Zwyrolisko

Ale mnie wyjaśniłeś, to jest twoja interpretacja tekstów notorycznie rzucanych w twoim kierunku przez zdecydowaną WIĘKSZOŚĆ? Od nauczycielki języka Polskiego niestety dostałbyś niedostateczny, w sumie jest to możliwe że czytasz te 200 książek rocznie, tylko że czytasz wiecznie jedną i tę samą i za każdym razem rozumiesz ja całkowicie odwrotnie więc w nieskończoność do niej wracasz, nie, nie będę popierał takich rzeczy o których napisałeś, większość popiera Ukraińców, ja nie, więc twoja teza już na tym się wyjebała ze schodów, za to ja doskonale wszystkim w ciebie trafiam i na tyle cię to boli że próbujesz uskuteczniać nietrafione wycieczki w moją stronę powtarzając w koło jedno i to samo, czyli pisząc mi coś o atencji, gdzie każdy z tobą na czele wie że największą atencyjną kurwą na tym forum jesteś ty, powtarzasz to tyle razy względem mnie bo liczysz na to że kłamstwo za setnym razem stanie się prawdą, niestety nie w naszym przypadku, jednak jeśli chcesz się przekonać to próbuj dalej, zostało ci jeszcze 91 postów na temat mnie i mojej potrzeby atencji do napisania, zobaczymy czy później te brednie zamienią się w kłamstwo oraz czy dzięki temu obraz twojej osoby na forum czy poza nim się zmieni.
Tik tak.

Aha, nie sil się na odpisywanie bo ja już wszystko w temacie wyjaśniłem a ty jak zwykle puścisz wodospad liter w 85% nie na temat obecnej wymiany zdań, CZYLI zaczniesz mnie pytać co uważam na oczywiste tematy.

Czyli zaraz odpiszesz że się zgadzam z adopcją dzieci przez gejów bo przecież tego dotyczy cały mój post, czyli dyskusja będzie się dalej toczyć czyli twoja atencja będzie zaspokajana czyli jak ktoś inny zaraz się włączy w dyskusję będziecie ja kontynuować czyli ponieważ iż będziesz miał z kim dyskutować czyli będzie ci się wydawać że twoje życie nie jest takie chujowe czyli naprawdę jest.


Czyli to dobry wytrych na dyskusję, zaczynając zdanie od czyli zawsze można odpowiedzieć w sposób panujący do narracji, czyli przykład:

-Czyli uważasz że geje powinni móc adoptować dzieci?

- tak uważam/nie nie uważam | to jest nieważne jaka odpowiedź padnie.

- ale przecież ja zapytałem a nie stwierdziłem/ przecież ja stwierdziłem a nie pytałem.



Zdanie zaczynające się od słowa czyli jest kluczem do nieskończonej bezsensownej dyskusji.

Czyli znów mam rację, zagram sobie na konsoli, a ten łeb niech popłacze w rogu jak znów prawda dotrze do celu.
 
Last edited:
Ale mnie wyjaśniłeś, to jest twoja interpretacja tekstów notorycznie rzucanych w twoim kierunku przez zdecydowaną WIĘKSZOŚĆ? Od nauczycielki języka Polskiego niestety dostałbyś niedostateczny, w sumie jest to możliwe że czytasz te 200 książek rocznie, tylko że czytasz wiecznie jedną i tę samą i za każdym razem rozumiesz ja całkowicie odwrotnie więc w nieskończoność do niej wracasz, nie, nie będę popierał takich rzeczy o których napisałeś, większość popiera Ukraińców, ja nie, więc twoja teza już na tym się wyjebała ze schodów, za to ja doskonale wszystkim w ciebie trafiam i na tyle cię to boli że próbujesz uskuteczniać nietrafione wycieczki w moją stronę powtarzając w koło jedno i to samo, czyli pisząc mi coś o atencji, gdzie każdy z tobą na czele wie że największą atencyjną kurwą na tym forum jesteś ty, powtarzasz to tyle razy względem mnie bo liczysz na to że kłamstwo za setnym razem stanie się prawdą, niestety nie w naszym przypadku, jednak jeśli chcesz się przekonać to próbuj dalej, zostało ci jeszcze 91 postów na temat mnie i mojej potrzeby atencji do napisania, zobaczymy czy później te brednie zamienią się w kłamstwo oraz czy dzięki temu obraz twojej osoby na forum czy poza nim się zmieni.
Tik tak




Czyli twierdzzysz, że prawda jest to a to, bo tak twierdzi większość, jednocześnie twierdząc że to nie prawda?

