Analiza kursów LV BET: UFC w Gdańsku + KSW 40

A co myślicie o zagraniu Fieldsa? Szczerze nie oglądałem żadnych jego walk, ale kurs w granicach 4,00 wydaje się korzystny, z racji tego że Fijałka jakimś wybitnym zawodnikiem nie jest.
Tez sie zastanawiam... Fijalka nie ma prawa byc az takim faworytem.
 
na pewno jest kosząca wartość. Jednak Silva teraz walczy w wadze wadze ciężkiej i rączki oraz kondycja nie będą na tym samym poziomie co np z Materlą lub w ostatnich dwóch.
Niby tak ale Pudzian tez nie jest tytanem kondycji a wydaje mi sie ze Silva go pierdolnie. Chuj, wrzuce go na jeden kupon za 5 dyszek
 
Lobov i Stasiak , Janek, Alves = - 100
Ale odegrane prawie +1000 za ksw więc zadowolony
za tydz next gala
 
No jakieś 455+ pięknie, miła odmiana po ufc, gdzie tylko 20zł+
Gdyby pudzilla umiał uderzać z góry a gamoń by nie faulował to byłoby z +1200zł :(
 
Wpadlo 533zl a byloby 750 o ile Gamer by wygral walke ( no contest) jak punktowaliscie wogole ? bardzo wyrownana walka
 
Wpadlo 533zl a byloby 750 o ile Gamer by wygral walke ( no contest) jak punktowaliscie wogole ? bardzo wyrownana walka
Już rozliczyli kupony z Gamerem? Fortuna na razie trzyma jak bulterier w zębach i nie chce rozliczyć...
 
Ja pierdole. Postawiłem na ohmbecie za stówke Redmond + Gamrot + Pudzian. Właśnie loguje się pierwszy raz od gali KSW, a tu taki chuj. Zamiast rozliczyć mi walkę Mateuszka po kursie 1.0 to mi cofnęli cały kupon, cwele.
 
Ja pierdole. Postawiłem na ohmbecie za stówke Redmond + Gamrot + Pudzian. Właśnie loguje się pierwszy raz od gali KSW, a tu taki chuj. Zamiast rozliczyć mi walkę Mateuszka po kursie 1.0 to mi cofnęli cały kupon, cwele.
Mi cofnęli wszystkie zakłady z KSW łącznie z Jay'em Silvą :pjelen:
Więc byłem na ładne 0
 
Back
Top