Boks

View attachment 49086
Witam Pięściarskich. Jutro wraca Hitman na pokazową walkę z Marco Antonio Barrerą. Pojedynek dwóch legend bez dwóch zdań. Ricky jak zawsze profesjonalnie podszedł do sprawy zrzucając 20kg (!) Dam sobie rękę uciąć, że jutro panowie dadzą lepszą bitkę niż niejeden aktualny zawodnik. Ogólnie doping jaki zawsze miał ze strony angielskich kibiców zawsze przyprawiał o ciarki na plecach.

Ja jak zawsze Team Hitman :cool: Jak panowie obstawiacie wynik ?

@yonigga co sądzisz o tej potyczce ?
Ta walka będzie na gali na której walczy Sokołowski i Natasha Jonas?
 
@yonigga pisał parę dni temu, że gala z Sokołowskim będzie na tvp sport
Faktycznie, zgadza się. Dobrze, że nie kupiłem Dazn’a bo już miałem to robić :) dzięki !
543AA0F1-80ED-4F15-86AB-0A3BC2596066.png
 
Z tego co pamiętam Dazn już nie współpracuje ze SKY i to nie jest gala Hearna tylko Boxxer
Na właśnie nie mogłem znaleść informacji na temat tego czy Sky jest jeszcze w pakiecie DAZN. No ale już to jest tak naprawdę nieistotne bo problem się rozwiązał ;)
 
Dokładnie. Ja pamietam jak na yt za gówniarza odpalałem te wszystkie bokserskie wojny z tamtych lat przed treningiem i później zapierdalałem nagrzany jak toster na trening chcąc być taki jak oni. :redford:
A bylo tak potwierdzam, teraz sie ciesze ze wgl czas mam by wyjsc na trening.

Co do ringowych wojen polecam rowniez Holyfield vs Quawi, Holmes vs Norton czy Moorer vs Cooper :antonio: jak tak teraz pomysle to Pindera ktory juz w tamtych latach siedzial gleboko w boksie, w 90 jezdzil na te gale rozne i ogladal wiele wielkich walk na zywo. Gosc mial prace marzeń, no i jak dla mnie najlepszy komenatrz jak i wiedza bokserska na polskim podwórku.
 
tyle że gruby musi się dostać do półdystansu i zapewne wildera przygotują tak by spierdalał w ringu i sklejał jakąś tą prawą bo ruiza łatwo trafić
AJ tez miał taktykę trzymania grubcia na dystans a wyszło z tego co wyszło… zobaczymy, tak czy inaczej będzie to na maxa ciekawe zestawienie
 
Odrobił lekcje? Zesrał się, lewy prosty grany całą walkę to bida jak sam skurwysyn, on tam bał się Ruiza w uj, chciał tylko odzyskać pasy, bo wiadomo że bez pasów to kartę przetargowa traci...
Dlatego napisałem, że na 4 z minusem. Walczył zachowawczo i urywał rundy prostymi. Furory nie zrobił ale strategicznie wystarczyło. On już w tej walce był cieniem siebie z wcześniejszych walk. Dla mnie osobiście zawsze był chujowy i miał słabą banie i to można było zaobserwować przy każdej walce. Jego domek z kart zaczął się sypać po pierwszych ciężkich ciosach i od tamtej pory jest już tylko gorzej. Poza tym za ostatnie zachowanie po walce z Usykiem to chuj mu w krzyż. Będę kibicował Grubciowi
 
Odrobił lekcje? Zesrał się, lewy prosty grany całą walkę to bida jak sam skurwysyn, on tam bał się Ruiza w uj, chciał tylko odzyskać pasy, bo wiadomo że bez pasów to kartę przetargowa traci...
Odrobil lekcje bo wygrał, a w jakim stylu(czyt. chujowym) to już druga sprawa.



Fajna waleczka do obejrzenia będzie, ale chyba Alabama ciężkie KO zafunduje Meksowi
 
Jak mógł odrobić cokolwiek jak tam Ruiz był cienki jak gówno żebraka (mimo że grubszy niż w pierwszej) sam przyznał że olał przygotowania
 
Licze ze Ruiz przedrze sie przez dlugie rece Wildera a dalej to juz z górki, Ruiz mocno bije a przedewszystkim szybko. Nie zdziwie sie jak Ruiz to wygra przed czasem ale no najpewniejszy typ to Wilder KO.
 
:jarolaugh: co za błąd.
RJJ nie jest dobrym trenerem uważam, za bardzo chce by inni byli nim
A typ z jego genetyką rodzi sie bardzo rzadko, a na pewno to nie jest antoni
jako od mentalu mógłby być, ale AJ potrzebuje kogoś silnego, kto go przestawi że jest skurwolem i musi łamać swoich przeciwników jak to robił za młodu
 
RJJ nie jest dobrym trenerem uważam, za bardzo chce by inni byli nim
A typ z jego genetyką rodzi sie bardzo rzadko, a na pewno to nie jest antoni
jako od mentalu mógłby być, ale AJ potrzebuje kogoś silnego, kto go przestawi że jest skurwolem i musi łamać swoich przeciwników jak to robił za młodu
AJ to by potrzebowal kogos takiego jak Steward lub Naazim. Czego moze go nauczyc Roy? Sztuczek to obijania taksowkarzy? :jarolaugh:
 
Back
Top