Z mojej strony kłamstwem jest to, że często piszesz o tym że masz poparcie większości forum?
A mógłbyś po prostu podać dowód np na to że napisałem iż kazałem obciągać lasce obcemu kolesiowi i że to po to by wyleczyć jej kompleksy.

Przecież tłuszcza swoją opinią nie może być dowodem, imbecylku xd


Jeżeli nie jesteś atencyjna kurwa to w jakim celu wymyślasz różne rzeczy na mój temat od kilku miesięcy?

Ciągle pisząc to samo?
 
Aha, nie sil się na odpisywanie bo ja już wszystko w temacie wyjaśniłem a ty jak zwykle puścisz wodospad liter w 85% nie na temat obecnej wymiany zdań, CZYLI zaczniesz mnie pytać co uważam na oczywiste tematy.

Czyli zaraz odpiszesz że się zgadzam z adopcją dzieci przez gejów bo przecież tego dotyczy cały mój post, czyli dyskusja będzie się dalej toczyć czyli twoja atencja będzie zaspokajana czyli jak ktoś inny zaraz się włączy w dyskusję będziecie ja kontynuować czyli ponieważ iż będziesz miał z kim dyskutować czyli będzie ci się wydawać że twoje życie nie jest takie chujowe czyli naprawdę jest.


Czyli to dobry wytrych na dyskusję, zaczynając zdanie od czyli zawsze można odpowiedzieć w sposób panujący do narracji, czyli przykład:

-Czyli uważasz że geje powinni móc adoptować dzieci?

- tak uważam/nie nie uważam | to jest nieważne jaka odpowiedź padnie.

- ale przecież ja zapytałem a nie stwierdziłem/ przecież ja stwierdziłem a nie pytałem.



Zdanie zaczynające się od słowa czyli jest kluczem do nieskończonej bezsensownej dyskusji.

Czyli znów mam rację, zagram sobie na konsoli, a ten łeb niech popłacze w rogu jak znów prawda dotrze do celu.

Czyli twierdzzysz, że prawda jest to a to, bo tak twierdzi większość, jednocześnie twierdząc że to nie prawda?

Z mojej strony kłamstwem jest to, że często piszesz o tym że masz poparcie większości forum?
A mógłbyś po prostu podać dowód np na to że napisałem iż kazałem obciągać lasce obcemu kolesiowi i że to po to by wyleczyć jej kompleksy.

Przecież tłuszcza swoją opinią nie może być dowodem, imbecylku xd


Jeżeli nie jesteś atencyjna kurwa to w jakim celu wymyślasz różne rzeczy na mój temat od kilku miesięcy?

Ciągle pisząc to samo?


No zobaczcie kurwa, jebany jasnowidz, właśnie zrobił dokładnie to o czym napisałem, geniusz kurwa, geniusz.
 
Ale mnie wyjaśniłeś, to jest twoja interpretacja tekstów notorycznie rzucanych w twoim kierunku przez zdecydowaną WIĘKSZOŚĆ? Od nauczycielki języka Polskiego niestety dostałbyś niedostateczny, w sumie jest to możliwe że czytasz te 200 książek rocznie, tylko że czytasz wiecznie jedną i tę samą i za każdym razem rozumiesz ja całkowicie odwrotnie więc w nieskończoność do niej wracasz, nie, nie będę popierał takich rzeczy o których napisałeś, większość popiera Ukraińców, ja nie, więc twoja teza już na tym się wyjebała ze schodów, za to ja doskonale wszystkim w ciebie trafiam i na tyle cię to boli że próbujesz uskuteczniać nietrafione wycieczki w moją stronę powtarzając w koło jedno i to samo, czyli pisząc mi coś o atencji, gdzie każdy z tobą na czele wie że największą atencyjną kurwą na tym forum jesteś ty, powtarzasz to tyle razy względem mnie bo liczysz na to że kłamstwo za setnym razem stanie się prawdą, niestety nie w naszym przypadku, jednak jeśli chcesz się przekonać to próbuj dalej, zostało ci jeszcze 91 postów na temat mnie i mojej potrzeby atencji do napisania, zobaczymy czy później te brednie zamienią się w kłamstwo oraz czy dzięki temu obraz twojej osoby na forum czy poza nim się zmieni.
Tik tak.

