Analiza kursów LV BET: UFC w Gdańsku + KSW 40

W ostatniej walce Gamrot mu ani razu nie zagrozil, jedyny moment byl gdy zdobyl plecy ale podobno go upierdolil w palca wiec to podlega dyskusji.
1.66 na Gamrota kusi, obstawilbym go gdyby to byly 3 rundy ale na dystansie 5 rund to Norman to moze wygrac przed czasem.
 
Doszły słuchy na forach internetowych o kontuzji Anglika, natomiast ja czytałem na jakimś również forum ,że Jay Silva wyraził kilka tygodni temu chęć zawalczenia pod banderą KSW,ale żeby w Irlandii to włodarze ponoć zaprzeczyli = tyle z plotek
 
Widzialem tego Devina Clarka czy jak mu tam i prezentuje styl ktory moze sprawic Jankowi troche problemow.. miesza kombinacje bokserskie z klinczem z ktorego dazy do obalenia.
Kondycje ma na 3 rundy.. jedyny jego minus ze ma troche dziurawa stojke wiec tam Janek ma swoja szanse
 
1356_d.png
 
3 zł to możesz mieć po gali w portfelu. Im szybciej nauczysz się poprawnego przedstawiania kursów, tym lepiej dla Ciebie
Nie szczekaj przed wystawieniem kursów. Mi się wydaje ze na pewno nie będzie 5 zł.
 
Ja na unibet nie mam ksw. Mieszkam w uk wiec nie korzystam z lv bet. Colloseum w maju mieli więc w sumie dziwne że nie ma irlandzkiej gali.
 
1.jpg

siemano ktoś sie wypowie ja celuje chyba tak... moze jakies 4 kupony rozne co wy na to ??? heheh lobov chyba ogarnie tak cos mi sie wydaje :)
 
Nie szanuję tego kuponu. Gamrot Parke to dla mnie rzut monetą, a kurs masz tylko 1.60. Materla wraca po przerwie, nie miał możliwości trenowania, a jego defensywa stójkowa jest dziurawa. Mousasi po 1.20 brzmi dobrze, Piechota ma podejrzane cardio i według mnie nadal przeciętną stójkę, mimo tych dziwnych nokautów. Lobov może to ugrać, ale na pewno nie grałbym po kursie niższym, niż 2.00, zaś Cerrone - Till może się skończyć szybko - Kowboj lubi przysypiać na początku, więc zawsze jest jakieś ryzyko, że zainkasuje coś dziwnego, z kolei Darren według mnie nie ma kondycji, żeby przewalczyć 25 minut.

Większość typów jest ok, ale tutaj wystarczy jeden błąd, by taśmę trafił szlag. Odradzam.
 
może i masz racje kolego aczkolwiek kto nie ryzykuje szampana nie pije.... tak jak pisałem ze J.Andrade wygra mało kto wierzył połaszczył sie na mały kurs hehe jaki wynik? andrade 2,70 :) tutaj mysle te małe kursy to koło 90 % wejscia dlatego taki wybór moge sie mylic zycie bywa i tak :) po 2 gamer raczej przygotował sie teraz konkretnie do normana przeanalizowali 1 starcie wiec stawiam ze dobrze taktycznie ogarnie temat a po 3 KSW to KSW HEHEHE tak jak juz wiemy... były kontrowersyjne decyzje wyniki walk wiec nawet jak przegrają byle wytrwac do decyzji :) Materla prosto z pawilonu roszarpie go... imadło lobov czutka za 2 dyszki mozna :) pozdro byku 5
 
Back
Top