Boks

Czerkaszyn juz stal sie full ukrem po wyjezdzie do usa? Juz zapomnial o gadaniu jaka to polsza dobra? :beczka:
 
Gadał, gadał. Ale nie wiem do czego pijesz. Flaga na spodenkach? Miał dwie, jak i ma dwa obywatelstwa
 
Eee kurwa, czepiacie się na siłę. Czerkaszyn dobra morda. Jest z Ukrainy, więc nie dziwnego że to pokazuje, tym bardziej teraz
 
Eee kurwa, czepiacie się na siłę. Czerkaszyn dobra morda. Jest z Ukrainy, więc nie dziwnego że to pokazuje, tym bardziej teraz
Po prostu smieszy mnie to ze niektorzy beda stac tam gdzie lepiej wieje. Fiodor to chuj tam, powiedzial ze kocha polanda, wszyscy szczęśliwi, to co bylo do zyskania zyskal pojechal do stanów i moze teraz robic co chce, lepsi sa jego koledzy Loma czy Usyk ktorzy jeszcze kilka lat temu byli pro rosyjscy szczególnie ten mniejszy a dzis sa niby wielkimi wojownikami o wolność gdy sie okazalo ze ruski mir ma ich w dupie a bardziej sie oplaca stac po stronie zachodu tym bardziej ze zachod daje pieniążka :DC:

No ale niech sobie robia jak chca. Nie mam nic do Fiodora. Szkoda ze ludzie aby to lykaja jak pelikany. Wystarczy ze jakis bambo przyjedzie z dziczy walczyc na KSW powie kocham polanda i polskim kibicom juz sie świecą oczka.
 
Człowiek człowiekowi nierówny. To nie tylko w sportach walki się tak odbywa. Wiem co masz na myśli i po części się zgadzam, ale nie można wrzucać wszystkich do jednego worka.
Nie żebym bronił Łomy, bo znam sytuację, ale tylko krowa nie zmienia zdania.

Przykład: Hamilton z F1 w 2008 w ostatnim wyścigu na ostatnim okrążeniu wywalczył mistrzostwo świata kosztem Massy (Brazylijczyka). Możesz domyślić się co się działo, groźby, wyzwiska, życzenia śmierci.
Rok 2021 Hamilton wygrywa GP Brazylii i świętuje z Brazylijską flagą.
Rok 2022 Hamiltonowi brazylijski parlament nadają honorowe obywatelstwo...

Tak jest na całym świecie
 
tak srednio w weeekend
w piatek od 18:30 za friko na fite.tv sunny edwards-felix alvarado o pas ibf

w sobote na tvp sport gala boxxer, na karcie kamil sokolowski
1667831310190.png


z soboty na niedziele na polsacie sport gala aruma
1667831353142.png


w niedziele od 19 gowno gala z floydem
Screenshot-1008-768x363.png
 
Szkoda jak zawsze.


Nie ogladalem walki, jakas wojna czy jednostronne bicie które powinno byc przerwane przez naroznik?
Popis Kubańczyka, który trafił ponad 200 ciosów. Momentami była to potężna przewaga. Jednakże czy powinno się to przerwać? Gość był ambitny i walczył nieźle, ale właśnie często tak jest, że gdy można zainkasować wiele ciosów, przy mocnym okresie przygotowawczym i ambicjach, które przysłaniają jakieś problemy zdrowotne, kończy się niestety przedwczesnym wykończeniem organizmu, a nawet skróceniem życia.
Oby nie było tak w tym przypadku.
 
CABF3F8F-12EA-48C2-BE22-3243965E2DC0.jpeg

Witam Pięściarskich. Jutro wraca Hitman na pokazową walkę z Marco Antonio Barrerą. Pojedynek dwóch legend bez dwóch zdań. Ricky jak zawsze profesjonalnie podszedł do sprawy zrzucając 20kg (!) Dam sobie rękę uciąć, że jutro panowie dadzą lepszą bitkę niż niejeden aktualny zawodnik. Ogólnie doping jaki zawsze miał ze strony angielskich kibiców zawsze przyprawiał o ciarki na plecach.

Ja jak zawsze Team Hitman :cool: Jak panowie obstawiacie wynik ?

@yonigga co sądzisz o tej potyczce ?
 
View attachment 49086
Witam Pięściarskich. Jutro wraca Hitman na pokazową walkę z Marco Antonio Barrerą. Pojedynek dwóch legend bez dwóch zdań. Ricky jak zawsze profesjonalnie podszedł do sprawy zrzucając 20kg (!) Dam sobie rękę uciąć, że jutro panowie dadzą lepszą bitkę niż niejeden aktualny zawodnik. Ogólnie doping jaki zawsze miał ze strony angielskich kibiców zawsze przyprawiał o ciarki na plecach.

Ja jak zawsze Team Hitman :cool: Jak panowie obstawiacie wynik ?

@yonigga co sądzisz o tej potyczce ?
Dwie legendy, sercem za Hitmanem chociaz to pokazówka.
 
View attachment 49086
Witam Pięściarskich. Jutro wraca Hitman na pokazową walkę z Marco Antonio Barrerą. Pojedynek dwóch legend bez dwóch zdań. Ricky jak zawsze profesjonalnie podszedł do sprawy zrzucając 20kg (!) Dam sobie rękę uciąć, że jutro panowie dadzą lepszą bitkę niż niejeden aktualny zawodnik. Ogólnie doping jaki zawsze miał ze strony angielskich kibiców zawsze przyprawiał o ciarki na plecach.

Ja jak zawsze Team Hitman :cool: Jak panowie obstawiacie wynik ?

@yonigga co sądzisz o tej potyczce ?
 
Back
Top