Boks

Jak tam postawa Mastera? Bedzie szansa na walke o MS?

Szkoda ze nie zrobia mu walki z drewniakiem Kłodarczykiem. Spora kase by Master zarobil za łatwą robote na koniec kariery
 
Jak tam postawa Mastera? Bedzie szansa na walke o MS?

Szkoda ze nie zrobia mu walki z drewniakiem Kłodarczykiem. Spora kase by Master zarobil za łatwą robote na koniec kariery
świetnie sie zaprezentował
Nie spisywałbym go na straty, ale z kruzjer jestem trochę do tyłu także może ekspert @konto_zablokowane wypowie sie o szansach
Obejrzałeś już "popis" łomy?
 
Co tam sie dzieje bo w sumie nie mam jak teraz tego obejrzec a juz ktorys raz widze jak ludzie to wstawiaja i sporo osob narzeka na Furego
ogólnie typ wytykał że to walka nie jest dobra bo derek nie ma szans i tyson sie zagotował, powiedział coś w stylu ,,morda koniobijco(ciekawe, bo fury często żartował o masturbacji)" i się rozłączył
Masz w formie pisemnej na najnowszym artykułu orga
 
ogólnie typ wytykał że to walka nie jest dobra bo derek nie ma szans i tyson sie zagotował, powiedział coś w stylu ,,morda koniobijco(ciekawe, bo fury często żartował o masturbacji)" i się rozłączył
Masz w formie pisemnej na najnowszym artykułu orga
O kurwa :waldeklaugh: a jeszcze wczoraj ogladalem jakis filmik gdzie Tyson mowil ze kupil buty bezdomnemu bo jest dobrym chrześcijaninem :DC:
 
O kurwa :waldeklaugh: a jeszcze wczoraj ogladalem jakis filmik gdzie Tyson mowil ze kupil buty bezdomnemu bo jest dobrym chrześcijaninem :DC:
akurat fury mówił że dał jakiemuś bezdomnemu buty za tysiąc dolarów i chodizł 3 godziny boso po hollywood
I nie wierze jedynie przez to że no Tyson do niskich nie należy i stopa pewnie też
 
akurat fury mówił że dał jakiemuś bezdomnemu buty za tysiąc dolarów i chodizł 3 godziny boso po hollywood
I nie wierze jedynie przez to że no Tyson do niskich nie należy i stopa pewnie też
A moze to i mowil ze dal. No jakos musi byc glosno o nim ciagle. Ale no jak jestem fanem to wywiad troche slaby niestety. Mam nadzieje ze po walce z Dereckiem zawalczy z ukrem obije go jak psa i obroni sie to wszystko :fjedzia:
 
Co tam sie dzieje bo w sumie nie mam jak teraz tego obejrzec a juz ktorys raz widze jak ludzie to wstawiaja i sporo osob narzeka na Furego
Prawda boli najmocniej, Tyson sobie zdaje z tego sprawę że robią kibiców w chuja tą walką.
 
:whodefuk:
wypowie sie o szansach
o szansach na zorganizowanie walki Mastera z Włodarczykiem? Nie wiem. Jebie mnie polskie podwórko od jakiegoś czasu. Starcie dla hajsu, bo sportowo już na nie za późno, a teraz się mówi przecież o TS dla tego ciekawiej walczącego.
o szansach Masternaka z Diablo? Łatwa robota dla Mateusza, mimo, że łapie zawieche w kluczowych dla siebie momentach.
 
Oj bardzo bym chetnie popatrzyl jak Master oboja kolka od lapina. Ale znajac polski gowno boks i brak walk polsko polskich na szczycie mowi ze ze nigdy tego nie zobacze :childcry:
 
O 11:30 naszego czasu?
tak
E6CE3D5C-8760-486E-B8A1-6B9600CC4730.jpeg
 
Nadrobilem sobie jak na razie Loma vs Ortiz. No cóż, nie wiem dlaczego tu niektorzy pisza ze Loma wyeksploatowany jest, on walczyl tak jak przewaznie walczy, kondycyjnie bylo gorzej moze niz zwykle. Loma zawsze jak trafial na kogos kto jednak chcial z nim walczyc to mityczny matriks sie konczyl a zaczynaly sie "problemy". Ten gosc nigdy nie byl "boski" niczym np Floyd, Pacman, Oscar w swoich najlepszych czasach, on byl po prostu bardzo dobry. Takie "very good but not enough". Na tle Linaresow, Martinezow czy innych wygladal dobrze mimo ze z Linaresem juz lezal na dechach, z piesciarzami z samego topu juz tak dobrze nie wyglada.

Co do samej walki to 115-113 to jedyny prawilny wynik, 117-111 to duzo za wysoko wedlug mnie.


Co do Lomy to wedlug mnie kazdy z czolowki lekkiej obecnie moze go zrobić. Mit nietykalnego matriksa juz dawno upadl. Tank moze by go nawet przed czasem ubil, to by byly jaja.

Wracajac do realiów to Hayney vs Loma moze byc uznane za prowokacje polityczna w tych czasach, tak Loma bedzie bity :waldeklaugh:
 
Mialo byc ze na tle Martinezow i Russelow JR wygladal dobrze a z Linaresem juz zaczely sie problemy, a w walce z czolowka juz trafila sie przegrana.


Anyway mysle ze Lomachenko zaczyna oddalac sie od topu, tylko ze nie koniecznie w ta strone w ktora by chcial.
 
Back
Top