Aha, nie sil się na odpisywanie bo ja już wszystko w temacie wyjaśniłem a ty jak zwykle puścisz wodospad liter w 85% nie na temat obecnej wymiany zdań, CZYLI zaczniesz mnie pytać co uważam na oczywiste tematy.

Czyli zaraz odpiszesz że się zgadzam z adopcją dzieci przez gejów bo przecież tego dotyczy cały mój post, czyli dyskusja będzie się dalej toczyć czyli twoja atencja będzie zaspokajana czyli jak ktoś inny zaraz się włączy w dyskusję będziecie ja kontynuować czyli ponieważ iż będziesz miał z kim dyskutować czyli będzie ci się wydawać że twoje życie nie jest takie chujowe czyli naprawdę jest.


Czyli to dobry wytrych na dyskusję, zaczynając zdanie od czyli zawsze można odpowiedzieć w sposób panujący do narracji, czyli przykład:

-Czyli uważasz że geje powinni móc adoptować dzieci?

- tak uważam/nie nie uważam | to jest nieważne jaka odpowiedź padnie.

- ale przecież ja zapytałem a nie stwierdziłem/ przecież ja stwierdziłem a nie pytałem.



Zdanie zaczynające się od słowa czyli jest kluczem do nieskończonej bezsensownej dyskusji.

Czyli znów mam rację, zagram sobie na konsoli, a ten łeb niech popłacze w rogu jak znów prawda dotrze do celu.
Chlooooopie, nie dawaj tyle tego czyli bo bedzie za ostre :lesnarhappy:
 
No zobaczcie kurwa, jebany jasnowidz, właśnie zrobił dokładnie to o czym napisałem, geniusz kurwa, geniusz.



Przzyznajesz, że klamakes na mój temat skoro nie umiesz udowodnić swoich tezz i uciekasz z tego o czym piszemy w cos innego by rozmyślić?

Nie odpowiedź np czemu gdy rozmawiałem o wojnie na Ukrainie kilka razy wpierdalales się bez związku z tematem, by wymyślać jakieś kłamstwa o moim życiu w szkole?

Nie wyjaśnisz czemu kłamiesz w poprzednich postach na mój temat, tylko tradycyjnie go zmieniasz i uciekasz od merytoryki?

Dlaczego kłamiesz ciągle że piszesz prawdę na mój temat- skoro nie umiesz tej prawdy udowodnić?

A czasem kłamiesz mimo iż można ci udowodnić łatwo kłamstwo jak z tym że kazałem komuś obciągać kutasa?
 
Last edited:
Nie wyjaśnisz czemu kłamiesz w poprzednich postach na mój temat, tylko tradycyjnie go zmieniasz i uciekasz od merytoryki?
:juanlaugh:

Odnoszę wrażenie że gość próbuje mi zajebać tożsamość albo próbuje mi wcisnąć na wymianę swoją własną kurewską.

Co musi zachodzic w głowie że gościu tak projektuje rzeczywistość że wszystkie przytyki kierowane w jego stronę on połyka i kilka dni później wypluwa w czyjąś stronę projektując przy okazji że te zarzuty dotyczą tej osoby a nie osoby do której zostały pierwotnie skierowane czyli do halibuta?

Wiecie dobrze Panowie że go rozkminilem dawno temu, dlatego teraz żeby zadać mu największy ból poprostu wrzucę go do ignorowanych użytkowników, wiecie jak go dupsko będzie piekło? Już za 3...2....1.....:fck::tiphatb:
 
:juanlaugh:

Odnoszę wrażenie że gość próbuje mi zajebać tożsamość albo próbuje mi wcisnąć na wymianę swoją własną kurewską.

