Analiza kursów LV BET: UFC w Gdańsku + KSW 40

Oby tylko pykło

Okaże się:) nie ma spiny, własny wybór
Wierzę,że walki naszych będą udane niczym Pawlak z Westcottem :) na naszej ziemi
Sry , źle napisałem: Lobov,Janek,Stasiak,Alves za 80=900
 

Attachments

  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    22.2 KB · Views: 42
Last edited:
ja nie gram, Alvey wzial walke na 10 dni przed gala plus scinal z 220lbs i nie zrobil dzisiaj wagi.
Nie zrobił? już po wazeniu? z jednej strony dobrze a z drugiej źle.
Mniej zarobi ale teoretycznie będzie miał siłę i lepsze samopoczucie. Lepiej gdyby hardkorowo scinal, byłby osłabiony.
 
Za Alveya 2.20 płacą. Co sądzicie warto na niego grać?

Alvey to taki zawodnik, który jak wchodzi do ringu to cieszy się jak z nowej zabawki a jak przegra to też się cieszy...
Niby tutaj pyknął Evansa, przegrał z Leitesem którego nasz Jotko przetyrał
Z drugiej strony Emeev patrząc na rekord, powygrywał z "weternami KSW" ale i z średnim Tokovem
Nie gram tego zakładu, bo wiemy jakie mogą być doświadczenia w 1 walkach Ruskich w UFC, a może doświadczenie Alveya wygra..

No bet dla mnie
 
Mialem nie rzucać takich duzych tasm ale chce was zapytac o opinie:

Ramazan Emeev (1.57)
Devin Clark (1.6)
Gegard Mousasi (1.12) (bellator)
Karolina Kowalkiewicz (1.18)
Oskar Piechota (1.47)
kurs całkowity 4.88

chce postawic 333zl zeby wygrac 1430.09 zł

@Puczi @HeyPussyRUstillThere @Jakub Madej @Biedroo155 @kapitanameryka @biernas96 i oczywiscie reszta.. bardzo prosze o wasza szczera opinie
Ja mam w typerze Janka :P
Reszta powinna wejść.
Tzn to wszystko może wejść, ale to jest jedyny zakład gdzie typowałbym inaczej albo odpuścił gdybym miał grać taką taśmę.
 
Ja mam w typerze Janka :P
Reszta powinna wejść.
Tzn to wszystko może wejść, ale to jest jedyny zakład gdzie typowałbym inaczej albo odpuścił gdybym miał grać taką taśmę.
A czym sie kierujesz obstawiajac Janka ? Ogladalem walki Clarka i prezentuje styl który moze napsuc krwi Jankowi ;) jedyne dwa minusy Clarka to jego podejrzana szczeka i gabaryty na ta wage
 
Mialem nie rzucać takich duzych tasm ale chce was zapytac o opinie:

Ramazan Emeev (1.57)
Devin Clark (1.6)
Gegard Mousasi (1.12) (bellator)
Karolina Kowalkiewicz (1.18)
Oskar Piechota (1.47)
kurs całkowity 4.88

chce postawic 333zl zeby wygrac 1430.09 zł

@Puczi @HeyPussyRUstillThere @Jakub Madej @Biedroo155 @kapitanameryka @biernas96 i oczywiscie reszta.. bardzo prosze o wasza szczera opinie
jak uważasz że Clark wygra,to graj go przez decyzję, kurs lepszy.
 
Pograłem dla zabawy żeby jeszcze podkręcić emocje na hali

Cerrone, Donald - Rounds 3-4 @ 6.75
Cerrone przez poddanie @ 3.75
Piechota, Oskar by Submission + Emeev, Ramazan + Gegard przed czasem @ 9.24
Kowalkiewicz, Karolina by Decision + Piechota - Wilson Ponad 1.5 + Gegard przed czasem @ 4.61
 
Obejrzalem jeszcze raz walkę Janka i dwie ostatnie Clarka ( raz jeszcze)
kurwa... nie obstawiam Clarka, ma dziurawa stojke i Janek go moze czyms ustrzelic
druga sprawa, wbrew pozorom Janek wcale nie wygladal az tak zle kondycyjnie w walce z Patrickiem, tlen siadl mu dopiero w trzeciej rundzie a w drugiej nawet udalo mu sie zaliczyc obalenie. @HeyPussyRUstillThere juz wiem czemu go wrzuciles w typerze hehe :cool:
 
Obejrzalem jeszcze raz walkę Janka i dwie ostatnie Clarka ( raz jeszcze)
kurwa... nie obstawiam Clarka, ma dziurawa stojke i Janek go moze czyms ustrzelic
druga sprawa, wbrew pozorom Janek wcale nie wygladal az tak zle kondycyjnie w walce z Patrickiem, tlen siadl mu dopiero w trzeciej rundzie a w drugiej nawet udalo mu sie zaliczyc obalenie. @HeyPussyRUstillThere juz wiem czemu go wrzuciles w typerze hehe :cool:
Przeczytaj jeszcze dobrą analizę na konkurencyjnym portalu :)
Ale żeby nie było na mnie jak Janek przegra :deniro: :neildegrassewhoa:
 
Staska? rywal calkiem niezly, a Stasiek cardio fatalne jak na 66

Do porobienia rywal. Damian się ostatnio spompowal bo walczył ze znacznie lepszym rywalem, niż Kelleher. Munhoz to kozak, a Damian trenuje u Jacksona, zaczął po walce z Grantem i już z Pedro pokazał spory progres. Myślę, że teraz będzie jeszcze lepiej. Stasiak 2/5
 
Mialem nie rzucać takich duzych tasm ale chce was zapytac o opinie:

Ramazan Emeev (1.57)
Devin Clark (1.6)
Gegard Mousasi (1.12) (bellator)
Karolina Kowalkiewicz (1.18)
Oskar Piechota (1.47)
kurs całkowity 4.88

chce postawic 333zl zeby wygrac 1430.09 zł

@Puczi @HeyPussyRUstillThere @Jakub Madej @Biedroo155 @kapitanameryka @biernas96 i oczywiscie reszta.. bardzo prosze o wasza szczera opinie
Mousasi już Ci wszedł.
Emeev moim zdaniem wygra przez dec.
Oskara również gram na kuponie z mousasi. Licze że nie będzie miał łatwo ale przebrnie efektownie przez swój debiut.
Nie mam zdania co do reszty.
Na przyszłość nie lepiej jest Ci zgrać deble? Lub single? Zawsze to częściej wpadnie do kabzy.
 
Back
Top