w ten sposób: http://komputery.spryciarze.pl/zobacz/jak-zrobic-polskie-znaki-w-napisach-do-filmow
Ale teraz się nie da, chociaż próbowałem kilka razy. Może kwestia tego, że napisy mają rozszerzenie "SRT", a odcinki to "matroska". Byłby ktoś w stanie pomóc?
Na czym odtwarzasz serial?
 
Dzieki za polecenie ruskich filmów DUREŃ oraz MAJOR tego samego rezysera. Genialne są.

No problemo.Dzięki za zaufanie.

O głośnych premierach możemy tu pisać na okragło bo i tak każdy z nas to zobaczy.

Bardzo spoko jest wtedy jednak gdy ktoś znajdzie coś co nie jest na świeczniku, a jest równie dobre a czasem lepsze.

Ja pozdrawiam tego kto tu polecał Metro Manila. Też został we mnie ten film.
 
:tiphatb:

The Witch juz widziałeś?


Tak zaraz w dniu releasu :)

Bardzo mi weszlo.Takie rzeczy jak VVitch czy It follows przywracaja wiare ze jeszcze dane bedzie nam ogladac dobre i oryginalne horrory a nie rzeczy typu krew,siekiera,cycki.

Jednym słowem: Wincyj.
 
Wiadomo co z torrenty.org?
Coś podobnego do tego powyżej działa ( polska strona) ?

Wszystko już bangla, można ciągać.

Wczoraj w telewizorni "Piękny Umysł"; dawno nieoglądany zajebisty film. Russell zawsze na probsie.
 
Back
Top