Boks

Kurwa ten ramirez jaki byk jest. Kto mi przypomni jak to wygląda z ważeniem w boksie. Miesiąc przed nie możesz przekroczyć o 10% kategorii wagowej a tydzień przed 3%? Czy coś się pozmieniało w tej sprawie?
 
Kurwa ten ramirez jaki byk jest. Kto mi przypomni jak to wygląda z ważeniem w boksie. Miesiąc przed nie możesz przekroczyć o 10% kategorii wagowej a tydzień przed 3%? Czy coś się pozmieniało w tej sprawie?
Serio tak jest ? To jakim cudem te polskie asy zbijają tak dużo ?
 
Serio, serio ale nie wiem czy ro działa we wszystkich federacjach. @yonigga pewnie bedzie wiedzial jak to wygląda.
nie wiem jak w wba ale w wbc jest cos takiego

Federacja World Boxing Council postanowiła rozszerzyć swój program kontrolowania wagi pięściarzy.

Nowością w przepisach WBC jest konieczność ujawnienia wagi bokserów w chwili podpisania kontraktu na daną walkę. Dodano też nowe ważenie kontrolne, które będzie się odbywać na 14 dni przed pojedynkiem. Do tej pory pięściarzy ważono na 30 i na 7 dni przed walką.

Na 30 dni przed pojedynkiem waga zawodnika nie może przekraczać danego limitu wagowego o więcej niż 10%; na 14 dni przed walką nie może go przekroczyć o więcej niż 5%, a na 7 dni - o 3%.

Poza tym na miejscu walki będzie musiała być dostępna waga, na której bokserzy staną po przyjeździe na miejsce. Względem oficjalnego ważenia, które odbywa się dzień wcześniej, nie będą mogli przybrać na wadze o więcej niż 10%.
 
jest juz kolejnosc walk, 4 ostatnie warto luknac
E1297A07-B03E-4F1E-8CA1-AD9EC18FCFD2.jpeg


w nocy tez całkiem niezła gala
74259442-6685-4795-923A-9462A6183EEC.jpeg
 
@ketraab @Prorok Izajasz

Akurat przepisy ktore wprowadzilo WBC u siebie sa w sumie dobre. Ograniczaja patologie z cieciem wagi, piesciarze maja wazenia kontrolne takze proces ten jest na pewno bezpieczniejszy bo musi zaczac sie juz wczesniej.


Ogranicza to patologie ktore widac np niekiedy w ufc gdzie czeczen nie robi wagi a wszyscy udaja ze nic sie nie stalo, ewentualnie jak zawodnik wchodzi ledwo na wage prawie mdlejac, lub zaczyna umierac i konczy w szpitalu bo sie nawpierdalał tiramisu.
 
mi nie szkoda, lubię bawoła
Szczególnie po tym jak utemperował galaktyczne podboje rudego
Nie no, Bawół jest faworytem, bezsprzecznie.
Ale mimo wszystko szkoda jest mi Canelo, bo w zalewie tego całego syfu, kalkulacji porywał się na coś wielkiego - szacunek
 
Skończyłem oglądać Czerkaszyna, nie spodziewałem się że zaprezentuje się tak fenomenalnie. Bardzo dobry występ, wszystko zagrało. Trochę szkoda bo w 7rundzie mógł pokusić się o skończenie.

Jestem ciekawy jak potoczy się to dalej
 
Skończyłem oglądać Czerkaszyna, nie spodziewałem się że zaprezentuje się tak fenomenalnie. Bardzo dobry występ, wszystko zagrało. Trochę szkoda bo w 7rundzie mógł pokusić się o skończenie.

Jestem ciekawy jak potoczy się to dalej
Świetny progres, juesej mu służy, niech Don Vasyl nie szczędzi pieniążka... :beczka:
 
Back
Top