Co musi zachodzic w głowie że gościu tak projektuje rzeczywistość że wszystkie przytyki kierowane w jego stronę on połyka i kilka dni później wypluwa w czyjąś stronę projektując przy okazji że te zarzuty dotyczą tej osoby a nie osoby do której zostały pierwotnie skierowane czyli do halibuta?

Wiecie dobrze Panowie że go rozkminilem dawno temu, dlatego teraz żeby zadać mu największy ból poprostu wrzucę go do ignorowanych użytkowników, wiecie jak go dupsko będzie piekło? Już za 3...2....1.....:fck::tiphatb:




1.

Od kilku miesięcy wchodziłeś co jakiś czas w moje dyskusje i robiłeś elaboraty nie na temat treści moich rozmów z kimś.
Pisałeś jakieś swoje wymyślone historię na temat mojego życia prywatnego i dzieciństwa.
Od początku się Ciebie pytałem jaki to miało cel, pisać takie rzeczy na forum,rozpierdalajac wątki?
Pytam też się o dowody, bo przedstawiasz to jako fakt a nie kłamstwo.


2. Napisałeś że kazałem jakiejś łasce obciągnąć i że twierdziłem iż to wyleczy ja z kompleksów.


Piszesz setki znaków piszesz jakieś bzdury uciekając od tematu byle nie przyznać się do tego iż klamales. Dlaczego?
 
Bez tytułu.png
 
Wogole jeszcze jedno rzecz dla tych co nie zrobili tego co ja, czyli.

Gość myśli że jest wyzywany od atencjuszu i innych takich bo to gruby pocisk, dlatego on teraz nazywa każdego atencjuszem który ma inne zdanie niż on, z prostego powodu, ten autystyk myśli że my go obrażamy dla sportu i jak on nas tak samo zacznie wyzywać to będzie remis, niestety ten kretyn nie rozumie że nas to nie rusza bo nas to nie dotyczy, jestem przekonany że gdyby teraz każdy mu jechał od grubasów tłustych obleśnych to za miesiąc nawet @baastek gdyby mu coś odpisał nie w smak to zostałby zwyzywany bezmyślnie od grubasów.

Tutaj będzie magik jak nic, albo samotna starość, bo taka kurwa nawet kolegów w realnym życiu nie znajdzie i nie będzie miał szansy że wyląduje chociażby pod mostem z kilkoma innymi bezdomnymi, szybko go pogonią, chłop będzie sam kurwa jak palec, zresztą już jest, stąd tak ogromna potrzeba akceptacji.
 
Wogole jeszcze jedno rzecz dla tych co nie zrobili tego co ja, czyli.

Gość myśli że jest wyzywany od atencjuszu i innych takich bo to gruby pocisk, dlatego on teraz nazywa każdego atencjuszem który ma inne zdanie niż on, z prostego powodu, ten autystyk myśli że my go obrażamy dla sportu i jak on nas tak samo zacznie wyzywać to będzie remis, niestety ten kretyn nie rozumie że nas to nie rusza bo nas to nie dotyczy, jestem przekonany że gdyby teraz każdy mu jechał od grubasów tłustych obleśnych to za miesiąc nawet @baastek gdyby mu coś odpisał nie w smak to zostałby zwyzywany bezmyślnie od grubasów.

Tutaj będzie magik jak nic, albo samotna starość, bo taka kurwa nawet kolegów w realnym życiu nie znajdzie i nie będzie miał szansy że wyląduje chociażby pod mostem z kilkoma innymi bezdomnymi, szybko go pogonią, chłop będzie sam kurwa jak palec, zresztą już jest, stąd tak ogromna potrzeba akceptacji.



Czyli nadal nie odpowiesz na te proste pytania, w jakim celu, jeśli nie atencyjnym, od kilku miesięcy przedstawiasz swoje wymysły bez związku z rozmowami w jakich to się robi?
Oraz dlaczego za każdym razem przy tym zwracasz uwagę jak istotne przy tym jest poparcie większości forum dlatego co piszesz?

