Podwieszony Zlot na UFC 197 z Arturem "Kornikiem" Sowińskim

Generalnie trzy rzeczy:

1. Kiedy następne takie oglądanie UFC 199? UFC TUF 23 Finale + UFC 200? Chcę wiedzieć wcześniej, zebym ogarnął bilety na pociągi i był. :D

2. Co to za wyśmiechujki z kolegi Miderna doszły do moich uszu? :D

3. Ooo, @mat01 widzę, że u fryzjera byłeś :D

A no i jeszcze jedno - Kamil który z Wami był jaki ma nick na forum?
 
Ja to finał TUF23 dopiero, nie licząc KSW 35, może może UFC 199

P.S. Dzięki Panowie, dzięki mistrzu, jak zawsze przyjemność.
 
Generalnie trzy rzeczy:

1. Kiedy następne takie oglądanie UFC 199? UFC TUF 23 Finale + UFC 200? Chcę wiedzieć wcześniej, zebym ogarnął bilety na pociągi i był. :D

2. Co to za wyśmiechujki z kolegi Miderna doszły do moich uszu? :D

3. Ooo, @mat01 widzę, że u fryzjera byłeś :D

A no i jeszcze jedno - Kamil który z Wami był jaki ma nick na forum?
A byłem byłem :-D Teraz to KSW 35, może w Krakowie? @Masu zapraszacie? :beer:

Kamil Mosgalik niestety nie ma jeszcze konta na forum.
 
A byłem byłem :-D Teraz to KSW 35, może w Krakowie? @Masu zapraszacie? :beer:

Kamil Mosgalik niestety nie ma jeszcze konta na forum.
Kamila Mosgalika znam przecież, nawet kurcze jadę za tydzień na galę z jego udziałem (wywiady będą! xD). Kamil Ł. jeszcze był, widziałem go na zdjeciach, ale nie mogę do nicku dopasować.
 
Kamila Mosgalika znam przecież, nawet kurcze jadę za tydzień na galę z jego udziałem (wywiady będą! xD). Kamil Ł. jeszcze był, widziałem go na zdjeciach, ale nie mogę do nicku dopasować.
Wiem, że znasz. Ooo, wywiady? Elegancko, czekamy! Ten Kamil to @DickNiaz
 
Dzięki panowie za zdemaskowanie, teraz w razie czego łatwiej mnie będzie "zaprosić na matę" .

@DickNiaz tym razem wybrał integrację międzygatunkową, człowiek vs kanapa:D
Są kluby gdzie userzy cohones mają permanentne zaproszenie matę. A co do kanapy - to była prawdziwa romantyczna miłość, jak w polskich komediach romantycznych.
 
To ciekawe, bo Michał chyba nawet na roztrenowaniu nie waży 99kg :D Natomiast jestem 10cm wyższy, i mam 10cm mniejszy obwód karku, ale pracuje nad tym :D
 
Osoba, która ostatecznie zatrzasnęła mi drzwi od kibla w biurze, proszona jest o kontakt w celu refinansowania nakładów na ślusarza.
 
Back
Top