Zwyrolisko

Skoro to zwyrolisko to pytanko by zmienic temat

Ruchalibyscie helupiare?


Wolałbym nie widzieć. Chyba jedynie mogłem trafić na prostytutkę heroinistke, innej opcji nie ma.


A ruchalibyscie puszczalska która miała przed Wami 20 partnerek seksualnych i z jedną z nich chciałaby Wam obciągać?
 
Skoro to zwyrolisko to pytanko by zmienic temat

Ruchalibyscie helupiare?
Kiedyś ćpunkę ruchałem, ale ona to bardziej tam zioło czy inne szybkie tematy. Trzeba było jednak po pewnym momencie to skończyć bo tam grubo pod kopułą nie stykało.
 
F64EIC5XQAACBup.jpg
 
NO nie mogę z tego slowa INCEL. Skad to się wzieło? Generalnie z definicji incel to taka meska wersja wspolczesnej feministki.
View attachment 78980

Sa jeszcze jakies podobne nowe slowa jak incel.

Julka, redpill. Więcej chyba nie kojarzę.

Swoją drogą w Polsce jest minimum 46 s inceli, bo tyłu uczestniczyło w spotkaniu grupy "Patriarchat" :p
 
Last edited:
Ciagle ataki na normalnych bialych mezczyzn przez lewackie radykalne scieki.

"Obrzydzeniem samym soba, rasizmem" "w większości sa to biali heteroseksualni mężczyźni" :arielcry:
 
Ciagle ataki na normalnych bialych mezczyzn przez lewackie radykalne scieki.

"Obrzydzeniem samym soba, rasizmem" "w większości sa to biali heteroseksualni mężczyźni" :arielcry:


A w rzeczywistości największymi incelami są ciapaci i czarni. No ale nie w naszym kraju.
Zresztą, już abstrahując od incelstwa, po naszym forum widać że nienawiść do kobiet wśród białych konserwatystów ma się świetnie :p
 
A w rzeczywistości największymi incelami są ciapaci i czarni. No ale nie w naszym kraju.
Zresztą, już abstrahując od incelstwa, po naszym forum widać że nienawiść do kobiet wśród białych konserwatystów ma się świetnie :p
Przeciez nikt tu nie glosi nienawisci do kobiet. Co wiecej wielu uzytkownikow ma zony i rodziny. Mysle ze akurat uzytkownicy forum maja sie dobrze.

Nienawisc jest do kurestwa i upadku zasad moralnych co jest zdrowym zachowaniem.
 
Przeciez nikt tu nie glosi nienawisci do kobiet. Co wiecej wielu uzytkownikow ma zony i rodziny. Mysle ze akurat uzytkownicy forum maja sie dobrze.

Nienawisc jest do kurestwa i upadku zasad moralnych co jest zdrowym zachowaniem.


Nie no, pierdolenie że 3/4 kobiet czy 80% polek to kurwy, podludzie, to właśnie nienawiśc i pogardą do kobiet. To jak z Ukraińcami "Ukraińcy to podludzie, ale wiem że są wyjątki". To samo tutaj. Kobiety to kurwy i zło, a wyjątki, te 20%, potwierdza regułę. I naginanie rzeczywistości by udowodnić że to prawda, że z każdej nawet najbardziej dobrej i nie robiącej nikomu kobiety zrobi się kurwę.
Dla mnie to zwykła nienawiść do kobiet i tyle. To że mają żony i rodziny tego nie zmienia.
 
Nie no, pierdolenie że 3/4 kobiet czy 80% polek to kurwy, podludzie, to właśnie nienawiśc i pogardą do kobiet. To jak z Ukraińcami "Ukraińcy to podludzie, ale wiem że są wyjątki". To samo tutaj. Kobiety to kurwy i zło, a wyjątki, te 20%, potwierdza regułę. I naginanie rzeczywistości by udowodnić że to prawda, że z każdej nawet najbardziej dobrej i nie robiącej nikomu kobiety zrobi się kurwę.
Dla mnie to zwykła nienawiść do kobiet i tyle. To że mają żony i rodziny tego nie zmienia.
Nie wiem, nie powiedzialbym ze nienawidze kobiet.

