Boks

to ile on miał walk w boksie? chyba tylko jedna z floydem?
Floyd +
1668605344984.png


Pokazówki ale już w nich miał problemy (Głównie Gomi chociaż on był o jakieś 10 kilo cięzszy, i Osaki)
 
Podobno całkiem możliwa walka na początku roku davis vs garcia. Nie powiem, że bardzo bym obejrzał taką walke. Raczej bym się skłaniał ku tankowi z tego względu iż przez 12 rund na pew o potrafiłby ulokować swoją petardę ale Ryan też słaby nie jest(najmniej doceniany ze wszystkich gwiazd lekkiej chyba) Ostatnio w ogóle się zobaczyłem, że Garcia walczył z Haneyem 4 razy w amatorskim boksie i wynik jest 2-2 ale Garcia usadził go raz na dupe.
 
Podobno całkiem możliwa walka na początku roku davis vs garcia. Nie powiem, że bardzo bym obejrzał taką walke. Raczej bym się skłaniał ku tankowi z tego względu iż przez 12 rund na pew o potrafiłby ulokować swoją petardę ale Ryan też słaby nie jest(najmniej doceniany ze wszystkich gwiazd lekkiej chyba) Ostatnio w ogóle się zobaczyłem, że Garcia walczył z Haneyem 4 razy w amatorskim boksie i wynik jest 2-2 ale Garcia usadził go raz na dupe.
bo ryan przez ładną buźkę robi karierę na insta dla tego go nie doceniają
Tank go ujebie na zimno, już zaakceptował styczeń tylko nie wiadomo z kim
 
Nudzi mi się w robocie i czytam sobie o... historii Autosana H-9 bo po raz pierwszy od x czasu dziś takiego na drodze widziałem. I wiedziałem o katastrofie pod Gdańskiem rzecz jasna, ale dowiedziałem się ciekawej rzeczy. W 1978 doszło do katastrofy dwóch autobusów Autosan H-9 w Wilczym Jarze koło Żywca. Czemu o tym pisze tutaj? Bo jak się dowiedziałem zginął w niej kierowca jednego z autobusów którym był Józef Adamek ojciec Tomasza. Wiedzieliście o tym?
 
Back
Top