Analiza kursów LV BET: UFC w Gdańsku + KSW 40

Mousasi już Ci wszedł.
Emeev moim zdaniem wygra przez dec.
Oskara również gram na kuponie z mousasi. Licze że nie będzie miał łatwo ale przebrnie efektownie przez swój debiut.
Nie mam zdania co do reszty.
Na przyszłość nie lepiej jest Ci zgrać deble? Lub single? Zawsze to częściej wpadnie do kabzy.
na singlach tyle nie zarobie, z kuponu wyrzucilem Clarka :) bo glebszej analizie Janek ma jednak szanse to ugrac.
 
może kiedyś potrafił w swoim prime , teraz jest daleko po swoim najlepszym okresie i wyglada delikatnie mówiąc nieciekawie . Zeby kogoś kontrolować a najpierw obalić to trzeba mieć cardio a znając życie to będzie zapuchnięty po 3 minutach walki

zauważyłem jeśli chodzi o Chlewickiego sporo osób kieruje sie sympatiami czy opiniami z przed lat . Z Sowińskim ludzie też dawali mu szanse a wiadomo jak było

Redmond to spory faworyt a po takim kursie prawdziwa okazja

jest to moje zdanie i oczywiście każdy może mieć inne
Jak ufc pójdzie według planu to również idę w stronę Redmonda.
 
Jest napisane w Pomocy LV Bet że jeśli zdarzenie jest opóźnione lub przełożone i minie 30h to zdarzenie jest anulowane, poza tenisem
A więc wg tego Wieczorek czy Hamiltonem z kursem 1.00 będzie
 
Jest napisane w Pomocy LV Bet że jeśli zdarzenie jest opóźnione lub przełożone i minie 30h to zdarzenie jest anulowane, poza tenisem
A więc wg tego Wieczorek czy Hamiltonem z kursem 1.00 będzie
narazie mam co innego
 
w sts-ie jest promocja na ufc i ksw. Wrzucamy 49 zł obstawiamy co najmniej jedno wydarzenie z ufc/ksw i jeśli nie wejdzie dostajemy zwrot na konto bonusowe. Kupon może być AKO z różnych sportów, ale musi być tam co najmniej jedno zdarzenie z ufc/ksw. Kurs kuponu min 2.0. Obrót bonusem 3x.

Nawet sts sądzi, że ksw to nie jest mma xdd.

stsmma.PNG
 
dlatego nigdy nie obstawiam przeciwko niepokonanym zawodnikom...
odkujesz sie jutro na ksw ;)

Przed puszczeniem kuponu poważnie zastanawiałem się czy nie obstawić jednak Anglika... Zdecydował sentyment;) Kasę oddają jako bonus do obrotu, więc coś tam na KSW pójdzie :)) Gratki za wygraną :)
 
kurde powinni anulować zakład Gamer - Park i rozliczyć po kursie 1.0 za zmianę "parametrów" walki - oni pewnie tego nie zrobią , a powinni IMO
 
@MMA4LIFE czemu grałeś Zawade?
Jay na pewno wygląda lepiej od MCa, jedynak wygląd nie walczy ;) Wydaje mi się, że Pudzian musi wygrać, bardzo dobrze się przygotował pod względem bokserskim i podobno kondycyjnym. Jeżeli przegra to przez swój głupi błąd.
 
@Biedroo155 jeszcze nie grałem ale Zawada jest w gazie to raz. Przegrywal z jedynie z Borysem u nudnym szymuszowskim. Jewtuszko miał duża przerwę i nigdy mnie jakoś nie przekonywał. Zawada ma też po swojej stronie warunki fizyczne
 
Przepraszam, że przed walką nie dałem kuponów. Ogólnie na plus:

rd3w.jpg


Przegrany to:
- Arantes + Held

Wygrane:
- Emeev + Hamilton (Hamilton rozliczony po 1.00 czyli zarobiłem tylko 36 zł :lol:)
- Emeev + Fili
 
A co myślicie o zagraniu Fieldsa? Szczerze nie oglądałem żadnych jego walk, ale kurs w granicach 4,00 wydaje się korzystny, z racji tego że Fijałka jakimś wybitnym zawodnikiem nie jest.
 
Emeev +

Stasiak -
Cerrone -

Jestem w ciężkim szoku po występie Tilla. Gość jest niesamowity, wiedziałem, że daleko zajedzie, ale myślałem, że potrzebuje jeszcze co najmniej roku.
 
Back
Top