Nie lubie kurestwa, puszczalstwa, feminazizmu, radykalnej propagandy lewicowej (nie wszystkie poglady lewicowe sa glupie). Jesli to jest nienawiscia do kobiet czy do jakis grup spolecznych to pojecie nienawisci jest bardzo roznie postrzegane.
 
Nie wiem, nie powiedzialbym ze nienawidze kobiet.

Nie lubie kurestwa, puszczalstwa, feminazizmu, radykalnej propagandy lewicowej (nie wszystkie poglady lewicowe sa glupie). Jesli to jest nienawiscia do kobiet czy do jakis grup spolecznych to pojecie nienawisci jest bardzo roznie postrzegane.

No ale kobiety prawicowe i konserwatywne też uprawiają seks dla przyjemności, nie tylko będąc w poważnym związku. Ale serio uważasz że jak kobieta zrobi to kilka razy w życiu poza związkiem to jakaś puszczalska kurwa? Jeżeli nikomu nie szkodzi tym? Dlaczego uważasz za złego kogoś, kto nie robi nikomu krzywdy?
Przecież to absurd. I akurat to, że kobiety mogą mieć przyjemność z seksu a nie tylko mężczyźni, jak było do czasów rewolucji seksualnej, to dla mnie jedno z największych osiągnięć lewicy, obok tego że nie zpierdalamy po 100 godzin w tygodniu bez ubezpieczenia.
Prawicowcy chełpią się że tamte czasy były lepsze, gdy chłop był panem i na wszystkich zarabial, kobieta miała spełniać się w kuchni i liczył się tylko orgazm mężczyzn.
Podczas gdy te różowe lata miały ciemną stronę - gigantyczne depresję i uzależnienie od leków, frustrację, przemoc domowa na ogromną skalę. Samobójstwa też mężczyźni wtedy popełniali na ogromną skalę. Bo taki toksyczny patriarchat i presja jaka narzuca szkodzi im do dziś jak kobietom. Nawet nie wyobrażasz sobie ilu mężczyzn można by uratować od śmierci czy bezdomności gdyby nie zaszczepiony przez patriarchat mit, że mężczyzna nie może okazywać słabości, iść do psychologa tylko musi być twardy
 
No ale kobiety prawicowe i konserwatywne też uprawiają seks dla przyjemności
Zgadzam sie, lecz jest roznica miedzy seksem dla przyjemnosci a rozwiązłością.
to dla mnie jedno z największych osiągnięć lewicy że nie zpierdalamy po 100 godzin w tygodniu bez ubezpieczenia.
To prawda
Prawicowcy chełpią się że tamte czasy były lepsze, gdy chłop był panem i na wszystkich zarabial, kobieta miała spełniać się w kuchni i liczył się tylko orgazm mężczyzn.
To glupi poglad, mysle ze normalni ludzie wyznający prawicowe poglady zdaja sobiez tego sprawe.
Nawet nie wyobrażasz sobie ilu mężczyzn można by uratować od śmierci czy bezdomności gdyby nie zaszczepiony przez patriarchat mit, że mężczyzna nie może okazywać słabości, iść do psychologa tylko musi być twardy
Prawda. Tyle ze to dziala tez w druga strone, lewicowe klepanie wszystkich po plecach od grubasow do ludzi z zaburzeniami psychicznymi itd robi ze spoleczenstwa slaba papke gdzie wszystko jest usprawiedliwione i tolerowane pod szyldem "rownosci i tolerancji".
 
Zgadzam sie, lecz jest roznica miedzy seksem dla przyjemnosci a rozwiązłością.

To prawda

To glupi poglad, mysle ze normalni ludzie wyznający prawicowe poglady zdaja sobiez tego sprawe.

Prawda. Tyle ze to dziala tez w druga strone, lewicowe klepanie wszystkich po plecach od grubasow do ludzi z zaburzeniami psychicznymi itd robi ze spoleczenstwa slaba papke gdzie wszystko jest usprawiedliwione i tolerowane pod szyldem "rownosci i tolerancji".


Tylko różnimy się w tym, że ja nie uważam by rozwiązłość w skali mikro była czyms złym. Dla mnie zło jest wtedy gdy robisz komus krzywdę.
Skala makro to co innego już bo zmiany społeczne, niż demograficzny są z tym związane. Każdy postęp przynosi plusy i minusy. Wyzwolenie kobiet czy pracownika jako niewolnika było wielkim osiągnięciem, plusów nie trzeba przedstawiac, ale kosztem np zaburzenia rodziny jako podstawowej komórki społecznej czy niżem demograficznym w pierwszym przypadku a nieodłącznyni elementami socjalizmu i problemów z tego wynikających drugi.

