Boks

Czyli jak mial jakies gowno regular to w sumie pelnoprawnym mistrzem nie byl nie? W sumie potem Kliczko pokazal mu gdzie jego miejsce
Właśnie tak sie składa że huja pokazał. Ta walka to największy shit jak kiedykolwiek oglądałem w ringu. Tam powinna być dyskwalifikacja Kliczki
 
to nie to samo?
To to samo. Dodałem opcje nadawania tytułu 'super'. Może nie napisałem w zrozumiały sposób ;)
No wiem że jak masz tytuł wba i np ibf to jesteś zunifikowanym
Formalnie tak. Jednak przyjmuje się, że jeśli spotyka się pełnoprawny champion np IBF z mistrzem WBA (regular) to nie jest to unifikacja. Podobnie jest w przypadku starcia Mistrza Super WBA ze zwykłym WBA (regular) - chociaż ta opcja ma dla mnie więcej sensu by nazywać ją unifikacją, bo jednak ujednolica się panowanie.
Co nie zmienia faktu, że WBA i tak robi z tym burdel, nadając i odbierając statusy championów...
ale to może być sytuacja że jak masz ibf i wbc to dostajesz też z bomby wba super?
Nie kojarzę takiej sytuacji.
Czyli jak mial jakies gowno regular to w sumie pelnoprawnym mistrzem nie byl nie? W sumie potem Kliczko pokazal mu gdzie jego miejsce
Teoretycznie miał 'tylko' Regular. Aczkolwiek jest to pełnoprawny pas, ponieważ 'Super' nadaje się od 2000 roku i jest to wymysł wewnątrz federacyjny. Ten gówno regular jest bodajże najstarszym pasem mistrzowskim. Trochę w tym przypadku II kategorii, ale jednak.
Widzę, że nie znosisz Ruska. Ja też jego fanem nie jestem i nie byłem, ale 'pełnym' mistrzem jednak był.
 
Nie był żadnym pełnym mistrzem, bo nie zdobył tego pasa pokonując panującego mistrza. Pas regular to bardziej wicemistrzostwo.
Niech będzie. Povetkin nie był mistrzem.
Sęk w tym, że pas WBA World jest trwającym pasem, a Super może występować czasowo, coś na zasadzie szczególnego wyróżnienia.
Dla przykładu w wadze Cruiser w tamtych latach nie było WBA Super przez prawie 10 lat.
 
...Valuev > Haye > Kliczko > Fury > wakat > Joshua > Usyk. Cała reszta posiadaczy WBA miała co najwyżej paseczki, półpaśce, paski od spodni czy jak to się zwie.
 
Gość miał papiery na fajna kariere
Chuja miał nie papiery na karierę. Leciał na hype'ie z Sydney, na których wygrał z jakimś buszmenem, a zaraz potem dostał solidny oklep.
Na zawodowstwie walki z samymi sznurkami. Fakt, że pojawił się na jakiejś większej stacji, ale to żaden wyznacznik wielkości.
Powinien być trwale odizolowany.
 
Chuja miał nie papiery na karierę. Leciał na hype'ie z Sydney, na których wygrał z jakimś buszmenem, a zaraz potem dostał solidny oklep.
Na zawodowstwie walki z samymi sznurkami. Fakt, że pojawił się na jakiejś większej stacji, ale to żaden wyznacznik wielkości.
Powinien być trwale odizolowany.
Na początku kariery był całkiem niezły. Fajny balans , dziś na tle polskiego boksu by sie wyróżniał.
 
Crawforda to chyba pojebało że chce 30+ milionów za walkę ze Spencem kiedy chłop nie potrafi promować swoich walk (albo nie chce)

I jeszcze podpisał z jakimś dzbanem co parę lat temu miał sprawę sądową że swoich klientów na kasę jebał
 
Crawforda to chyba pojebało że chce 30+ milionów za walkę ze Spencem kiedy chłop nie potrafi promować swoich walk (albo nie chce)

I jeszcze podpisał z jakimś dzbanem co parę lat temu miał sprawę sądową że swoich klientów na kasę jebał
Bo Crawdford jest kolejnym zawodnikiem z ktorego kibice zrobili niewiadomo kogo i stawiali go nawet w top 1 p4p co juz wgl bylo odklejka. A gosc w takim wieku nie ma zaskakujacego resume, i mozliwe ze zdaje sobie sprawe ze ta walka to bedzie jego wykolejenie a ppv nie sprzedaje takze to bedzie jedyny zloty strzal. Poza tym taki czarny kon i wielki king p4p a walczy raz na ruski rok :DC: krol P4P jest jeden, i pochodzi on z meksyku.



Co do Planta to zaczynam kibicowac mocno. Ciekawy gosc ktory nie pęka na robocie. Licze ze sprawi niespodzianke w walce z Benavidezem
 
Bo Crawdford jest kolejnym zawodnikiem z ktorego kibice zrobili niewiadomo kogo i stawiali go nawet w top 1 p4p co juz wgl bylo odklejka. A gosc w takim wieku nie ma zaskakujacego resume, i mozliwe ze zdaje sobie sprawe ze ta walka to bedzie jego wykolejenie a ppv nie sprzedaje takze to bedzie jedyny zloty strzal. Poza tym taki czarny kon i wielki king p4p a walczy raz na ruski rok :DC: krol P4P jest jeden, i pochodzi on z meksyku.



Co do Planta to zaczynam kibicowac mocno. Ciekawy gosc ktory nie pęka na robocie. Licze ze sprawi niespodzianke w walce z Benavidezem
Benavidez za dużo pierdoli, War Plant
 
Benavidez za dużo pierdoli, War Plant
Nie, no z Planta nic już nie będzie, ot przyzwoicie wyszkolony dystansowy bokser i nic więcej. Benavidez to wiele ciekawszy i lepiej rokujący pięściarz, wiec lepiej dla boksu byłoby żeby on to wygrał.
 
Nie, no z Planta nic już nie będzie, ot przyzwoicie wyszkolony dystansowy bokser i nic więcej. Benavidez to wiele ciekawszy i lepiej rokujący pięściarz lepiej dla boksu byłoby żeby on to wygrał.
Ani Benavidez ani Plant nie są na tyle popularni żeby coś w boksie namieszać lub przyciągnąć nowych fanów. Niech się biją, ale jestem za Plantem
 
Ani Benavidez ani Plant nie są na tyle popularni żeby coś w boksie namieszać lub przyciągnąć nowych fanów. Niech się biją, ale jestem za Plantem
No ale Benavidez ma ciekawszy styl i większy potencjał, ponadto możliwe że niedługo zmieni kategorie. Interesujące byłby jego walk z czołówką LHW natomiast Planta szczyt możliwość już znamy i wiadomo że najlepszymi nie będzie mieć szans
 
Back
Top