Nadal będziesz unikał odpowiedzi i przedstawienia dowodów na swoje tezy pisząc kolejny wpis nie na temat?
 
to jest piękne jak te przygłupy ze światopoglądem sralibuta wpadają we własną pułapkę. Wszystkie kompleksy, choroby psychiczne i naciąganie moralności pod płaszczykiem poprawności i tolerancji. Jeszcze dużo ludzi ucierpi zanim takie sralibuty zajebią głową o ścianę i pójdą po rozum do głowy. Nie dziwi mnie też wzrost samobójstw wśród młodych. Świat stanął na głowie, ale powoli ludzie widzą, że nie każde zboczenie i zaburzenie da się tolerować.

Teraz zapraszam do zabawy. Stwórzmy "słownik synonimów sralibuta". Każdą odrażającą rzecz jaką można zrobić określmy tak, że w pewnych środowiskach z wypranymi mózgami brzmi spoko. Ja zacznę:
Lizałem dupę kurwie - uprawiałem rimming z sexworkerką
Mieszkam w namiocie w lesie- jestem wolnym człowiekiem
Kurwie się z dupodajkami - mam stosunki intymne z kobietami wyzwolonymi
Manipuluje kobietami z zaburzeniami psychicznymi, nakłaniając je do orgii - przyjaźnie się z ciekawymi kobietami i czerpiemy z życia garściami
Ukrainiec dźgnął kogoś nożem w Polsce - przyjaciel z Ukrainy z powodu traumy spowodowanej wojną w swoim kraju musiał rozładować swoje napięcie
To i ja coś dorzucę,

"Laska która z partnerem, np ze mną, obciagnie innemu, czy bzyknie się z kumplem nie jest kurwą" - w sumie w miarę porządna współczesna kobieta, nic nadzwyczajnego.
Patologia ukraińska naciągająca system socjalny Polski - patologia polska sebiksy, z którą i tak się musimy borykać.
Nie spuścić wody w kiblu po sraniu w gościach i opróżnić lodówkę vide upadlińcy w Polsce - nie spuścić wody w swoim kiblu i zjeść swoje jedzenie ze swojej lodówki.
80% ukraińców płci męskiej w wieku poborowym jest uzależnionych od alkoholu co przekuwa się na coraz częstsze wypadki śmiertelne na drogach w naszym kraju - to promil, ale Polacy też jeżdżą po alkoholu.
:tiphatb:
 
To i ja coś dorzucę,

"Laska która z partnerem, np ze mną, obciagnie innemu, czy bzyknie się z kumplem nie jest kurwą" - w sumie w miarę porządna współczesna kobieta, nic nadzwyczajnego.
Patologia ukraińska naciągająca system socjalny Polski - patologia polska sebiksy, z którą i tak się musimy borykać.
Nie spuścić wody w kiblu po sraniu w gościach i opróżnić lodówkę vide upadlińcy w Polsce - nie spuścić wody w swoim kiblu i zjeść swoje jedzenie ze swojej lodówki.
80% ukraińców płci męskiej w wieku poborowym jest uzależnionych od alkoholu co przekuwa się na coraz częstsze wypadki śmiertelne na drogach w naszym kraju - to promil, ale Polacy też jeżdżą po alkoholu.
:tiphatb:


A czemu uważasz że kobieta która pójdzie do łóżka z kumplem to kurwa?
I czy ten kumpel też jest kurwa bo poszedł do łóżka z kumpelą?

Czy tradycyjnie- brak ci argumentów?


Podaj mi dane, że 80 % Ukraińców jest uzależnionych od alkoholu.
 
Nie spuścić wody w kiblu po sraniu w gościach i opróżnić lodówkę vide upadlińcy w Polsce - nie spuścić wody w swoim kiblu i zjeść swoje jedzenie ze swojej lodówki.
Nie ważne czy to polski czy ukraiński sebiks! NIKT NIE MOZE DOTYKAC MOJEJ LODÓWKI I SRAC NA MOIM GIERZE.