Też pytanie czym jest rozwiązłość. Dla mnie kobieta która miała nawet kilkunastu partnerów nie jest rozwiązła. Ale wiem, że inni mają prawo uważać inaczej bo ja jestem wyjątkiem.
I wiem też, że kobiety rozwiązłe mogą być kochającymi i dobrymi monogamistkami i matkami. To nie jest tak, że całe życie się tak żyje. Życie seksualne ma swój zegar. Ja byłem dość porządnym monogamista, a teraz wszedłem na etap rozwiązłości. Lecz znam siebie i wiem, że gdyby naszła taka potrzeba - mógłbym tworzyć znowu klasyczny związek. I normalne kobiety będą mnie chciały, bo wbrew pozorom tylko część odstrasza rozwiązła przeszłość partnera.


Ech, dobrze że widzisz że temat nie jest czarno biały.


Ja tylko żałuję że nie żyłem w latach 50,60. Wtedy łamanie tabu seksualnych miało romantyczny, rewolucyjny cel. Było buntem i idea. Dziś to po prostu styl życia, pieprzenie a buntować się nie ma przeciwko czemu bo społeczeństwo, wbrew temu co pisali chłopaki, się zmieniło(a może dlatego opisalem to na forum? Bo tutaj jest świat mentalnie rodem z lat 50, i jest się przeciwko czemu buntować :p )
 
to jest piękne jak te przygłupy ze światopoglądem sralibuta wpadają we własną pułapkę. Wszystkie kompleksy, choroby psychiczne i naciąganie moralności pod płaszczykiem poprawności i tolerancji. Jeszcze dużo ludzi ucierpi zanim takie sralibuty zajebią głową o ścianę i pójdą po rozum do głowy. Nie dziwi mnie też wzrost samobójstw wśród młodych. Świat stanął na głowie, ale powoli ludzie widzą, że nie każde zboczenie i zaburzenie da się tolerować.

Teraz zapraszam do zabawy. Stwórzmy "słownik synonimów sralibuta". Każdą odrażającą rzecz jaką można zrobić określmy tak, że w pewnych środowiskach z wypranymi mózgami brzmi spoko. Ja zacznę:
Lizałem dupę kurwie - uprawiałem rimming z sexworkerką
Mieszkam w namiocie w lesie- jestem wolnym człowiekiem
Kurwie się z dupodajkami - mam stosunki intymne z kobietami wyzwolonymi
Manipuluje kobietami z zaburzeniami psychicznymi, nakłaniając je do orgii - przyjaźnie się z ciekawymi kobietami i czerpiemy z życia garściami
Ukrainiec dźgnął kogoś nożem w Polsce - przyjaciel z Ukrainy z powodu traumy spowodowanej wojną w swoim kraju musiał rozładować swoje napięcie
 
to jest piękne jak te przygłupy ze światopoglądem sralibuta wpadają we własną pułapkę. Wszystkie kompleksy, choroby psychiczne i naciąganie moralności pod płaszczykiem poprawności i tolerancji. Jeszcze dużo ludzi ucierpi zanim takie sralibuty zajebią głową o ścianę i pójdą po rozum do głowy. Nie dziwi mnie też wzrost samobójstw wśród młodych. Świat stanął na głowie, ale powoli ludzie widzą, że nie każde zboczenie i zaburzenie da się tolerować.

Teraz zapraszam do zabawy. Stwórzmy "słownik synonimów sralibuta". Każdą odrażającą rzecz jaką można zrobić określmy tak, że w pewnych środowiskach z wypranymi mózgami brzmi spoko. Ja zacznę:
Lizałem dupę kurwie - uprawiałem rimming z sexworkerką
Mieszkam w namiocie w lesie- jestem wolnym człowiekiem
Kurwie się z dupodajkami - mam stosunki intymne z kobietami wyzwolonymi
Manipuluje kobietami z zaburzeniami psychicznymi, nakłaniając je do orgii - przyjaźnie się z ciekawymi kobietami i czerpiemy z życia garściami
Ukrainiec dźgnął kogoś nożem w Polsce - przyjaciel z Ukrainy z powodu traumy spowodowanej wojną w swoim kraju musiał rozładować swoje napięcie


Na czym opierasz tezę, że to wszystko to choroby psychiczne itd?
I pod jakim względem ten wpis ma coś wspólnego ze mną?

