Zwyrolisko

Gdyby dawanie dupy bylo skomplikowane to dupy dawali by mężczyźni, a nie kobiety.
039305_r1_300.jpg
 
Pozostając w tematyce sztuk walki:
Zarówno Gail Jensen, jak i Marina Anderson potwierdziły, że ich były mąż był fanem seksualnych praktyk bondage. Już w papierach rozwodowych Anderson wskazała, że jednym z powodów rozpadu ich małżeństwa były "odrażające i dewiacyjne zachowania seksualne, które mogły zagrażać życiu". David Winters [...] twierdzi, że aktor padł ofiarą tzw. Lady Boys - grupy transseksualnych prostytutek i oskarżył miejscową policję o próbę zatuszowania prawdy. "David Carradine został zamordowany... Nie mam wątpliwości, że stoją za tym Lady Boys [...].

:muttley:
 
Był taki seryjny morderca co lubic sie podduszac i trzepac kapucyna przy ofiarach. Jego pseudonim to były 3 litery(kazda to początek jakiegoś slowa). Ktoś kojarzy jak on się nazywał bo za huja nie mogę sobie przypomnieć i wpisać w google.
Mówisz o Edmundzie Kolanowskim? Tym pojebie od zaspokajania się odcinając piersi i narządy rodne po uduszeniu? Tego pojeba światowi psychiatrzy uznali za przypadek ciężki i wyjątkowy
 
Last edited:
:rutekajak:

Odpowiednią projekcją wszystko mogę udowodnić, tak jak ty to robisz

:awesome:




Przynajmniej chyba zauważasz, że większość tego co mi się zarzuca na forum to projekcje. Od Konfliktu, kiedy to pieprzą jakieś głupoty, za rzekomo bronie Ukraińców którzy robią coś złego, po kilka stron kłótni z siedem czy innymi torpedami, którzy wymyslaga po prostu historię i tego nawet nie ukrywają.


Dobrze, że to zauważasz :p
 
To, w którym teraz temacie piszemy o tych puszczalskich Polkach? :awesome:

F67kEFcWgAAqPsE


Może jakbyście okazywali Polkom szacunek a nie mówili ciągle, że to kurwy, to i Wam by zaczęły dawać. Jeszcze wiele musicie się nauczyć :p

A co sądzisz o mężczyznach jeżdżących na Azjatki? :P
 
Last edited:
Ty chyba dalej nie rozumiesz, ze nikt nie chce tutaj ruchać kurew. To nic specjalnego i fajnego, a zeby kurwa dała dupy. Chcesz to sobie ruchaj kurwy.

Po Twoich postach widać, ze każdą konwersacje sprowadzasz do "dawania". Skad to się bierze?jakie traumy etc?



Wiem. Sam nie chce ruchać kurew i ich nie rucham. Więc jeżeli się zgadzamy to w czym problem?
 
Oczywiście że nie, ale kurwiąc się i będąc wyjebany bez mydła w związku przez ukrainkę, jesteś ostatnią osobą która powinna to oceniać :kis:


Ani się nie kurwie ani nie wyjebała mnie żadna Ukrainka. Zresztą dyskusja z Tobą nie ma sensu bo cały czas kłamiesz wbrew faktom, jak np wczoraj o tym co o mnie napisałeś, mimo że czarno na białym wręcz są z moich cytatów z tego przeciwieństwa.

Wiex jeżeli kłamiesz dla trollingu to nie ma sensu gadać a jeżeli wierzysz w rzeczy o których wiesz że je sam wymyślasz to jesteś upośledzonym i rozmowa wtedy tez nie ma sensu
 
Ani się nie kurwie ani nie wyjebała mnie żadna Ukrainka. Zresztą dyskusja z Tobą nie ma sensu bo cały czas kłamiesz wbrew faktom, jak np wczoraj o tym co o mnie napisałeś, mimo że czarno na białym wręcz są z moich cytatów z tego przeciwieństwa.

Wiex jeżeli kłamiesz dla trollingu to nie ma sensu gadać a jeżeli wierzysz w rzeczy o których wiesz że je sam wymyślasz to jesteś upośledzonym i rozmowa wtedy tez nie ma sensu
Proszę oświecony sralibucie. Ucz Nas niewiernych, o zdrowych relacjach, podbojach miłosnych i wolności namiotowej. Oddajemy się w twoje ręce :frankapprove:
 
Dla mnie kurwą powinno się określać, zgodnie z pierwotnym znaczeniem: kobietę, która bierze pieniądze (lub inne formy zapłaty) za świadczenie usług seksualnych (nie wiem czy sranie na klatę się do tego zalicza). Istnieje wiele innych bardziej pasujących określeń dla Pań robiących to samo co kurwy, jednakże nie biorących za to pieniędzy. Skoro sprzeczamy się o nazewnictwo proponuje korzystać z poniższych lub słownika przekleństw i wulgaryzmów Macieja Grochowskiego:

Np. wywłoka, szmata, wycieruch, bezwstydnica, rozpustnica.
 
Proszę oświecony sralibucie. Ucz Nas niewiernych, o zdrowych relacjach, podbojach miłosnych i wolności namiotowej. Oddajemy się w twoje ręce :frankapprove:


Nie muszę nikogo pouczać. Ale po prostu kto wymyśla na mój temat rzeczy o których wie, że są nieprawdziwe, i schizofrenicznej jednocześnie w nie wierzy to jest dla mnie debilem. I tyle
 
Dla mnie kurwą powinno się określać, zgodnie z pierwotnym znaczeniem: kobietę, która bierze pieniądze (lub inne formy zapłaty) za świadczenie usług seksualnych (nie wiem czy sranie na klatę się do tego zalicza). Istnieje wiele innych bardziej pasujących określeń dla Pań robiących to samo co kurwy, jednakże nie biorących za to pieniędzy. Skoro sprzeczamy się o nazewnictwo proponuje korzystać z poniższych lub słownika przekleństw i wulgaryzmów Macieja Grochowskiego:

Np. wywłoka, szmata, wycieruch, bezwstydnica, rozpustnica.


O, rozpustnica najładniejsze. Bezwstydnica nie zawsze bo wiele z nich się tym nie chwali ze wstydu
 
Back
Top