Podwieszony Zlot na UFC 197 z Arturem "Kornikiem" Sowińskim

Było zajebiście!
Podziękowania dla Wojsława Rysiewskiego i Artura Ostaszewskiego za to że wpadli na moment. niby drobiazg ale mózg wszystkim rozjebaliście :lol:
I przede wszystkim podziękowania dla Kornika za bycie zajebistym człowiekiem. Panowie, mam problem. Podium ulubionego fightera w całym wszechświecie zostało poważnie zagrożone przez pewnego fightera z Radzionkowa :boystop:
Trzeba to powtórzyć na UFC 198 albo 199 (zwłaszcza wtedy wiadomo - HENDO!)
 
Chyba że znowu mu żona zakaże
:DC:
Widzisz żony chyba jeszcze nie stosowalem jako wymowki-ale chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że żonaty, pracujący facet może czasem nie mieć czasu? Na studiach mogłem robić trzy treningi dziennie, jeździć grać mecze rugby, jeździć za klubem, pić od rana z kumplami i jeszcze miałem czas na dupy. To się zmienia-korzystaj choć w 10% z wolnego czasu na studiach jak ja;)
 
Dzięki wszystkim, było zajebiście. A kultowa kanciapa jak widać wyżej znowu znalazła swojego fana. Artur mega pozytywny człowiek.

@Masta Blasta jak tam w pracy? :-D
Na bombie mam lepsze flow:D
Jakimś cudem wstałem wystarczającą wcześnie żeby sie wykąpać i zdarzyć mimo, ze jak się okaza nie ustawiłem alarmu huehue
 
  • Like
Reactions: mat
Jeżeli działacie coś na UFC 199 to dajcie znać chociaż 2 tygodnie wcześniej (a najlepiej miesiąc wcześniej, najtańsze bilety na pendolino mam #cebula) i z chęcią z do Was bujnę, zamiast siedzieć w domu.
 
UFC 200 w 'ogrodzie' przed domem u Artura z przenosnym TV w licznym gronie Cohones i administracji, dla mnie :bomb: :bomb::bomb:

(zakladam ze ma duzy ogrod:wink:)

@Wojsław Rysiewski
Ale zaproszenie było dla obecnych wczoraj w lokalu :werdum:

Na bombie mam lepsze flow:D
Jakimś cudem wstałem wystarczającą wcześnie żeby sie wykąpać i zdarzyć mimo, ze jak się okaza nie ustawiłem alarmu huehue
Tak się kończy wizyta "na godzinkę", ale chyba było warto :-D
 
Trzeba oddać Arturowi, że jebany jakimś cudem przewidział decyzję w walce wieczoru. Za co został oczywiście najpierw wyśmiany.
 
Aha, żeby nie było nieporozumień. Teksty o walce wieczoru i zlocie następnym tyczą się Artura Ostaszewskiego :-D
 
@Kornik został jednogłośnie wybrany przez uczestników ulubionym zawodnikiem KSW ( i to zanim postawił żarcie). Jeszcze raz wielkie dzięki za towarzystwo (maraton od undercardu po ME).
Edytka: Następny zlot w chałupie Artura Ostaszewskiego
 
@Kornik został jednogłośnie wybrany przez uczestników ulubionym zawodnikiem KSW ( i to zanim postawił żarcie). Jeszcze raz wielkie dzięki za towarzystwo (maraton od undercardu po ME).
Edytka: Następny zlot w chałupie Artura Ostaszewskiego
Pfff, też stawiałem żarcie na ostatnim zlocie.


Talerz frytków :boystop:


Żeby krakus zazdrościł słoikom...
 
Kilka fotek z wczorajszego zlotu. Dzięki mordy za wspólne oglądanie.

PS. Filmy się ładują :-D.

1.jpg

1.jpg
1.jpg
1.jpg
 
Back
Top