Lizałem cipkę kurwie i uważam że po prostu lizalem cipkę kurwie. Nie usprawiedliwiam tego i uważam że kurestwo jest haniebne i chodzenie na kurwy jest haniebne, i promocja prostytucji jest haniebną. Dlaczego robisz coś co np @PaulPGR i przypisujesz mi wymyślone poglądy itd?



Skąd wiesz, że kurwie się z dupodajkami?


Co masz do podróży po górach?

Na jakiej podstawie twierdzisz że manipuluje jakaś zaburzona psychicznie dziewczyna?


Dlaczego kłamiesz że uważam ukraińskiego mordercę za jakiegoś staumatyzowanego?

Jak już zauważył @Rododendron to co tu robisz to zwyczajne upośledzone szukanie atencji- takie wymyślanie nieistniejących rzeczy dla poklasku tłumu.



Nie wiem po co tu nasrales.

Zrobiłeś taki elaborat o wymyślonych przez Ciebie rzeczach. W jakim celu?
 
Na czym opierasz tezę, że to wszystko to choroby psychiczne itd?
I pod jakim względem ten wpis ma coś wspólnego ze mną?

Lizałem cipkę kurwie i uważam że po prostu lizalem cipkę kurwie. Nie usprawiedliwiam tego i uważam że kurestwo jest haniebne i chodzenie na kurwy jest haniebne, i promocja prostytucji jest haniebną. Dlaczego robisz coś co np @PaulPGR i przypisujesz mi wymyślone poglądy itd?



Skąd wiesz, że kurwie się z dupodajkami?


Co masz do podróży po górach?

Na jakiej podstawie twierdzisz że manipuluje jakaś zaburzona psychicznie dziewczyna?


Dlaczego kłamiesz że uważam ukraińskiego mordercę za jakiegoś staumatyzowanego?

Jak już zauważył @Rododendron to co tu robisz to zwyczajne upośledzone szukanie atencji- takie wymyślanie nieistniejących rzeczy dla poklasku tłumu.
Odpisuje od razu. Odpowiadam "nie czytałem":suchykarol:
Nie daję więcej atencji. Mam nadzieję, że zabawa ze słownikiem się przyjmie.
 
Odpisuje od razu. Odpowiadam "nie czytałem":suchykarol:
Nie daję więcej atencji. Mam nadzieję, że zabawa ze słownikiem się przyjmie.


Tak myślałem.

Przyszedłeś, nakłamales, wiesz że kłamiesz i piszesz wymyślone rzeczy, i udajesz greka gdy ktoś ci to udowodnić.

Zwykła atencyjna kurwa z ciebie. Ja przynajmniej nie kłamie i nie zmyślam dla czyjegoś poklasku.

Mam nadzieję, że trollujesz. Bo nie możesz być tam głupi, by wierzyć w rzeczy które są ewidentnie wymyślone.


Przykre jest to, że ty uprawiasz seks tylko musząc manipulować zaburzona laska by cię chciała. To skurwysyństwo, a skoro masz taką wizję świata to musisz znać to z autopsji. Inaczej tego nie można wytlumaczyc
 
Last edited:
Na czym opierasz tezę, że to wszystko to choroby psychiczne itd?
I pod jakim względem ten wpis ma coś wspólnego ze mną?

Lizałem cipkę kurwie i uważam że po prostu lizalem cipkę kurwie. Nie usprawiedliwiam tego i uważam że kurestwo jest haniebne i chodzenie na kurwy jest haniebne, i promocja prostytucji jest haniebną. Dlaczego robisz coś co np @PaulPGR i przypisujesz mi wymyślone poglądy itd?



Skąd wiesz, że kurwie się z dupodajkami?


Co masz do podróży po górach?

Na jakiej podstawie twierdzisz że manipuluje jakaś zaburzona psychicznie dziewczyna?


Dlaczego kłamiesz że uważam ukraińskiego mordercę za jakiegoś staumatyzowanego?

Jak już zauważył @Rododendron to co tu robisz to zwyczajne upośledzone szukanie atencji- takie wymyślanie nieistniejących rzeczy dla poklasku tłumu.



