Analiza kursów LV BET: UFC w Gdańsku + KSW 40

A8IUAqOGu3.jpeg
 
może i masz racje kolego aczkolwiek kto nie ryzykuje szampana nie pije.... tak jak pisałem ze J.Andrade wygra mało kto wierzył połaszczył sie na mały kurs hehe jaki wynik? andrade 2,70 :) tutaj mysle te małe kursy to koło 90 % wejscia dlatego taki wybór moge sie mylic zycie bywa i tak :) po 2 gamer raczej przygotował sie teraz konkretnie do normana przeanalizowali 1 starcie wiec stawiam ze dobrze taktycznie ogarnie temat a po 3 KSW to KSW HEHEHE tak jak juz wiemy... były kontrowersyjne decyzje wyniki walk wiec nawet jak przegrają byle wytrwac do decyzji :) Materla prosto z pawilonu roszarpie go... imadło lobov czutka za 2 dyszki mozna :) pozdro byku 5

Ja gram tylko single, a jednak tego szampana piję :}
Akurat Andrade nie tylko grałem, typowałem, ale też umiałem wytłumaczyć, dlaczego widzę ją w roli zwycięzcy.

Życzę powodzenia, choć nie wróżę sukcesu. 5!
 
3 zł to możesz mieć po gali w portfelu. Im szybciej nauczysz się poprawnego przedstawiania kursów, tym lepiej dla Ciebie

@Alves94 i co leszczu ? Polecam więcej pokory na przyszłość zanim zaczniesz do kogoś szczekać.
ufc169-weighins-gallery-32.png
 
nic specjalnego ? Tylko ostatnio Gość stoczył dobrą walkę z Parke który prawie wygrał z wielkim mistrzem KSW Gamrotem . Według wielu nawet tamtą walkę wygrał Redmond .
Potrafił przetańczyc 3 rundy z Mirsadem Bekticem co chyba już mówi wiele , czym go tutaj Chlewicki ma pokonać ?
 
nic specjalnego ? Tylko ostatnio Gość stoczył dobrą walkę z Parke który prawie wygrał z wielkim mistrzem KSW Gamrotem . Według wielu nawet tamtą walkę wygrał Redmond .
Potrafił przetańczyc 3 rundy z Mirsadem Bekticem co chyba już mówi wiele , czym go tutaj Chlewicki ma pokonać ?
sedziami np
 
po 1 to trzeba do decyzji dotrwać a myślisz że ten 38 letni pan da radę wytrzymać 15 minut presji Redmonda ?
po 2 to sędziowie są też stamtąd więc nie będą robić wałów pod Chlewickiego bo niby po co ? Nawet im powieka nie drgie żeby dać decyzje dla Redmonda , Chlewicki nie jest żadną figurą żeby tam wałki dla niego kręcili

Zresztą tutaj maks 2 runda i będzie po walce
 
po 1 to trzeba do decyzji dotrwać a myślisz że ten 38 letni pan da radę wytrzymać 15 minut presji Redmonda ?
po 2 to sędziowie są też stamtąd więc nie będą robić wałów pod Chlewickiego bo niby po co ? Nawet im powieka nie drgie żeby dać decyzje dla Redmonda , Chlewicki nie jest żadną figurą żeby tam wałki dla niego kręcili

Zresztą tutaj maks 2 runda i będzie po walce
redmond od betkica dostal taki wpierdol, ze szkoda gadac, imo wygra, ale nie przesadzajmy, ze to jakis w chuj kozak
 
redmond od betkica dostal taki wpierdol, ze szkoda gadac, imo wygra, ale nie przesadzajmy, ze to jakis w chuj kozak

dostał wpierdol ale nie padł wytrzymał . Jako jeden z 3 gości których Bektic nie skończył

Nigdzie nie powiedziałem że to kozak , po prostu Chlewicki nie ma tutaj argumentów i tyle
 
dostał wpierdol ale nie padł wytrzymał . Jako jeden z 3 gości których Bektic nie skończył

Nigdzie nie powiedziałem że to kozak , po prostu Chlewicki nie ma tutaj argumentów i tyle
Sasza potrafi obalic i skontrolowac, to moze wystarczyc
 
Sasza potrafi obalic i skontrolowac, to moze wystarczyc

może kiedyś potrafił w swoim prime , teraz jest daleko po swoim najlepszym okresie i wyglada delikatnie mówiąc nieciekawie . Zeby kogoś kontrolować a najpierw obalić to trzeba mieć cardio a znając życie to będzie zapuchnięty po 3 minutach walki

zauważyłem jeśli chodzi o Chlewickiego sporo osób kieruje sie sympatiami czy opiniami z przed lat . Z Sowińskim ludzie też dawali mu szanse a wiadomo jak było

Redmond to spory faworyt a po takim kursie prawdziwa okazja

jest to moje zdanie i oczywiście każdy może mieć inne
 
no zobaczymy co bedzie, tez stawiam na Redmonda, ale to KSW prawie zawsze wygrywaja nasi
 
Polacy w tym roku w UFC przegrali jakies 90% walk
taka ciekawostka przed typowaniem
 
Back
Top