Podwieszony Zlot na UFC 197 z Arturem "Kornikiem" Sowińskim

Aż szkoda że nie wbiłem. Uch przynajmniej zbiłem z wami piątki na centralnym :]
Następnym razem wjeżdżam w zlot.
 
Jestem za, ale nie każdy jest tak wyluzowany jak Kornik i nie każdy też tak zarywa noce na UFC. Wg mnie najciekawsze i jednocześnie najrealniejsze kandydatury to Juras, Janek, Marcin Held, Piotrek Hallmann, Krzysiek Jotko, Paweł Kiełek, Kuba Kowalewicz, Filip Wolański, większość Berserkerów, Marian Ziółkowski, Roman Szymański, Akop Szostak. Oni mi się wydają tak najbardziej otwarci na kibiców...
 
Jestem za, ale nie każdy jest tak wyluzowany jak Kornik i nie każdy też tak zarywa noce na UFC. Wg mnie najciekawsze i jednocześnie najrealniejsze kandydatury to Juras, Janek, Marcin Held, Piotrek Hallmann, Krzysiek Jotko, Paweł Kiełek, Kuba Kowalewicz, Filip Wolański, większość Berserkerów, Marian Ziółkowski, Roman Szymański, Akop Szostak. Oni mi się wydają tak najbardziej otwarci na kibiców...
Widzę ,ze się fajnie rozkręcanie.Wydaje mi się ,ze przy pomocy z redakcji MMARocks czy zaprzyjaźnionych portali łatwiej by było Wam się "dostać "do niektórych zawodników czy ludzi z branży.
@Duzy i Gruby,Ty mógłbyś być jednym z takich "ogniw".Powodzenia.
 
Widzę ,ze się fajnie rozkręcanie.Wydaje mi się ,ze przy pomocy z redakcji MMARocks czy zaprzyjaźnionych portali łatwiej by było Wam się "dostać "do niektórych zawodników czy ludzi z branży.
@Duzy i Gruby,Ty mógłbyś być jednym z takich "ogniw".Powodzenia.
Przecież z kornikiem to też przez rocksy kontakt był.
 
Zaproście sędziów np Leszka.
To będzie fajna akcja, udowodnić ze cohones to nie tylko hejerstwo.

(jako następnego proponuję Trenera Andrzeja)
 
W sensie skóra, łańcuch i bmw?

Nie no, normalnie jak w Krakowie na ważne okoliczności

krakowskimeski.png
 
Widzę ,ze się fajnie rozkręcanie.Wydaje mi się ,ze przy pomocy z redakcji MMARocks czy zaprzyjaźnionych portali łatwiej by było Wam się "dostać "do niektórych zawodników czy ludzi z branży.
@Duzy i Gruby,Ty mógłbyś być jednym z takich "ogniw".Powodzenia.
Miło mi, ale chyba jednak kontakty i znajomości redakcja MMARocks ma większe niż Ja czy mój portal. Natomiast mam ten komfort, że mieszkam w stolicy i chętnie pomogę jeśli będę mógł. Wszystko, ale to wszystko co zbliży fanów do zawodników jest na wagę złota. Czas skończyć z tą gębą, która jest fanom przypisywana. Oczywiście są czarne owce, ale to Ci fani tutaj kupili bilety na MMA Attack 4, oni kupują PPV, Fight Pass, wybierają nadawcę, który ma Extreme Sport Channel w ofercie, to oni kupują bilety, oni kupują ciuchy sponsorów zawodników, a przede wszystkim dysponują NIE-SA-MO-WITĄ wiedzą. Ja to już wiem od dawna, w weekend przekonał sie o tym Artur @Kornik i jestem pewien, że potwierdzi moje słowa
 
Właśnie skończyliśmy nagrywać MMATuNajt, oczywiście bez pozdrowień się nie obeszło, również dla idola tłumów Kamila M. :D
 
Back
Top