Nie wiem po co tu nasrales.

Zrobiłeś taki elaborat o wymyślonych przez Ciebie rzeczach. W jakim celu?
Mordo, ale mnie to nie wpierdalaj w te wasze przepychanki. Znów manipulujesz, bo ja się przypierdoliłem do @PaulPGR, bo zarzucił Ci hołdowanie napierdalaniu kobiet i gwałtom, a to było oczywiste pomówienie. Więc wojujcie sobie dalej, ale ode mnie się proszę odpierdolić.
 
Mordo, ale mnie to nie wpierdalaj w te wasze przepychanki. Znów manipulujesz, bo ja się przypierdoliłem do @PaulPGR, bo zarzucił Ci hołdowanie napierdalaniu kobiet i gwałtom, a to było oczywiste pomówienie. Więc wojujcie sobie dalej, ale ode mnie się proszę odpierdolić.


Ok.

Po prostu tutaj sobie typ wymyślił że popieram prostytucję co jest oczywistym pomówieniem, lub że uważam morderców z Ukrainy za usprawiedliwionych bo mają traumy, co jest równie wielkim pomówieniem.

Nie wspominając o wymyslach że wykorzystuje jakieś zaburzone psychicznie laski xd
Bo tego nie można udowodnić, a te pierwsze dwie rzeczy że są wymysłem to udowadnialna prawda.
 
to jest piękne jak te przygłupy ze światopoglądem sralibuta wpadają we własną pułapkę. Wszystkie kompleksy, choroby psychiczne i naciąganie moralności pod płaszczykiem poprawności i tolerancji. Jeszcze dużo ludzi ucierpi zanim takie sralibuty zajebią głową o ścianę i pójdą po rozum do głowy. Nie dziwi mnie też wzrost samobójstw wśród młodych. Świat stanął na głowie, ale powoli ludzie widzą, że nie każde zboczenie i zaburzenie da się tolerować.

Teraz zapraszam do zabawy. Stwórzmy "słownik synonimów sralibuta". Każdą odrażającą rzecz jaką można zrobić określmy tak, że w pewnych środowiskach z wypranymi mózgami brzmi spoko. Ja zacznę:
Lizałem dupę kurwie - uprawiałem rimming z sexworkerką
Mieszkam w namiocie w lesie- jestem wolnym człowiekiem
Kurwie się z dupodajkami - mam stosunki intymne z kobietami wyzwolonymi
Manipuluje kobietami z zaburzeniami psychicznymi, nakłaniając je do orgii - przyjaźnie się z ciekawymi kobietami i czerpiemy z życia garściami
Ukrainiec dźgnął kogoś nożem w Polsce - przyjaciel z Ukrainy z powodu traumy spowodowanej wojną w swoim kraju musiał rozładować swoje napięcie
Kazałem mojej partnerce seksualnej zrobić loda obcemu przy wszystkich. - pomogłem dziewczynie odnaleźć siebie i pozbyć się kompleksów.
 
Kazałem mojej partnerce seksualnej zrobić loda obcemu przy wszystkich. - pomogłem dziewczynie odnaleźć siebie i pozbyć się kompleksów


Tylko że ja ani czegoś takiego nie kazałem ani nie twierdziłem że to leczy z kompleksów xd
 
Na chuj się wpierdalasZ, pytał cię ktoś o zdanie?
To już niech lud oceni, lud nie jest głupi, lud widział co pisałeś.

Lud jest głupi. Lud głosuje za socjalistami bo dają socjal. Lud nie wie co pisałem że jeżeli wierzy w bzdurę która wymyśliłeś czy schooker

Czyli popierał byś ideologię LGBT gdy lud ja popiera?

Będziesz popieral adopcje dzieci przez gejów jeśli społeczeństwo będzie popierać?

Już rozumiem twoja atencyjna szmatowatość. Ty nie wierzysz w to co o mnie piszesz tylko kierujesz się tym co popularne wśród ludu. Dlatego ty jesteś atencyjna kurwa a nie ja- bo ja nie piszę tego co pisze bo takie poglądy ma lud.
Sprzedajesz się dla poklasku. A i fdktem jest że notorycznie powolujesz się w swoich wypowiedziach na opinie większości, potwierdzając tym, że się szmacisz przed ludem
 
Back
Top