Za malolata jak u babci byłem to kolezka przyszedł i się zapytał czy do kibla może, to kazałem mu się zapytać mojej babci czy może i chuj :beczka:

Do tej pory po 16 latach mi to chuj wypomina w żartach
 
Nie ważne czy to polski czy ukraiński sebiks! NIKT NIE MOZE DOTYKAC MOJEJ LODÓWKI I SRAC NA MOIM GIERZE


No cóż. Mam takie zdanie i go nie zmienię. Tak samo gardzę Polakiem patusem i Ukraińcem. Gdy mi ktoś zgwałci żonę to nie powiem "Uff, to Polak, on jest u siebie to nie jestem taki zły już"
 
A czemu uważasz że kobieta która pójdzie do łóżka z kumplem to kurwa?
I czy ten kumpel też jest kurwa bo poszedł do łóżka z kumpelą?

Czy tradycyjnie- brak ci argumentów?


Podaj mi dane, że 80 % Ukraińców jest uzależnionych od alkoholu.

I czy ten kumpel też jest kurwa bo poszedł do łóżka z kumpelą?
Kumpel jest chujem, który skorzystał z okazji co nie zmienia faktu, który poruszyłem, że ona jest kurwą.

Podaj mi dane, że 80 % Ukraińców jest uzależnionych od alkoholu.
Nie muszę, wystarczy przejść się w piątek pod biedronkę.

Czyli tradycyjnie pierdolisz od rzeczy.
:beczka:
 
I czy ten kumpel też jest kurwa bo poszedł do łóżka z kumpelą?
Kumpel jest chujem, który skorzystał z okazji co nie zmienia faktu, który poruszyłem, że ona jest kurwą.

Podaj mi dane, że 80 % Ukraińców jest uzależnionych od alkoholu.
Nie muszę, wystarczy przejść się w piątek pod biedronkę.

Czyli tradycyjnie pierdolisz od rzeczy.
:beczka:



Czyli nie odpowiedź na moje pytanie co sprawia, że ona jest kurwa? A może to ona skorzystała z okazji że kumpel jest chętny a on jest kurwa?
Oraz co sprawia że on nie jest kurwa?

I wiedziałem że te 80% jest z dupy :p
 
Czyli nie odpowiedź na moje pytanie co sprawia, że ona jest kurwa? A może to ona skorzystała z okazji że kumpel jest chętny a on jest kurwa?
Oraz co sprawia że on nie jest kurwa?

I wiedziałem że te 80% jest z dupy :p
Przecież odpowiedziałem, że jest chujem, męskim odpowiednikiem kurwy.
:beczka:

Te 80% nie jest z dupy a zwykły "pomiar z natury" również stosowany w statystyce. Myślisz, że jakie były początki badań statystycznych? Od razu mieli kwestionariusze i komputery?
:tiphatb:
 
11
Przecież odpowiedziałem, że jest chujem, męskim odpowiednikiem kurwy.
:beczka:

Te 80% nie jest z dupy a zwykły "pomiar z natury" również stosowany w statystyce. Myślisz, że jakie były początki badań statystycznych? Od razu mieli kwestionariusze i komputery?


Wiesz, że w zależności od kryterium, to i z 80% Polaków jest uzależniona od alkoholu? Jeżeli za uzależniona osobę uznamy taka która musi wypić raz w tygodniu czy nawet w miesiącu alkohol, która nie wytrzyma dłużej?

I wiem że sobie jaja robisz, bo wiesz że i przez Ukraińcami w piątek wieczór jest masowy atak na alkohol w sklepach. Lecz wychodzi na to, że cohonesiacy są jak Ukraińcy bo większość z nich w piątek pije :p


Więc jeżeli on jest chujem to ona jest prędzej cipa a nie kurwa :p

No i przez takie opinie rozmywanie to słowo. To jak z faszystą na lewicy. Jeżeli dla was laska która miała kilku partnerów przez lata, uprawia seks kilka razy w roku, to kurwa, czyli obelga bez wartości, to nazywając mefedroniate co co tydzień daje się zalać w kiblu innym gościom, nazywając ją kurwa, też to nie ma znaczenia, jeżeli to słowo okresla tak samo normalna dziewczynę jak i prawdziwa kurwe
 
czym różni się pesymista od optymisty? Pesymista mówi, że wszystkie laski to łatwe ku*wy. Optymista odpowiada: no mam nadzieję
 
Back
Top